خبر

 • تک بورد - PlayStation 5 اجازه می دهد قسمت هایی از بازی ها از بین بروند تا فضای بیشتری را ذخیره کنند

  PlayStation 5 اجازه می دهد قسمت هایی از بازی ها از بین بروند تا فضای بیشتری را ذخیره کنند
  چند ثانیه قبل

  سونی س FAالات متداول سQالات متداول گسترده درباره PlayStation 5 را منتشر کرد. در حالی که بسیاری از اطلاعات فقط تجدید نظری از مواردی بود که ما قبلاً می دانیم ، چند لقمه وجود داشت که سونی هنوز درباره آنها بحث نکرده بود. به جای لیست کردن همه آنها ، بیایید به سراغ چیزهای جالبی برویم که پیدا کردیم.

  همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، فضای ذخیره سازی در PlayStation 5 برای افزایش اندازه مورد انتظار در بازی های نسل بعدی تا حدودی محدود است. بنابراین سونی برای خوشایندتر کردن بارگیری و ذخیره سازی ، چند ترفند در آستین دارد.

  مانند PlayStation 4 ، PS5 از ویژگی "نصب ترجیحی" برخوردار است. این مکانیسم به شما امکان می دهد قسمت اول بازی ها را بارگیری و نصب کنید در حالی که بقیه در پس زمینه بارگیری می شود. بازی هایی که از این ویژگی پشتیبانی می کنند در عرض چند دقیقه قابل اجرا و اجرا هستند. همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا اولویت بندی کدام قسمت های بازی را بارگیری کنند (معمولاً تک نفره یا چند نفره).

  https://techbord.com PlayStation 5 اجازه می دهد تا قسمتهایی از بازیها برای صرفه جویی در فضا از بین بروند

  با این حال ، سونی ویژگی ترجیحی نصب PS5 را توسعه داده و قابلیت های بیشتری را اضافه می کند.

  < p> "سونی می گوید:" در بازی های PS5 پشتیبانی شده ، بازیکنان می توانند حالت ها یا محتوای خاصی را که دیگر نمی خواهند حذف کنند تا فضای ذخیره سازی آزاد شود. "

  بنابراین کاربرانی که هرگز حالت چند نفره بازی نمی کنند در بازی های آنها اساساً می توان آن را از بین برد تا در فضای SSD صرفه جویی کند. البته ، سونی خاطر نشان می کند که این توسعه دهندگان به عهده این هستند که این ویژگی را تعیین کنند و تصمیم بگیرند که چه محتوایی در عناوین آنها هزینه شود.

  جنبه دیگری از سیستم ذخیره سازی PS5 کمی ناامید کننده است. اگرچه می دانستیم که بازی های پلی استیشن 5 از طریق درایو USB خارجی قابل اجرا نیستند ، اما تا حدی تعجب آور است که کاربران حتی نمی توانند بازی های PS5 را روی دستگاه ذخیره سازی خارجی ذخیره کنند.

   https://techbord.com PlayStation 5 اجازه می دهد قسمتهایی از بازیها از بین بروند تا فضای بیشتری را ذخیره کنند

  " بازیکنان نمی توانند بازی های PS5 را به درایو USB منتقل کنند ، "" س FAالات متداول بیان می شود. "بازی های PS5 باید برای گیم پلی در کنسول فوق العاده سرعت SSD داخلی ذخیره شود. اکتشافات برای اجازه دادن به بازیکنان برای ذخیره سازی (اما عدم پخش) بازی های PS5 روی درایو USB در به روزرسانی آینده ، در حال انجام است. "

  این همه برای ذخیره کردن عناوین بزرگ نسل بعدی در خارج از کشور تا زمانی که بخواهید آنها را بازی کنید ، حداقل فعلا با این حال ، هنوز هم می توانید از یک راه حل ذخیره سازی خارجی برای بازی های PS4 استفاده کنید.

  نکته جدید دیگری که سونی به آن اشاره می کند این است که بازی ها دیگر قفل منطقه ای نیستند. به عبارت دیگر ، هر صاحب PS5 می تواند هر بازی PS5 را بدون توجه به اینکه در کجا منتشر شده ، انجام دهد. در سال های گذشته ، بازیکنان ایالات متحده و انگلیس PlayStations خود را تغییر داده و ضمانت نامه بازی های منحصر به فرد واردات ژاپن را باطل کرده اند. اکنون ، تا زمانی که بتوانید دست روی این بازی ها بگذارید ، کاملاً خارج از جعبه بازی می کنند.

  سرانجام ، PlayStation 5 از سرویس پخش بازی سونی PlayStation Now پشتیبانی می کند. این شاید هیچ منفی باشد زیرا منطقی نیست که پلتفرم بازی ابری با سخت افزار جدید ناسازگار باشد. با این حال ، هنوز هم قابل ذکر است زیرا تعداد عناوین موجود در PS5 را در هنگام راه اندازی به طرز چشمگیری گسترش می دهد.

  https://techbord.com PlayStation 5 اجازه می دهد تا قسمتهایی از بازیها برای صرفه جویی در فضا از بین بروند

  علاوه بر 4000+ بازی PS4 که PlayStation 5 می تواند بازی کند ، PS Now صدها (750+) دارد. در آخرین شمارش) عناوین PS2 و PS3 موجود است. البته این یک سرویس اشتراک است. نرخ ها از 10 دلار در ماه تا 60 دلار سالانه است.

  من تقریباً هر سه ماه یکبار PS را آزمایش کرده ام و صادقانه می گویم طی شش سالی که خدمت کرده بسیار بهتر شده است. بازی های جریانی در روزهای ابتدایی از تاخیر شدید رنج می بردند. با گذشت زمان این مسائل کمتر شد. سونی بازی های PS Now قابل بارگیری را در سال 2018 معرفی کرد ، بنابراین تأخیر در چند سال گذشته مسئله ای نبوده است. حتی هنگام بارگیری نکردن بازی ها ، پخش جریانی بسیار بهبود یافته است.

  اگر در مورد PlayStation 5 س questionsال دیگری دارید ، بقیه س FAالات متداول سونی را بررسی کنید. اگر نمی توانید پاسخ خود را در آنجا پیدا کنید ، در انتهای پست وبلاگ نظر دهید ، و Sony ممکن است در یک به روزرسانی متداول سQالات متداول به آن پاسخ دهد.

  اعتبار مستند: Aldeca Productions

خبرهای دیگر از بازی