خبر

 • تک بورد - Overwatch 2 و Diablo 4 به طور نامحدود تاخیر داشتند. جن اونال، یکی از رهبران اکتیویژن بلیزارد، خروج را اعلام کرد

  Overwatch 2 و Diablo 4 به طور نامحدود تاخیر داشتند. جن اونال، یکی از رهبران اکتیویژن بلیزارد، خروج را اعلام کرد
  4 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ خبر بد برای کسانی که مشتاق بازی Diablo 4 و Overwatch 2 هستند: Activision Blizzard اعلام کرده است که هر دو بازی به تعویق افتاده اند و هیچ پنجره رسمی عرضه نشده است. به احتمال زیاد، ما آثار بعدی را در هر مجموعه مربوطه تا سال 2023 نخواهیم دید.

  هیچکدام از بازی‌های مورد انتظار Diablo 4 و Overwatch 2 تاریخ انتشار رسمی مشخصی نداشتند، اما Activision Blizzard طی تماس اخیر درآمد سه ماهه سوم 2021 خود، گفت: "در حالی که ما هنوز در حال برنامه ریزی برای سال آینده حجم قابل توجهی از محتوا را از بلیزارد ارائه می دهیم، ما اکنون در حال برنامه ریزی برای عرضه بعدی Overwatch 2 و Diablo IV نسبت به آنچه در ابتدا پیش بینی شده بود هستیم. در توسعه بازی ها در این گزارش آمده است: "مشخص شده است که برخی از محتوای Blizzard که برای سال آینده برنامه ریزی شده است، از زمان توسعه بیشتری برای دستیابی به پتانسیل کامل خود بهره خواهند برد."

  Diablo IV و Overwatch 2 با تاخیر pic.twitter .com/4pr9c0OEdz

  — Stephen Totilo (@stephentotilo) 2 نوامبر 2021

  زمانی که بلیزارد برای اولین بار از Overwatch 2 و Diablo IV در Blizzcon 2019 رونمایی کرد، گفت که انتظار می‌رود این بازی‌ها در سال 2021 عرضه شوند، اما به نظر می‌رسد. هیچکدام زودتر تا سال 2023 نمی رسند.

  تأخیر کاملاً غیرمنتظره نیست. در نتیجه شکایت مداوم آزار جنسی/تبعیض علیه Activision Blizzard توسط دپارتمان مشاغل و مسکن منصفانه کالیفرنیا، Diablo 4 کارگردان بازی خود (Luis Barriga) و طراح اصلی (Jesse McCree) را از دست داد. شخصیت Overwatch McCree، که به نام طراح نامگذاری شده است، اخیراً به Cole Cassidy تغییر نام داده است.

  برای Overwatch 2 نیز کار آسانی نبوده است. کارگردان جف کاپلان در ماه آوریل استودیو را ترک کرد و چاکو سانی، تهیه کننده اجرایی Overwatch، در سپتامبر این استودیو را ترک کرد.

  در اوایل سال جاری، بلیزارد اعلام کرد که اسپین آف موبایلی Diablo Immortal نیز تا اولین نسخه به تعویق افتاده است. نیمی از سال 2022.

  Activision اضافه کرد که تاخیرهای Overwatch 2 و Diablo 4 به تیم های پشت سر آنها زمان اضافی برای تکمیل تولید می دهد و ادامه رشد منابع خلاقانه خود برای حمایت از عناوین پس از عرضه تضمین می کند [ نسخه‌های] سال‌ها در آینده جوامع خود را خوشحال می‌کنند و با آن‌ها درگیر می‌شوند."

  اخبار نگران‌کننده‌تری برای Activision Blizzard در فراخوان درآمد آن وجود داشت. جن اونال، که تنها سه ماه پیش پس از کناره گیری رئیس جمهور جی. آلن براک، به عنوان یکی از رهبران در کنار مایک یبارا منصوب شد، اعلام کرد که او نیز شرکت زیر آتش را ترک می کند.

  Oneal نوشت که با دیدن کارمندان بلیزارد. "کار برای تغییر معنی دار و پایدار" به او الهام داد تا "بیرون برود و کشف کند که چگونه می توانم کارهای بیشتری برای تلاقی بازی ها و تنوع انجام دهم، و امیدوارم تأثیر بیشتری در صنعت بگذارم که به بلیزارد (و دیگر استودیوها) نیز منتفع شود. "

خبرهای دیگر از بازی