خبر

 • تک بورد - Netflix شروع به انتشار بازی های ویدیویی می کند ، مدیران سابق EA را استخدام کرده است

  Netflix شروع به انتشار بازی های ویدیویی می کند ، مدیران سابق EA را استخدام کرده است
  8 روز و 17 ساعت قبل

  نوک انگشتان طولانی را به مجموعه های تلویزیونی مبتنی بر بازی های ویژه تعاملی دنبال می کند.
  جذابیت فزاینده نتفلیکس با بازی های ویدیویی به زودی در قالب یک بازوی انتشار دهنده بازی کامل منفجر می شود.

  در حالی که Netflix هنوز اعلامیه خود در مورد ابتکار عمل را ارسال نکرده است ، ارائه دهنده جریان فیلم به Ars Technica تأیید کرده است که یک مدیر سابق EA و Oculus را برای هدایت تیم انتشار بازی Netflix استخدام کرده است.

  < p> مدیر تازه استخدام شده مایک وردو است که اخیراً در روابط توسعه دهنده با تیم Oculus VR فیس بوک کار کرده است (مشخصات عمومی وی هنوز هم می گوید این شغل فعلی او است). او از اوایل دهه 90 در زمینه ساخت و انتشار بازی کار می کرد و اولین استودیوی او ، Legend Entertainment ، سرانجام توسط GT Interactive خریداری شد.

  بیشتر بخوانید اولین کمدی تعاملی نتفلیکس: خوب برای خنده ، سزاوار یک برنامه بهتر است در حالی که Netflix هنوز تأیید نکرده است که بازوی انتشار بازی های ویدیویی ممکن است به چه شکلی باشد ، مارک گورمن گزارشگر بلومبرگ اظهار داشت که این تلاش می تواند منجر به "بازی های ویدیویی [بعنوان بخشی از] خدمات آن در سال آینده شود." استفاده از "بازی های ویدیویی" به عنوان توصیف کننده کلیدی است ، زیرا این امر تفاوت را از برنامه تلویزیونی "ماجراجویی خود را انتخاب کن" که از زمان پخش ویژه Black Mirror's Bandersnatch در سال 2018 در این سرویس رایج شده است ، متمایز می کند. آیا این بیشتر Belmont است عمل؟

  علاوه بر این ، Netflix نیمی از دهه گذشته صرف ساخت مجموعه ای از مجموعه های تلویزیونی انحصاری بر اساس مجوزهای بازی های ویدیویی ، از جمله مجموعه های انیمیشن مبتنی بر Castlevania و Dota 2 و نسخه قابل تحسین منتقدان و بازی های زنده The Witcher (که فصل دوم اواخر امسال آغاز می شود). شاید مکث طولانی مدت کونامی در بازی های Castlevania بتواند با نتفلیکس به عنوان یک شریک انتشارات در ترکیب تغییر کند. (سپس دوباره ، شاید ما باید پاشنه پا را خنک کنیم و ببینیم آیا اولین تخته بازی Netflix حول ویژگی های غیر بازی مانند نمایش دوستانه دوستیابی Sexy Beasts ، بازیگران مضحک Tiger King یا انگشت های ضربدری ، کمدی طرح پوچ I فکر کنید باید ترک کنید.)

  تبلیغات

  با این وجود ، اخیراً شاهد تلاشهای عمده انتشار بازیهای جدید و جدی هستیم که گوگل پس از دو سال توسعه و استودیوی بازی سازی Stadia خود را با صدای بلند متوقف می کند. انتشار صفر اگر Netflix به یک جدول زمانی کوتاه مانند "سال آینده" بچسبد ، اگر بازی هایی که سال ها قبل از اعلامیه امروز کار کرده اند ، نباشد ، احتمالاً باید روی انتشارهای کوچک متمرکز شود.

  ReadingApple امکان پخش جریانی بازی ها در iOS را فراهم می کند ، اما یک جلب [به روز شده] وجود دارد و اگرچه Netflix در حال حاضر از طریق برنامه محبوب خود از مواجهه گسترده برخوردار است ، مشخص نیست که آیا همان برنامه از بازی های جریانی در همه دستگاه ها و سیستم عامل های موجود پشتیبانی می کند یا خیر. ، که هر کدام با سکسکه خودشان همراه هستند. بعلاوه ، اگر به اتصال آنلاین مداوم نیاز داشته باشد ، آیا Netflix آماده ارائه تاخیر رقابت دکمه ای مبتنی بر ابر است؟ و آیا چنین سرویسی برای دور زدن قوانین تهاجمی ویترین فروشگاه ها در مورد بازی هایی که به صورت جداگانه بررسی و رتبه بندی می شوند ، به ترفند نصب نیاز دارد؟

  تا زمانی که Netflix استراتژی راه اندازی دقیق خود و راه حل نهایی را روشن کند ، ما این سوال را در ذهن خود تعجب خواهیم کرد که Netflix چگونه با اشتیاق فزاینده خدمات اشتراک بازی مبتنی بر ابر و مبتنی بر دانلود رقابت می کند.

خبرهای دیگر از بازی کردن