خبر

 • تک بورد - Outriders ، Call of Duty: Warzone و موارد دیگر قرار است پشتیبانی Nvidia DLSS را دریافت کنند

  Outriders ، Call of Duty: Warzone و موارد دیگر قرار است پشتیبانی Nvidia DLSS را دریافت کنند
  9 روز و 22 ساعت قبل

  سخنرانی CES تمام دیجیتال انویدیا امروز آغاز شد و این یک سخنرانی بسیار هیجان انگیز بود. بزرگترین افشاگر جدید GeForce RTX 3060 بود ، اما این شرکت همچنین اعلام کرد که فناوری های RTX ، DLSS و Reflex آن به عناوین مختلف موجود و آینده خواهد رسید. اجازه دهید کمی به موارد زیر بپردازیم.

  ما با بازی هایی که فقط برای دریافت DLSS تنظیم شده اند (و نه RTX یا Reflex) شروع می کنیم ، که در حال حاضر دو بازی وجود دارد. اولین بازی Call of Duty Warzone است که اکشن ویژن بسیار محبوب و محبوب در جنگ رویال است (که به طور انحصاری از طریق سرویس Battle.net در دسترس است).

  بازی اکنون در دسترس است اما پشتیبانی از DLSS اگر مجبور باشیم حدس بزنیم "به زودی" ، که احتمالاً به معنای "چند ماه آینده" است. ما هیچ شماره عملکرد مشخصی برای ارائه در اینجا نداریم ، اما جنگ سرد جدید CoD Black Ops از فناوری پشتیبانی می کند.

  از آنجا که جنگ سرد با موتور مشابه Warzone در حال اجرا است ، ممکن است شما باشید قادر به بررسی معیارهای DLSS سابق است تا مشخص کند چه نوع FPS افزایش می یابد که می توانید در مورد دوم مشاهده کنید. مسلماً ، نقشه Warzone بسیار بزرگتر از هر چیزی است که در حالت های چندنفره جنگ سرد پیدا کنید ، اما این نزدیکترین مقایسه ای است که در حال حاضر داریم.

  Outriders دیگری است عنوان اصلی به زودی DLSS دریافت می شود. در حالی که از ویژگی های RTX پشتیبانی نمی کند ، گیمرها همچنان می توانند از فناوری supersampling مبتنی بر هوش مصنوعی انویدیا برای تقویت فریم های خود استفاده کنند. مانند قبل ، سازنده GPU هیچ شماره عملکردی را برای اجرای DLSS Outrider به اشتراک نگذاشته است ، اما تصاویر جدیدی را برای انتشار اعلامیه منتشر کرده است ، که می توانید در بالا بررسی کنید.

  با دور شدن از Outriders و Warzone ، ما دو بازی داریم که از DLSS و RTX پشتیبانی می کنند: FIST: Forged in Shadow Torch و Five Nights at Freddy 's: Security Breach. انویدیا یک تریلر مستقل RTX برای F.I.S.T منتشر نکرد. هنوز (اگرچه می توانید فیلم را تا نیمه جریان مستقیم CES تماشا کنید) ، اما یک مورد را برای Security Breach منتشر کرد - این را در بالا بررسی کنید.

  برای حق رای دادن که هرگز وفاداری گرافیکی را در خط مقدم قرار نداده از تجربه ، نقض امنیت با فعال کردن RTX به طرز شگفت آوری خوب به نظر می رسد. من ریخته گری دیجیتال ندارم ، بنابراین انتظار نداریم که تمام فناوری های RTX نشان داده شده در آنجا خراب شود ، اما به نظر می رسد حداقل بازتابنده های RT و نور تابشی روشن شده اند.

  < از طرف دیگر ، FIST یک جانور کاملاً متفاوت است. این یک پلتفرمر به سبک Metroid است که دارای ضرب و شتم بسیار گوشتی - مکانیک های بالارفتن و یک اسم حیوان دست اموز انسان ساز (مجهز به یک دستکش فلزی غول پیکر) به عنوان قهرمان اصلی است. مانند Security Breach ، به نظر می رسد انعکاسات RT و نورهای تابشی تمرکز اصلی برای اجرای RTX بازی است.

  آخرین اما مطمئناً نه کمترین ، Nvidia Reflex به Overwatch و Rainbow Six Siege می آید ، تأخیر "سرعت نور" (زیر 20 میلی ثانیه) را به بازیکنان مجهز به کارت RTX مربوطه منتقل می کنند.

  همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، کارتهای RTX انویدیا بیشتر و بیشتر جذاب می شوند. خرید برای بسیاری از گیمرها. فناوری های انحصاری مانند RTX ، DLSS و Reflex کاملاً در حال بلوغ هستند ، تصاویر بهتر ، قاب بهتر و تأخیر بهتر را بدون هیچ گونه هزینه اضافی ارائه می دهند.

  در حالی که ما صمیمانه امیدواریم AMD با استفاده از گزینه های خاص خود شروع به کار کند. به زودی این فناوری ها در حال حاضر ، انویدیا تاج خود را نگه داشته است. GeForce RTX 3060 کاملاً جدید 329 دلاری احتمالاً به شرکت در آنجا نیز کمک خواهد کرد ، اگرچه هنوز هم باید تست ها و معیارهای خود را روی دستگاه انجام دهیم.

خبرهای دیگر از بازی