خبر

 • تک بورد - Opera خرید YoYo Games ، تیم پشت استودیوی GameMaker

  Opera خرید YoYo Games ، تیم پشت استودیوی GameMaker
  23 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Opera در سال 2019 "اولین" مرورگر بازی جهان را منتشر کرد: Opera GX. این برنامه دارای محدودیت های استفاده از RAM و CPU ، یک تب اختصاصی برای ردیابی تاریخ انتشار بازی و چندین ویژگی دیگر است که برای جلب نظر بازیکنان رایانه شخصی طراحی شده است. با این حال ، جاه طلبی های بازی Opera در اینجا متوقف نمی شوند: این بازی YoYo Games را به تازگی خریداری کرده است ، افرادی که یکی از محبوب ترین موت

  این خبر امروز در وبلاگ رسمی Opera اعلام شده است ، بنابراین به نظر می رسد که این خرید اخیراً انجام شده است. "Opera Gaming." تمرکز اصلی آن "گسترش دسترسی و قابلیت های Opera در فضای بازی" خواهد بود. " "اکتساب به شما این امکان را می دهد تا" هم افزایی آینده "را بین Opera GX و GameMaker پیدا کند ، اما باز هم تعیین این معنی دشوار است. -تبلیغات؟ اگر چنین باشد برگه GX "GX Corner " مکان مناسبی برای این نوع موارد خواهد بود.

  شاید Opera امیدوار است که طبیعت مبتدی و مناسب موتور بتواند توجه بازیکنان PC که از GX استفاده می کنند و ممکن است علاقه مند به ورود به سمت توسعه صنعت باشند. سرانجام فقط زمان مشخص خواهد شد.

  تا آنجا که به یاد می آورم ، من هرگز نشنیده ام که سازنده مرورگر هر شرکت بازی سازی بخرد ، چه رسد به اینکه یکی از بازی های موتور محبوب خود را بسازد.

  به همین ترتیب ، جالب است که ببینیم این خرید در آینده Opera و YoYo را به کجا می برد - آیا آنها پیشرفت می کنند ، یا در نهایت یک اشتباه بزرگ است؟ فقط زمان مشخص خواهد شد.

خبرهای دیگر از بازی