خبر

 • تک بورد - Platinum Games تریلر گیم پلی Bayonetta 3 را پس از چهار سال سکوت رادیویی منتشر کرد

  Platinum Games تریلر گیم پلی Bayonetta 3 را پس از چهار سال سکوت رادیویی منتشر کرد
  1 روز و 5 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: ما می دانیم که Bayonetta 3 به مدت چهار سال در راه بود ، اما این مدت طولانی بدون هیچ گونه به روز رسانی بود و وضعیت پروژه زیر سوال رفت. Platinum Games تریلری از گیم پلی بازی را جمع آوری کرد و آن را در جریان ارائه دوشنبه Nintendo Direct منتشر کرد.

  حدود چهار سال پیش ، توسعه دهنده Bayonetta ، Platinum Games ، طی یک ارائه 2017 نینتندو دایرکت ، Bayonetta 3 را به عنوان انحصاری نینتندو سوییچ اعلام کرد. در همان زمان ، مشخص شد که دو بازی اول را به عنوان بسته نرم افزاری دیجیتال به Switch منتقل می کند. پس از آن ، پلاتین ساکت شد و Bayonetta و Bayonetta 2 را بدون هیچ گونه به روزرسانی در مورد پیشرفت خود با عنوان سوم این مجموعه منتشر کرد.

  در ماه ژانویه ، Hideki Kamiya ، طراح اصلی Bayonetta 3 ، به Video Games Chronicle گفت که تیم امیدوار بود امسال یک به روزرسانی داشته باشد ، اما نمی توانم چیزهای بیشتری در مورد پروژه بگویم. ... اما امیدوارم بتوانیم در طول سال به روزرسانی کنیم ... و همچنین در مورد چند پروژه دیگر اعلام نشده نیز به روز رسانی کنیم. "کامیا گفت. "من مطمئن نیستم که آیا اجازه دارم این را بگویم ، اما به هر حال این را گفتم. نکته این است - من امسال تلاش می کنم کارهای زیادی انجام دهم. لطفاً مراقب ما باشید. من "امیدوارم تبلیغاتی برای این صنعت ایجاد شود. "

  به روز رسانی که کامیا به آن اشاره کرد به عنوان یک تریلر جدید Bayonetta 3 در کانال YouTube نینتندو در روز دوشنبه بارگذاری شد. این ویدئو به طور سینمایی یک رئیس را معرفی می کند و گیم پلی ای را نشان می دهد که حرکات امضای جادوگر Umbra را نشان می دهد ، و همچنین چند ترفند جدید در آستین او. او جادوهای دگرگونی و احضارهای مختلفی دارد. و البته ، او بدون اسلحه akimbo و کفش های پمپ پاشنه بلند او یکسان نخواهد بود.

  گیم پلی بازی تیز ، سریع و صیقلی به نظر می رسد. از آنجایی که Platinum میزان عرضه را تا سال آینده محدود کرده است ، نکته خوبی است.

خبرهای دیگر از بازی