خبر

 • تک بورد - New Ghostbusters: تریلر After Life بازگشت بسیاری از چهره های آشنا را تحریک می کند

  New Ghostbusters: تریلر After Life بازگشت بسیاری از چهره های آشنا را تحریک می کند
  30 روز و 10 ساعت قبل

  یک باند از مردان کوچک مارشمالو Stay-Puft در یک Walmart این نمایش را سرقت می کند.
  سرانجام ما یک تریلر جدید از Ghostbusters: After Life داریم که قبل از فرود در تاریخ اکران در ماه نوامبر ، چندین بار به تأخیر افتاد. این دنباله از فیلمهای نمادین Ghostbusters از دهه 1980 نسل جدیدی را به این حق رای دادن معرفی می کند. بنابراین شایسته است که این فیلم به کارگردانی جیسون ریتمن (جونو ، از سیگار کشیدن متش

  همانطور که قبلاً نوشتم ، Vanity Fair برای اولین بار آخرین فیلم را در دسامبر 2019 ارائه کرد ، شامل چندین عکس - از جمله یکی که آمبولانس فریب خورده Ghostbusters اصلی را نشان می دهد. در خلاصه داستان رسمی آمده است: "یک مادر تنها و دو فرزندش پس از به ارث بردن املاکی از یکی از اقوام که قبلاً ناشناخته بود ، به سامرویل ، اوکلاهما نقل مکان می کنند. آنها میراث خانواده خود را از Ghostbusters اصلی کشف می کنند ، که به یک افسانه تبدیل شده است ، همانطور که مدتهاست از زمان فراموش شدن وقایع "Manhattan Crossrip 1984" - یعنی وقایع فیلم اصلی.

  خواندن بیشتر نسل جدید از وجود اشباح در Ghostbusters نمی ترسد: تریلر After Life

  Carrie Coon (The Leftovers) نقش مادر Callie را بازی می کند ، در حالی که Mckenna Grace (The Haunting of Hill House) ) در نقش دختر علم دوستش فیبی بازی می کند. فین ولفهارد (Stranger Things) در نقش پسر Trevor بازی می کند. پل رود (مورچه ای) در نقش معلم مدرسه تابستانی آقای گروبرسون بازی می کند. از بازیگران این فیلم می توان به لوگان کیم در نقش پادکست ، سلست اوکانر در نقش لاکی ، الیور کوپر در نقش التون ، بوکیم وودباین در نقش کلانتر دومینگو ، مارلون کازادی در نقش Thickneck ، تریسی لتس در نقش جک و سیدنی مای دیاز در نقش Swayze اشاره کرد.

  حضور بسیاری از بازیگران اصلی در Ghostbusters تأیید شده است: زندگی پس از مرگ ، از جمله بیل موری (در نقش پیتر ونكمن) ، سیگورنی ویور (در نقش دانا بارت) ، دن آیكروید (در نقش ری استانتز) ، ارنی هادسون (در نقش وینستون زددمور) ، و آنی پاتس (در نقش جانین ملنیتز). هارولد رامیس ، بازیگر نقش اگون اسپنگلر ، در سال 2014 درگذشت و اولین تریلر (که در دسامبر 2019 پخش شد) کاملاً روشن کرد که اسپنگلر پدربزرگ اخیراً فوت شده بچه ها است. همانطور که در آن زمان مشاهده کردم. "این ممکن است لحن نسبتاً فروتنانه و قابل تأمل این تریلر اول را توضیح دهد: بلافاصله در سوگ از دست دادن رامیس و تجلیل از میراثی که او در خلق آن کمک کرد ، اکنون به نسل جدید تحویل داده شده است."

  تبلیغات

  ما می آموزیم حتی بیشتر از تجزیه و تحلیل شخصی پیش پرده جدید ریتمن (که در انتهای این پست تعبیه شده است). به عنوان مثال ، ما می توانیم پوتس را به عنوان جانین ببینیم ، اگرچه مشخص نیست كه او توسط مادرش كری توسط اسپنگلر و یا به طور گسترده مادربزرگ به فیبی و ترور است. ریتمن می گوید: "این حس را می یابیم كه جانین هنوز با اگون اسپنگلر در ارتباط است." در فیلم 84 او عاشق او بود و به وضوح هنوز هم با او ارتباط دارد و سعی داشت از او مراقبت كند در سن بالاتر او. "

  تریلر جدید Ghostbusters: Afterlife.

  همچنین برخی از اشباح کلاسیک از جمله کابینی در حال فروپاشی و هیولای کوچک سبز ، Slimer تازه می شوند - در این مورد ، دوباره تصور می شود به عنوان یک روح از همان کلاس شبح که Reitman لقب Muncher را داده است. یکی از لحظات مورد علاقه من ظهور دسته ای از مردان شیطانی Stay-Puft marshmallow در والمارت محلی است: سوار رومبا و از یکی از هموطنان خود (که به نظر نمی رسد واقعاً به نظرش خطور کند) سمورس بسازند. و آیا این یک سگ وحشت است که آقای گروبرسون را از Walmart بدرقه می کند؟

  در صحنه آخر ، یک تلفن قرمز زنگ می خورد و یک بازوی خالکوبی برای جواب دادن دراز می شود. ریتمن تأیید می کند که این ری استانتز است که هنوز کتابهای مخفی ری را اداره می کند (همانطور که از Ghostbusters II یاد گرفتیم). در مورد خال کوبی ، این یک پاسخ به مکالمه در فیلم اصلی بین ری و وینستون است که با اجرای کتاب مکاشفه انجام می شود.

  بیش از هر چیز ، به گفته ریتمن ، این یک فیلم در مورد خانواده خواهد بود - و نه فقط خانواده اسپنگلر. او می گوید: "من احساس می كنم كه واقعاً داستان Spengler را حمل نمی كنم ، اما داستان خانوادگی خودم را نیز حمل می كنم." "این انتظار طولانی مدت برای من بوده است ، همانطور كه ​​برای هر كسی كه انتظار فیلم بعدی Ghostbusters را داشته باشد نیز چنین بوده است. و من فقط از اینکه آن را با همه به اشتراک می گذارم بسیار هیجان زده هستم. این فیلمی است که توسط یک خانواده در مورد یک خانواده ساخته شده است. من و پدرم نمی توانیم منتظر بمانیم تا این را در سینما ببینید. "

  Ghostbusters: در حال حاضر زندگی پس از مرگ در 11 نوامبر 2021 در ایالات متحده و در 12 نوامبر در انگلیس قرار است اکران شود. ما اکیداً توصیه می کنیم در صورت واکسیناسیون کامل فقط به دیدن فیلم در سینما بروید.

  Ghostbusters: Afterlife Director / co نویسنده فیلمنامه ، جیسون ریتمن ، داستان دنباله و بازگشت برخی چهره های آشنا را روشن می کند.

  تصویر لیست شده توسط YouTube / Sony Pictures

خبرهای دیگر از بازی کردن