techbord.com Nostalgic MMO Old School RuneScape در ماه فوریه به Steam می آید

چیزی که باید منتظر آن بود: RuneScape یکی از قدیمی ترین MMORPG های موجود است ، اما گیم پلی سخت و سخت آن تاکنون فقط برای مخاطبان نسبتاً جذاب جذاب بوده است - حداقل در مقایسه با سایر MMO ها مانند World of Warcraft. با این حال ، این می تواند به زودی تغییر کند: پیرو رد پای همتای مدرن تر خود (RuneScape 3) ، Old School RuneScape ماه آینده به Steam می آید.

این یک نقطه عطف بزرگ برای استودیوی بازی سازی ، Jagex است. اگرچه OSRS در دومین رویداد مهم "لیگ " بازی به 170،000 بازیکن حیرت انگیز در سال 2020 رسید ، اما میانگین آن 60/80،000 بازیکن همزمان در ماههای بعد بسیار کمتر (اما هنوز هم قابل توجه است). .

با قریب الوقوع بودن پرتاب Steam ، این اعداد می توانند سر به فلک بکشند. این کلاسیک مدرسه قدیمی می تواند زندگی جدیدی داشته باشد ، با این وجود ده ها هزار کاربر جدید می توانند وارد بازی شوند و حتی ممکن است اشتراک 11 دلار در ماه بازی را به چنگ آورند.

که قبلاً قبلاً در مورد OSRS یا RuneScape "عادی " چیزی نشنیده اید ، در اینجا یک خرابی سریع وجود دارد: این یک MMO نسبتاً به سبک قدیمی است که با کلیک روی آن حرکت می کند و به عنوان یک تجربه مبتنی بر مرورگر شروع به کار می کند.

https://techbord.com Nostalgic MMO Old School RuneScape در فوریه به Steam می آید

با گذشت زمان ، هر دو بازی مشتریان اختصاصی خود را دریافت کردند. این روزها بازیکنان می توانند ده ها مهارت مختلف از Hunter گرفته تا Woodcutting و از Ranged گرفته تا Magic را از بین ببرند. ارتقا these این مهارت ها به شما امکان می دهد چالش های جدیدی را بپذیرید ، هیولاهای قدرتمند را شکست دهید و به تلاش های کاملاً حماسی بپردازید. نکته ها. هرکدام نامگذاری شده اند و داستانی مختص به خود دارند. در اینجا هیچ ماموریتی برای واکشی وجود ندارد - هر جستجوی یک ماجراجویی مناسب است. تکمیل برخی از آنها حتی به دلیل محتوای بسیار زیاد ممکن است چندین روز طول بکشد.

https://techbord .com Nostalgic MMO Old School RuneScape در ماه فوریه به Steam می آید

این روزها ، هر دو RS3 و OSRS حمله و سایر محتوای انفرادی و گروهی چالش برانگیز را ارائه می دهند. به عنوان مثال Inferno یکی از سخت ترین دستکش های بازی است. شما باید قبل از پذیرفتن رئیس نهایی ، TzKal-Zuk ، از 69 موج دشمن زنده بمانید. تکمیل کل مراحل ساعت ها به طول می انجامد ، و اگر فقط یک بار تمرکز خود را از دست دهید ، می تواند به معنای پایان دویدن شما باشد.

به طور کلی ، اگر ایده خرد کردن راه شما در سفری باشد که صدها سال طول بکشد ساعتها به نظر می رسد مانند یک فنجان چای شما ، اکنون می توانید بازی را در Steam در لیست علاقه مندی ها قرار دهید. این بازی رایگان است ، اندازه پرونده کمی دارد و به سختی کامپیوتر شما را به زانو در می آورد ، بنابراین چیزهای زیادی برای از دست دادن ندارید.

Nostalgic MMO Old School RuneScape در ماه فوریه به Steam می آید
gaming/nostalgic-mmo-old-school-runescape-در-ماه-فوریه-به-steam.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com اپل رسماً تمام مکان های فروشگاه خود در ایالات متحده را بازگشایی کرده است
techbord.com خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
techbord.com هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.