techbord.com Oculus Quest 2 پنج برابر نسخه قبلی خود را rak کرد

تجدید حیات واقعیت مجازی: علی رغم برخی جنجال ها در مورد دستگاه ، Oculus Quest 2 فیس بوک عملکرد بسیار خوبی در بخش فروش دارد ، همانطور که اوایل هفته گذشته گزارش دادیم. با این حال ، به لطف تماس اخیر شرکت با مارک زاکربرگ ، ما اکنون داده های واقعی برای تعیین کمیت دقیق موفقیت آن داریم. ظاهراً Oculus Quest 2 پنج برابر حیرت انگیزتر از نسخه قبلی خود ، Quest اصلی سفارش داده شده است.

این یک جهش فوق العاده به جلو است و دلایل زیادی برای موفقیت جدید Quest 2 وجود دارد. برای مبتدیان ، واحد مستقل تنها 299 دلار است - که به طور قابل توجهی کمتر از قیمت کنسول بازی جدید است و همچنین 100 دلار ارزان تر از Oculus Quest سال 2019 است.

این Quest 2 را به یکی از در دسترس ترین هدست های VR در جهان تبدیل می کند ، که مانع از استفاده از Samsung Gear VR یا راه حل های VR مبتنی بر تلفن مشابه است (بسیاری از آنها دیگر به سختی وجود دارند).

https://techbord.com Oculus Quest 2 در پنج برابر قبل از سفارش قبلی قبلی خود raked شد

علاوه بر این ، با همه گیر شدن بیماری همه گیر Covid-19 ، این روزها افراد زیادی از خانه کار می کنند. این بدان معناست که به طور متوسط ​​، آنها احتمالاً وقت آزاد بیشتری برای لذت بردن از فعالیتهای اوقات فراغت خواهند داشت و VR ارزان قیمت راهی عالی برای شکستن خستگی است که در غیر این صورت ممکن است از تماشای Netflix یا Hulu هر روز ایجاد شود.

< اگر می خواهید Oculus Quest 2 علیرغم یکپارچه سازی حساب اجباری فیس بوک آن را به هم بزنید ، واحدها از طریق وب سایت Oculus در دسترس هستند. علاوه بر مدل پایه 299 دلار (با 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی) ، یک نوع 256 گیگابایتی نیز با 100 دلار اضافی وجود دارد که مجموع آن را به 399 دلار می رساند.

Oculus Quest 2 پنج برابر نسخه قبلی خود را rak کرد
gaming/oculus-quest-2-پنج-برابر-نسخه-قبلی-خود-را-rak.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد
techbord.com HP بخش بازی های کینگستون HyperX را با قیمت 425 میلیون دلار خریداری می کند
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com الکترونیک الکترونیکی Fry  'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود
techbord.com COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.