خبر

 • تک بورد - Netflix مشترکین ایالات متحده و کانادا را خونریزی می کند بدون اینکه نشانه بهبودی داشته باشد

  Netflix مشترکین ایالات متحده و کانادا را خونریزی می کند بدون اینکه نشانه بهبودی داشته باشد
  29 روز و 15 ساعت قبل

  گروه جریانی پیش بینی ناامیدکننده ای برای رشد مشتری در سه ماهه سوم صادر کرد.
  Netflix در سه ماهه دوم 430،000 مشترک در ایالات متحده و کانادا از دست داد و پیش بینی های ضعیف تر از حد انتظار را برای اواخر سال صادر کرد ، شک و تردید سرمایه گذاران در مورد چگونگی وضعیت گروه جریانی را دوباره برانگیخت پس از بازگشایی اقتصادی

  این شرکت مستقر در کالیفرنیا پیش بینی کرده است که در سه ماهه سوم 3.5 میلیون مشترک اضافه خواهد کرد و سرمایه گذاران را که در نیمه دوم سال به دنبال بازپرداخت قوی تر بودند ناامید کرد. تحلیلگران پیش بینی کرده بودند که Netflix در سه ماهه سوم 5.9 میلیون مشترک اضافه خواهد کرد.

  در یک سال و نیم گذشته ، دیزنی ، اپل ، وارنر مدیا ، Comcast و دیگران سیستم عامل های جریان را راه اندازی کرده اند و بیش از 100 نفر وجود دارد. طبق داده های شرکت داده آمپر ، سرویس های جریانی برای انتخاب مصرف کنندگان وجود دارد.

  با این حال ، با درخواست سرمایه گذاران ، مدیران این ایده را که رقابت در پشت رقم ضعیف تر است رد کردند.

  "آیا HBO یا دیزنی ... تأثیر متفاوتی نسبت به گذشته دارد؟ ما در [داده] هایی که داریم نمی بینیم. "، گفت: رید هستینگز ، مدیر اجرایی Netflix. "این باعث راحتی ما می شود."

  شرکت های رسانه ای سنتی برای رقابت با Netflix چند سال گذشته را صرف ادغام کرده اند. اخیراً ، Discovery موافقت کرد که با WarnerMedia ادغام شود و یک سرویس مگا جریان ایجاد کند.

  تد ساراندوس ، مدیر اجرایی ، با اشاره به ادغام صنعت ، به سرمایه گذاران گفت: "بیایید ببینیم که یک به علاوه یک برابر سه است. .. در مقابل یک عادی بعلاوه یک برابر با دو است. "

  تبلیغات

  دسیسه برنامه های نتفلیکس برای ورود به بازی های ویدیویی به جبران ضعف در تجارت اصلی آن کمک کرد و سهام 0.8 درصد را در معاملات بعد از ساعت از دست داد.

  خواندن بیشتر Netflix شروع به انتشار بازی های ویدیویی می کند ، EA exec سابق خود را استخدام کرده است Netflix هفته گذشته از استخدام مایک وردو ، پیشکسوت 30 ساله صنعت بازی رونمایی کرد. این شرکت روز سه شنبه گفت که در ابتدا بر روی بازی های تلفن های همراه تمرکز خواهد کرد و بازی هایی را بدون پرداخت هزینه اضافی به مشترکان گروه پخش جریانی ارائه می دهد.

  Hastings بازی های ویدئویی را به عنوان یک مکمل برای کسب و کار موجود Netflix به جای یک محرک سود بزرگ جدید ارائه می دهد. "ما یک شرکت تک محصولی هستیم که دارای عناصر پشتیبانی زیادی هستیم."

  در کل ، Netflix در سه ماهه دوم 1.5 میلیون مشترک اضافه کرد ، دقیقاً بالاتر از پیش بینی های 1.1 میلیون Wall Street.

  پس از افزودن تعداد رکورد مشتری در سال گذشته ، با ورود رقبا به بازار و ظهور افراد از قفل همه گیر ویروس کرونا ، رشد مشترکان به شدت کاهش یافته است.

  ثبت نام در ایالات متحده متوقف شده است ، بزرگترین بازار نتفلیکس ، که اکثر محدودیت های Covid در آن بازگردانده شده است.

  "مدیریت بیماری" به شرکت های سهامدار گفت: "همه گیری همه گیر ، رشد غیرمعمولی را در رشد ما ایجاد کرده است.

  مدیران Netflix چنین گفته اند: ضعف تعداد مشترک را دلیل کمتری ارائه نمایش ها و فیلم ها دانست و قول داد که با بازگشت عناوینی مانند Witcher و آموزش جنسی رشد در نیمه دوم سال 2021 افزایش یابد.

  "Covid and انواع آن پیش بینی آینده را سخت می کند ، اما با تولیداتی که تاکنون عمدتا روان انجام شده ، ما بسیار موافق هستیم خوشبینانه در توانایی ما در ارائه نیمه دوم قدرتمند [نشان می دهد]. »این شرکت گفت.

  Netflix با 209 میلیون مشترک در مقایسه با 104 میلیون برای دیزنی پلاس ، با داشتن 209 میلیون مشترک ، همچنان بزرگترین سرویس پخش ویدئویی پولی است. نزدیکترین رقیب آن.

  درآمد حاصل از سه ماهه دوم با 19٪ افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 7.3 میلیارد دلار رسید که پیش بینی تحلیلگران را برآورده کرد. درآمد خالص به 1.4 میلیارد دلار افزایش یافت ، در حالیکه 720 میلیون دلار در سال قبل بود.

  © 2021 The Financial Times Ltd. کلیه حقوق محفوظ است به هیچ وجه توزیع ، کپی یا اصلاح نمی شود.

خبرهای دیگر از بازی کردن