خبر

 • تک بورد - Panic بازتاب صفحه را به Playdate دستی یکپارچه خود اضافه می کند

  Panic بازتاب صفحه را به Playdate دستی یکپارچه خود اضافه می کند
  19 روز و 12 ساعت قبل

  Playdate یک وسیله بازی دستی کوچک است که دارای یک LCD سیاه و سفید 2.7 اینچی و یک لنگ دستی است. ناشر Firewatch Panic در حال تلاش برای یک سیستم بازی با حال و هوای یکپارچهسازی با سیستمعامل است اما همچنان گرافیک و عملکرد معاصر را ارائه می دهد. به دلیل همه گیر شدن ، کمی بیشتر وقت لازم بود تا بتوانید روی دستگاه کار کنید و راهی برای پخش گیم پلی به رایانه ارائه کرد.

  روز چهارشنبه ، Panic اعلام کرد که ویژگی جدید جالب توجهی را به سیستم بازی دستی دستی Playdate خود اضافه کرده است. اکنون کاربران می توانند دستگاه را به کامپیوتر متصل کرده و نمایش را به صورت لحظه ای آینه نمایند. این ویژگی از طریق یک برنامه و کابل کار می کند. با این حال ، Panic نگفت که آیا این افزونه ها در دستگاه گنجانده شده اند یا به طور جداگانه فروخته شده اند.

  در اینجا یک چیز جدید جالب وجود دارد که ساخته ایم. Playdate خود را به برق متصل کنید ، این برنامه را راه اندازی کنید ، و آن صفحه نمایش Playdate شما را در زمان واقعی روی رایانه شخصی / Mac / Linux شما نمایش می دهد. ایده آل برای پخش جریانی ، YouTube ، و قابلیت دسترسی بهتر. ورودی از کامپیوتر می تواند از طریق Playdate نیز منتقل شود! pic.twitter.com/OE8q1X0txC

  - Playdate (playdate) 24 مارس 2021

  این شرکت یک نسخه آزمایشی کوتاه را در حساب رسمی Playdate توییتر (در بالا) توییت کرد ، با اشاره به "ورودی از کامپیوتر می تواند عبور کند از طریق Playdate نیز! "تأخیر به اندازه کافی کم به نظر می رسد که کنترل یک بازی از طریق رایانه ممکن است باشد ، هرچند مشخص نیست که چگونه می توان از کنترل منحنی منحصر به فرد در سمت دستگاه تقلید کرد.

  Panic می گوید که این ویژگی برای سهولت پخش گیم پلی در پخش کننده ها و دسترسی بهتر آنها در نظر گرفته شده است. در آن اشاره ای به نوع اتصال این کابل نشده است اما گفته شده است که با انواع ویندوز ، macOS و Linux سازگار است.

  از زمان اعلام مجدد آن در بهار سال 2019 ، ما مایل به گرفتن دست ما در یک بازی دستی یکپارچهسازی با سیستمعامل کوچک است. قرار بود Panic در اوایل سال 2020 Playdate را ارسال کند ، اما این بیماری همه گیر برنامه های دیگری داشت. با جلوگیری از مشکلات پیش بینی نشده دیگر ، این مشکل باید طی هفته های آینده آغاز شود ، اما هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

خبرهای دیگر از بازی