خبر

 • تک بورد - OLED نینتندو سوییچ ارتقا یافته ، رانش JoyCon را برطرف نخواهد کرد

  OLED نینتندو سوییچ ارتقا یافته ، رانش JoyCon را برطرف نخواهد کرد
  10 روز و 22 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: صادقانه بگویم ، وقتی نینتندو سوییچ \ "ارتقا یافته \" خود را اعلام کرد ، من به سختی تحت تأثیر قرار گرفتم. من حتی نمکی نیستم که قدرت پردازش بیشتری ندارد. آنچه بیشتر من را آزار می دهد این است که مسائل اصلی که با سوییچ داشته ام بهبود نیافته اند. کمبود فضای ذخیره سازی باورنکردنی آن یکی است ، اما من این مسئله را در هفته اول با کارت SD 512 گیگابایتی رفع کردم. مسئله آزار دهنده تر ، رانش ک

  هفته گذشته نینتندو با معرفی سوئیچ ارتقا یافته شایعات اخیر را فروکش کرد. متأسفانه ، ارتقا مورد انتظار اکثر مردم نبود. در واقع ، نینتندو توصیه کرد که مدل جدید اساساً همان صفحه OLED نیست. مناطق مختلفی وجود دارد که شرکت می تواند پیشرفت هایی انجام دهد ، اما به نظر می رسد که به غیر از صفحه نمایش و پایه ایستاده تر ، سایر نگرانی های شدیدتر مانند JoyCons را نادیده گرفته است.

  رانش JoyCon یک مشکل اساسی بوده است. از زمان راه اندازی سوئیچ چهار سال پیش. این خطا در عرض یک سال پس از انتشار آشکار شد. چندین پرونده قضایی در این باره تشکیل شده است و نینتندو خود را ملزم به ارائه تعمیرات رایگان بدون در نظر گرفتن وضعیت گارانتی می داند.

  "حتی * من * نمی توانم joycon drift را خنده دار ببینم " pic.twitter.com/nnNsNTuhhl

  - becca (nescartridges) 9 ژوئیه 2021

  وقتی از وی س askedال شد که آیا این امر توسط چندین نشریه برطرف شده است یا خیر ، فقط با بیانیه ای آماده به طور مبهم پاسخ داد ، "پیکربندی و عملکرد کنترل کننده Joy-Con تغییر نکرده است با نینتندو سوییچ (مدل OLED). "

  این جمله حاکی از آن است که نینتندو این مشکل را برطرف نکرده است. The Verge خاطر نشان می کند که در صفحه FAQ وب سایت رسمی انگلیس با صراحت بیشتری آمده است که JoyCons هایی که با مدل OLED ارائه می شوند همان سوئیچ معمولی هستند. شرم آور است که یک مشکل شناخته شده که شرکت را درگیر مسائل حقوقی کرده است ، نادیده گرفته شود ، درصورتی که فرصت مناسبی برای تصحیح موضوع داشت.

خبرهای دیگر از بازی