خبر

 • تک بورد - PC Building Simulator تا 14 اکتبر در فروشگاه Epic Games رایگان است

  PC Building Simulator تا 14 اکتبر در فروشگاه Epic Games رایگان است
  18 روز و 13 ساعت قبل

  PC Building Simulator به مدت محدود در فروشگاه Epic Games رایگان است. برای برخی ، ممکن است با توجه به دست نیافتنی بودن مداوم برخی از کارت های گرافیک ، به همان اندازه نزدیک به ساخت رایانه جدید باشید.

  بسته به جایی که در طیف گیک قرار می گیرید ، PC Building Simulator احتمالاً یا بسیار سرگرم کننده به نظر می رسد یا کاملاً جالب نیست. سیم کارت بازیکنان را با ساختن و توسعه امپراتوری تعمیر کامپیوتر خود موظف می کند ، جایی که تجربه ارزشمندی را کسب می کنید یا مهارت های موجود را در ارتباط با تشخیص ، تعمیر و ساخت رایانه های شخصی تقویت می کنید. همچنین یک حالت ساخت رایگان و آموزش به تازه واردان کمک شروع در مسیر درست وجود دارد.

  در کامپیوتر ساختمان شبیه ساز راه خود را به بخار از طریق برنامه دسترسی سریع به پلت فرم در سال 2018 و ریختن وضعیت بتا یک سال بعد پیدا شده است به این بازی دارای اجزای مجاز زیادی در دنیای واقعی و همچنین شبیه سازی جامع سخت افزار و نرم افزار است. توجه زیادی به جزئیات وجود دارد ، از تنظیمات سفارشی خنک کننده آب و اورکلاک تا مدیریت کابل و معیارها. در 14 ، می توانید عنوان را به صورت رایگان از Epic دریافت کنید. برای اطلاع از جزئیات بیشتر و دیگر عناوین رایگان بازی ، حتماً صفحه بازی های رایگان Epic را بررسی کنید.

خبرهای دیگر از بازی