خبر

 • تک بورد - Nvidia DLSS به نسخه نمایشی Crysis Remastered ، System Shock اضافه شد

  Nvidia DLSS به نسخه نمایشی Crysis Remastered ، System Shock اضافه شد
  26 روز و 23 ساعت قبل

  چرا مهم است: انویدیا اعلام کرده است که DLSS اکنون در دو بازی دیگر در دسترس است: Crysis Remastered و نسخه نمایشی System Shock. هر دو بازی زیبایی هستند که باید فوق العاده از فناوری پیشرفته به خصوص Crysis Remastered بهره ببرند ، که از لحاظ سخت افزاری بسیار شبیه بازی اصلی است.

  اولین بازی از سری Crysis در سال 2007 آغاز به کار کرد و یک شاهکار بصری بود. همچنین از سخت افزار رایانه های آن دوران بسیار مالیات برپا بود ، در نتیجه محبوبیت "اما آیا می تواند Crysis را اجرا کند؟" الگوی رفتاری نسخه بازسازی شده در تاریخ 18 سپتامبر سال 2020 ، روی پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و رایانه شخصی آغاز به کار کرد و پس از مدتی کار پچ ، به نظر می رسد بیشتر شبیه انتظارات گیمرها از انتشار باشد.

  https://techbord.com Nvidia DLSS به Crysis Remastered ، نسخه نمایشی System Shock نسخه بازسازی

  نسخه نمایشی بازسازی System Shock اضافه شد ، ماه گذشته با مجوز از استودیوی Nightdive کنار گذاشته شد. این یک نگاه اجمالی به بازیکنان می دهد که توسعه دهنده در طول 5 سال گذشته روی چه چیزی کار کرده است و آنچه که می توانند انتظار داشته باشند هنگام راه اندازی کامل این تابستان.

  نسخه نمایشی System Shock از افزونه Unreal Engine 4 استفاده می کند برای اجرای DLSS. متیو کنالی ، مهندس ارشد استودیوی Nightdive ، گفت که آنها قادر به استفاده از این افزونه برای پشتیبانی DLSS به System Shock "در آخر هفته" بودند.

   https://techbord.com Nvidia DLSS به Crysis Remastered ، نسخه نمایشی System Shock remake

  اضافه شد Nvidia همچنین اشاره کرد که وقتی The Fabled Woods در 25 مارس سقوط می کند ، آماده DLSS باشید. این "داستان کوتاه داستانی تاریک و مرموز" توسط استودیوی CyberPunch ساخته شده و توسط Headup منتشر می شود. اگر می خواهید یک چرخش به آن بدهید ، یک نسخه آزمایشی رایگان از بازی در Steam وجود دارد.

  لیست کامل بازیهایی که از DLSS پشتیبانی می کنند را می توانید در اینجا پیدا کنید.

خبرهای دیگر از بازی