techbord.com Opera خرید YoYo Games ، تیم پشت استودیوی GameMaker

چه اتفاقی افتاده؟ Opera در سال 2019 "اولین" مرورگر بازی جهان را منتشر کرد: Opera GX. این برنامه دارای محدودیت های استفاده از RAM و CPU ، یک تب اختصاصی برای ردیابی تاریخ انتشار بازی و چندین ویژگی دیگر است که برای جلب نظر بازیکنان رایانه شخصی طراحی شده است. با این حال ، جاه طلبی های بازی Opera در اینجا متوقف نمی شوند: این بازی YoYo Games را به تازگی خریداری کرده است ، افرادی که یکی از محبوب ترین موت

این خبر امروز در وبلاگ رسمی Opera اعلام شده است ، بنابراین به نظر می رسد که این خرید اخیراً انجام شده است. "Opera Gaming." تمرکز اصلی آن "گسترش دسترسی و قابلیت های Opera در فضای بازی" خواهد بود. " "اکتساب به شما این امکان را می دهد تا" هم افزایی آینده "را بین Opera GX و GameMaker پیدا کند ، اما باز هم تعیین این معنی دشوار است. -تبلیغات؟ اگر چنین باشد برگه GX "GX Corner " مکان مناسبی برای این نوع موارد خواهد بود.

شاید Opera امیدوار است که طبیعت مبتدی و مناسب موتور بتواند توجه بازیکنان PC که از GX استفاده می کنند و ممکن است علاقه مند به ورود به سمت توسعه صنعت باشند. سرانجام فقط زمان مشخص خواهد شد.

تا آنجا که به یاد می آورم ، من هرگز نشنیده ام که سازنده مرورگر هر شرکت بازی سازی بخرد ، چه رسد به اینکه یکی از بازی های موتور محبوب خود را بسازد.

به همین ترتیب ، جالب است که ببینیم این خرید در آینده Opera و YoYo را به کجا می برد - آیا آنها پیشرفت می کنند ، یا در نهایت یک اشتباه بزرگ است؟ فقط زمان مشخص خواهد شد.

Opera خرید YoYo Games ، تیم پشت استودیوی GameMaker
gaming/opera-خرید-yoyo-games-تیم-پشت-استودیوی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
techbord.com گزارش شده است که نقشه راه AR / MR اپل از سه مرحله شامل روکش ، عینک و لنزهای تماسی تشکیل شده است.
techbord.com اولین رایانه ای که در یک مسابقه شطرنج مقابل یک قهرمان جهان پیروز شد کدام بود؟
techbord.com مدیر عامل شرکت Qualcomm در مورد بحران نیمه هادی ، خرید Arm از انویدیا
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.