خبر

 • تک بورد - No Man's Sky: به روزرسانی «منشورها» یک اصلاح اساسی بصری است

  No Man's Sky: به روزرسانی «منشورها» یک اصلاح اساسی بصری است
  23 روز و 6 ساعت قبل

  No Man \\ \'Sky همچنان یکی از بزرگترین داستانهای بازگشت در تاریخ بازیهاست. این نه تنها تمام وعده های نافرجام خود را تحقق بخشیده است ، بلکه همچنین با تکرار بزرگ به بهبود بازی ادامه می دهد. نسخه 3.5 نیز از این قاعده مستثنی نیست.

  روز چهارشنبه ، Hello Games هفدهمین به روزرسانی مهم خود را در No Man \ 'Sky منتشر کرد با نام "منشورها ". نسخه 3.5 چند ویژگی جدید گیم پلی مانند موجودات پرنده قابل حمل ، پایگاه های حمل و نقل بار ، نمودارهای سیاره ای بهبود یافته و آزمایشگاه سنتز برای خرید دستور العمل های م componentلفه های صنایع دستی. با این حال ، همانطور که از نامش پیداست ، به روزرسانی در وهله اول مربوط به نور است ، یعنی تغییر شکل بصری.

  ماه گذشته ، انویدیا لوبیا را ریخت وقتی فهمید که Sky No Man یکی از چندین بازی است که باید انجام شود دریافت پشتیبانی از Deep Learning Super Sampling (DLSS) و ما در اینجا هستیم.

  "بازیکنان رایانه های شخصی با کارت گرافیک NVIDIA RTX سازگار می توانند با استفاده از DLSS ، عملکرد و کیفیت بصری بسیار پیشرفته تری به دست آورند. یادداشت ها خوانده می شود.

  https://techbord.com آسمان هیچ مردی: به روزرسانی

  شاید مهمتر اینکه پشتیبانی DLSS در حالت VR نیز کار می کند. این اثر درب صفحه را کاهش نمی دهد ، اما هر گونه بهبود تصاویر VR همیشه یک برکت است.

  در حالی که HG هنوز آماده نیست که به پیچیدگی های ردیابی اشعه در زمان واقعی بپردازد ، مورد بعدی را اضافه کرده است بهترین چیز برای به روزرسانی Prism - بازتاب فضای صفحه (SSR). بازتاب فضای صفحه نوعی مالیات کمتری برای ردیابی اشعه است زیرا فقط به محاسبه بازتاب برای اشیایی که قبلاً روی صفحه ارائه شده اند نیاز دارد. صرف نظر از تفاوت در روند کار ، SSR سطوح براق را به آسمان No Man منتقل می کند و بسیار عالی به نظر می رسند.

   https://techbord.com Sky's No Man:

  از روش نورپردازی دیگری برای افزودن شکست در هنگام مشاهده سطوح منحنی استفاده می شود. کابین خلبان های ستاره ای ، پنجره های پایه و حباب های بیگانه در سیاره های کف اینک می توانند نور را شکسته و واقع بینانه تر جلوه دهند.

  سلام بازی ها از "سبک های جدید" روشنایی حجمی استفاده کردند تا عمق بیشتری به نورهای مختلف وارد کنند منابع حجمی های رنگی و جهت دار ، چراغ های درخشان کشتی های برون مرزی و ستارگان را نشان می دهد که مه شما را انتظار می کشد. این اثر مخصوصاً چشمگیر است زیرا شما سعی می کنید از مخروط کانون توجه یک نگهبان جلوگیری کنید. پرتوهای عضلانی (با نام مستعار پرتوهای خدا) نیز دوباره مورد استفاده قرار گرفته اند.

خبرهای دیگر از بازی