خبر

 • تک بورد - OnceLost Games تیزر بازی The Wayward Realms

  OnceLost Games تیزر بازی The Wayward Realms "Grand RPG" جهان باز را منتشر کرد
  23 روز و 9 ساعت قبل

  The Elder Scrolls V: Skrim در ماه نوامبر دهمین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد. گذشته از چند پورت ، نسخه بازسازی شده و نسخه MMORPG ، ما هیچ چیز جدیدی در این سری نداریم. Elder Scrolls VI در دست ساخت است اما به احتمال زیاد برای مدتی بیرون نخواهد بود. طرفداران این سریال به دنبال چیز جدیدی هستند.

  خوشبختانه تد پترسون و جولیان لی فای ، دو توسعه دهنده سابق مجموعه The Elder Scrolls ، روی RPG عظیم خود با عنوان "The Wayward Realms." مخفی نگه داشته نشده است OnceLost Games ، استودیویی که توسط Peterson و LeFay تأسیس شده است ، از سال 2019 به روزرسانی های بازی را توییت می کند.

  روز یکشنبه ، استودیو تیزری از The Wayward Realms (در بالا) منتشر کرد. این یک محصول کاملاً CG است که نشان دهنده فیلم های درون بازی نیست ، اما یک مقدمه بسیار جالب برای آنچه می توانیم انتظار داشته باشیم بدون دادن هزینه زیاد است. این فقط یک جنگجوی زره ​​پوش را نشان می دهد که بر روی جنگلی مه آلود سوار اسب می شود. او احتمالاً دارای توانایی های جادویی است زیرا راه خود را با یک گوی نور جادویی روشن می کند که مانند طلسم شمع در TES رفتار می کند. این قهرمان از جنگل بیرون می آید و جهان گسترده ای با سه قمر استقبال می کند.

  این ویدیو چیزهای دیگری را نشان نمی دهد ، اما وب سایت رسمی بازی نمای کوچکی از آنچه باید انتظار داشته باشد ارائه می دهد. بازی در قلمرویی به نام "مجمع الجزایر " اتفاق می افتد و مجموعه ای از 100 جزیره است. توسعه دهندگان ادعا می کنند که هر جزیره "واقعاً مقیاس " از کوچک به عظیم است. فقط از این رو ، می توان تصور کرد که The Wayward Realms Skyrim را در یک خشکی کوتاه مدت در کوتوله کوتاهی می کند.

  https://techbord .com OnceLost Games تیزری برای The Wayward Realms world-open \ 'Grand RPG \'

  چندین جناح متشکل از نژادهای متعدد ، از جمله " انسان ، جن ، کوتوله و نژادهای دیگر طبیعت غیرمعمول "رقابت برای قدرت بر قلمرو ". "به نظر می رسد بیشتر گیم پلی شامل اتحاد با یک یا چند جناح و مبارزه برای به دست آوردن کنترل بر سرزمین است. خیانت به جناح خود نیز گزینه ای است که منجر به ضعف بالقوه می شود سناریوهایی که در آن بازیکن هر دو طرف را به عنوان یک عامل دوگانه کار می کند.

  جالب ترین چیزی که OneLost در مورد گیم پلی باید بگوید این است که همیشه در حال تغییر است و هر تصمیمی بر داستان تأثیر می گذارد. ما اینها را شنیده ایم ادعاهای قبلی ، اما تعداد کمی از استودیوها موفق به ارائه هر چیزی نزدیک به یک روایت واقعی پویا شده اند ، بنابراین هنوز نفس خود را حبس نکنید.

  https://techbord.com OnceLost Games تیزر بازی The Wayward Realms open-world \ 'Grand RPG \'

  "دائماً در حال تکامل تجربه و داستان " است ، صفحه Steam بازی را می خوانید. "یک استاد بازی مجازی همه چیز را برای شما جالب نگه می دارد ، باعث می شود شخصیت های دیگر و جناح های آنها واکنش نشان دهند و حرکت بعدی خود را بر اساس اقدامات شما ترسیم کنند ، در نتیجه هیچ دو بازیکن بازی دقیقاً مشابهی ندارند. "

  شخصیت ها و کلاس ها نیز از قبل طراحی نشده اند. بازیکنان گزینه های باز خواهند داشت تا شخصیت خود را مطابق میل خود شکل دهند. جنگجو/جادوگر؟ مطمئن. دزد/کیمیاگر؟ چرا که نه. نحوه توصیف آن این است که به بازیکن یک شخصیت داده می شود که دارای یک درخت مهارت کاملاً قابل تنظیم است. معجون ها ، طلسم ها و افسون های قابل تنظیم شبیه به Daggerfall مکانیک اصلی دیگر گیم پلی خواهد بود.

  https://techbord .com OnceLost Games تیزر بازی The Wayward Realms world open \ 'Grand RPG \'

  " می خواهد بازی شخصیتی را که واقعاً واقعاً خارج از جعبه است ، امتحان کنید؟ "توسعه دهندگان می گویند.

  ما همچنین می توانیم انتظار دنیایی غنی را داشته باشیم ، زیرا تد پترسون استاد چند بازی Elder Scrolls بود. تخمین زده می شود که او بیش از 150،000 کلمه برای کتابهای داخل بازی در Daggerfall و Morrowind نوشته است ، و کار او در مورد Oblivion بی شمار است.

  هنوز تاریخ انتشار بازی The Wayward Realms مشخص نشده است ، بنابراین اگر به نظر برسد جالب است ، ممکن است استودیو را در توییتر برای آخرین اخبار بازی دنبال کنید.

خبرهای دیگر از بازی