خبر

 • تک بورد - Netflix شروع به آزمایش بازی های تلفن همراه در برنامه Android خود می کند ، اما فقط در لهستان

  Netflix شروع به آزمایش بازی های تلفن همراه در برنامه Android خود می کند ، اما فقط در لهستان
  24 روز و 9 ساعت قبل

  نتفلیکس اعلام کرد که اولین آزمایش های عمومی خود را در زمینه بازی انجام می دهد. مشترکین در لهستان در حال حاضر می توانند دو بازی را در Android بدون هیچ هزینه اضافی امتحان کنند. این بدون شک اولین قدم کوچک است ، اما همچنین سرنخی در مورد چگونگی برنامه Netflix برای بالا بردن سطح بازی در سطح وسیع است.

  توییتی از حساب رسمی Netflix "NetflixGeeked " اعلام کرد که بازی Stranger Things: 1984 و Stranger Things 3 در دسترس کاربران Android است که اشتراک Netflix در لهستان دارند ، بدون تبلیغات و خریدهای درون برنامه ای. "این روزهای بسیار بسیار ابتدایی است و ما کارهای زیادی برای انجام دادن در ماه های آینده داریم ، اما این اولین قدم است ، " Netflix می نویسد.

  ماه گذشته Netflix تأیید کرد که اولین مراحل ورود به بازی های ویدئویی موبایل بوده و هزینه اضافی در ازای اشتراک جاری جاری نخواهد داشت. این شرکت قصد دارد بازی ها را مانند دسته بندی جدیدی مانند فیلم ها و برنامه های تلویزیونی که قبلاً تولید می کند ، در نظر بگیرد. Netflix ممکن است در حال آزمایش بازی های تلفن همراه باشد ، اما ماه گذشته برخی از داده کاوی در برنامه Netflix اطلاعات مربوط به کنترلر DualSense پلی استیشن 5 و Ghost of Tsushima خود سونی را نشان داد.

  بیایید با Netflix و بازی صحبت کنیم. امروزه اعضای لهستان می توانند بازی موبایل Netflix را در Android با دو بازی Stranger Things: 1984 و Stranger Things 3 امتحان کنند. روزهای بسیار بسیار اولیه است و ما کارهای زیادی برای انجام در ماه های آینده داریم ، اما این گام اول. https://t.co/yOl44PGY0r

  - Netflix Geeked (NetflixGeeked) 26 آگوست 2021

  در اوایل این ماه ، TradeSmith با نگاهی به فرصت های شغلی Netflix ، گمان می کرد که شرکت در حال تلاش برای تلاش است بر خلاف خرید استودیوهای بازی سازی خود. لیست مشاغل نشان می دهد که Netflix در حال تلاش برای جذب یک استودیو توسعه است. TradeSmith گفت: "این استراتژی اهمیت دارد زیرا هیچ تهدیدی مبنی بر اینکه شرکت باید بدهی جدیدی بدهد یا با خرید یک شرکت و وارد شدن به وضعیت نقدی آن ضربه وارد کند ، وجود ندارد." با این حال ، گشوده شدن برای یک تهیه کننده نشان می دهد که می خواهد با استودیوهای خارجی کار کند و املاک خود را به توسعه دهندگان دیگر اعطا کند ، مانند توسعه دهنده Stranger Things 3 BonusXP. برای ورود به بازی MMO New World آینده آن بالاخره وارد بتا می شود ، اما این پس از شکست های بیشتر در ابتکار بازی این شرکت رخ می دهد. آزمایشات Netflix با بازی های تلفن همراه نشان می دهد که ممکن است برنامه ریزی برای شروع کوچک به جای تلاش برای ساخت بازی های AAA درست در خارج از دروازه باشد.





خبرهای دیگر از بازی