خبر

 • تک بورد - Nintendo Switch یک برنامه Twitch تا حدودی محدود دریافت می کند

  Nintendo Switch یک برنامه Twitch تا حدودی محدود دریافت می کند
  25 روز و 9 ساعت قبل

  توییچ این هفته یک اپلیکیشن بومی برای نینتندو سوییچ منتشر کرد. با این حال، این سرویس به خوبی پلی استیشن و ایکس باکس در پلتفرم ادغام نمی شود و ویژگی ها در مقایسه با نسخه رایانه شخصی یا وب سایت محدود است. با این حال، این تعداد کوچک اما رو به رشد برنامه‌های استریم برای سوییچ را افزایش می‌دهد.

  برنامه Twitch در سوییچ به شما اجازه میزبانی یک جریان را نمی‌دهد. اشتراک‌گذاری گیم‌پلی یا ارسال کلیپ‌ها مانند پلی‌استیشن یا ایکس‌باکس در سوییچ ادغام نمی‌شود (اگرچه سوئیچ به شما امکان می‌دهد اسکرین‌شات‌ها را به اشتراک بگذارید). در عوض، این فقط برای تماشای کانال‌های Twitch است، و با مرور و برگه‌های جستجو، کار را در این زمینه انجام می‌دهد. البته، کیفیت ویدیو به همان اندازه که می تواند روی صفحه نمایش 720p سوییچ باشد.

  غیر از عدم وجود میزبانی جریان، تنها محدودیت قابل توجه دیگر در برنامه Twitch سوییچ است. که جریان ها و پنجره های چت را به طور همزمان نمایش نمی دهد. قبل از شروع تماشا، چت در صفحه پخش کننده ظاهر می شود، اما برای برقراری ارتباط در هنگام مشاهده جریان، نیاز به استفاده از دستگاه تلفن همراه دارد. با این حال، این برنامه به شما امکان می‌دهد از کدهای QR یا پیوند فعال‌سازی استفاده کنید تا ورود به سیستم را بدون مشکل انجام دهید.

  https://techbord.com Nintendo Switch یک برنامه Twitch تا حدودی محدود دریافت می کند

  این که چت در حین تماشای یک جریان در سوییچ باعث می شود کاربران مجبور شوند به برنامه Twitch نصب شده یک دستگاه تلفن همراه وارد شوند تا حدودی احمقانه است. از آنجایی که Twitch برای iOS و Android از قبل امکان چت را در حین مشاهده استریم فراهم می‌کند، این سوال را ایجاد می‌کند: چرا به سادگی در تلفن همراه تماشا نکنیم؟

  تنها مزیت استفاده از سوییچ و تلفن همراه با هم که می‌توانم به آن فکر کنم این است که اگر دستگاه تلفن همراه شما یک گوشی هوشمند با صفحه نمایش کوچک باشد، ممکن است صفحه نمایش بیشتری را ارائه دهد. تقسیم این دو به صفحه‌های جداگانه ممکن است برای برخی راحت‌تر باشد.

  Switch تقریباً به اندازه سایر کنسول‌ها برنامه‌های پخش جریانی ندارد، اما YouTube، Hulu و Funimation دارد.

  p>

خبرهای دیگر از بازی