خبر

 • تک بورد - Nvidia جزئیات پیشرفت های RTX و DLSS را برای Dying Light 2 ، Guardians of the Galaxy و موارد دیگر ارائه می دهد

  Nvidia جزئیات پیشرفت های RTX و DLSS را برای Dying Light 2 ، Guardians of the Galaxy و موارد دیگر ارائه می دهد
  28 روز و 11 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: انویدیا از Gamescom 2021 به عنوان فرصتی برای نشان دادن ردیابی اشعه و فناوری DLSS خود در بیش از ده بازی استفاده کرد ، که چندین مورد از آنها این ویژگی ها را برای اولین بار نشان می دهند. ما قبلاً در مورد بازی هایی مانند Battlefield 2042 ، Black Myth: Wukong و The Ascent که از ویژگی های Nvidia پشتیبانی می کردند مطلع بودیم ، اما این شرکت در حال حاضر ردیابی اشعه و DLSS را برای

  جزئیات همه بازی ها در یک بیانیه مطبوعاتی ، Nvidia صحنه جدیدی از Marvel's Guardians of the Galaxy را نشان می دهد که نشان دهنده ردیابی اشعه و DLSS در 4K با RTX 3080 است. بازی در 26 اکتبر راه اندازی می شود و همچنین در GeForce Now نیز حضور داشته باشید. ویدئوی جدید شامل روشنایی جهانی بازی ، سایه های ردیابی اشعه ، بازتاب های ردیابی اشعه ، و نحوه استفاده از ردیابی اشعه در سیستم پویا روز و شب است. این نسخه در ماه دسامبر منتشر می شود.

  ماه گذشته سیان اعلام کرد که به زودی نسخه VR Myst را بدون نیاز به هدست به رایانه و Mac می آورد ، و Nvidia فقط تأیید کرد که ردیابی اشعه را به ارمغان می آورد و DLSS به این نسخه جدید. معیارهای خود انویدیا ادعا می کنند که فریم فریم بازسازی شده Myst را در حالت عملکرد DLSS دو برابر می کنند و Nvidia می گوید که DLSS باید اجازه دهد حالت VR با وضوح 4،864 2، ​​2،448 در 90 فریم در ثانیه پخش شود. نسخه رایانه شخصی و مک Remaster اواخر این هفته عرضه می شود.

  Bright Memory: Infinite ، که اواخر امسال منتشر می شود ، همچنین تریلر جدیدی از Nvidia دریافت کرد که روشنایی جهانی آن را به همراه ray- نشان می دهد. بازتاب ها ، سایه ها و مواد سوزاننده را دنبال می کنید.

  یکی دیگر از بازی های آینده ای که انویدیا فاش کرد دارای ویژگی های مشابه خواهد بود ، Loopmancer است که در E3 امسال معرفی شد. Grit: Wild West Battle Royale ، که از اول سپتامبر راه اندازی می شود ، از DLSS پشتیبانی می کند ، همانطور که Nvidia در ویدئویی جدید نشان داده است. Nvidia همچنین یک تریلر جدید برای تأیید آوردن DLSS به Chivalry 2 در به روزرسانی بعدی ارائه داد.

  Nvidia این زمان را صرف کرد تا به مردم یادآوری کند که Battlefield 2042 را با کارت های گرافیک سری RTX 30 همراه کرده است ، و به تریلر جدید فیلم Black Myth: Wukong اشاره کرد که هفته گذشته منتشر شد.

خبرهای دیگر از بازی