خبر

 • تک بورد - Netflix اولین نگاه ما را به فیلم Heist of Thieves زک اسنایدر می دهد

  Netflix اولین نگاه ما را به فیلم Heist of Thieves زک اسنایدر می دهد
  26 روز و 17 ساعت قبل

  این یک پیش درآمد بازی Army of the Dead اسنایدر است ، بنابراین بله زامبی هایی نیز وجود خواهند داشت - اگر مثل من ، شما کاملاً از تریلر ترسناک کمیک / زامبی ترسناک زاک اسنایدر Army of the Dead لذت برده باشید ، سری پیش نمایش نتفلیکس را شیفته خود خواهید کرد ، Army of Thieves ، یکی از دو پروژه آینده اسنایدر است که در همان جهان داستانی قرار دارد. دبورا اسنایدر ، تهیه کننده مشترک گفته است که ارتش دزد یک فی

  ارتش مردگان دیو باوتیستا و تیم مزدورانش را دنبال کردند زیرا در لاس وگاس مملو از زامبی ها گشتند تا میلیون ها دلار پول نقد را از خزانه کازینو بازیابی کنند. به طور طبیعی ، قتل عام مغز پی درپی رخ داد. همانطور که در بررسی خود نوشتم ، "در حالی که سبک کارگردان متمایز اسنایدر کاملاً مشهود است ، او در بدترین انگیزه های خود دست به کار شده است تا یک پیچ و تاب هوشمندانه و سرگرم کننده را در آخرالزمان زامبی به ما بدهد ، و این همه قتل عام گوشتخواری است که از ژانر انتظار می رود. "

  بیشتر بخوانید بررسی: هیجان انگیز زامبی Heist Army of the Dead زک اسنایدر در بهترین حالت خود است

  باوتیستا به عنوان اسکات وارد ، که تیم را برای دزدی وگاس دور هم جمع می کند به امید داشتن چیزی برای ترک دختر بیگانه خود ، صورتحساب را دریافت کرد. ، کیت (الا پورنل). اما کل بازیگران گروه فوق العاده بودند. تماشاگران علاوه بر خلبان بسیار خوش بینانه تیگ نوتارو و آتش بازی های رزمی سامانتا وین ، بین ماشین و ماشین کشتار زامبی Vanderohe (عماری هاردویک) و گارد محافظ آلمانی و لودویگ دیتر (ماتیاس شوایففر) بسیار عالی علاقه داشتند. این دو نه تنها پیوندی باورپذیر (البته اکراه) جعل کردند ، بلکه هر زمان که یک زامبی شارژ می شد یکی از چندین گنگ در حال اجرا بود ، جیغ های بلند و موقع دیتر را فریاد می کشد. بنابراین طبیعتاً دیتر پیش درآمد خود را بدست می آورد.

  هنگامی که ارتش مردگان شروع به کار کرد ، ارتش دزدان در حال تولید پس از تولید بود که در ماه دسامبر فیلمبرداری را در آلمان انجام داده بود. شوایففر هم ستاره است و هم کارگردانی ، و گرچه این فیلم یک فیلم زامبی صادقانه نیست ، اما در مراحل ابتدایی شیوع زامبی قرار دارد که مونتاژ پشت صحنه داستان ارتش مردگان را تشکیل می دهد. دبورا اسنایدر به Indie Wire گفت: "این طرح" در جهانی رخ می دهد که این زامبی ها در آمریکا وجود دارند و باعث بی ثباتی در موسسات بانکی می شود. " "آنها در حال جابجایی پول هستند ، بنابراین این فرصت مناسب برای یک دزد است." و ، ظاهرا ، برای عاشقانه. زک اسنایدر تأیید کرده است که زامبی ها در این فیلم حضور خواهند داشت و ما همچنین از داستان های بعدی دیتر بیشتر خواهیم گرفت ، به ویژه اینکه چگونه او تجارت قفل سازی خود را آموخته است.

  تبلیغات

  علاوه بر شوایف آفر ، ناتالی امانوئل نیز به عنوان گووندولین ، زنی مرموز که دیتر و "خدمه ناشایست دزدان مشتاق" او را استخدام می کند. یکی فرض می کند با توجه به زاویه کمدی رمانتیک ، او همچنین یک عشق است. گوز خان در نقش رولف ، روبی او ف در نقش کورینا بازی می کند و استوارت مارتین در نقش برد کیج. بازیگران همچنین شامل جاناتان کوهن ، نوئمی ناکای ، پیتر سیمونیسچک و جان بوبنیاک هستند.

  ارتش دزد در اواخر سال 2021 اکران می شود. نتفلیکس گزارش داد که 72 میلیون نفر در چهار هفته اول سلف خود را تماشا کرده اند این نمایش برای اولین بار انجام شد و احتمالاً می توان انتظار داشت که اعداد مشابهی را برای پیش نمایش داشته باشیم ، خصوصاً از آنجا که دیتر از علاقه مندی های طرفداران زیادی برخوردار بود. که در آن ما در مورد داستان اصلی اسکات بیشتر خواهیم آموخت. Bautista ، Purnell ، Ana de la Reguera ، Notaro و Hardwick همه در حال بازگشت به صداپیشگی شخصیت های مربوط به این مجموعه شش اپیزودی هستند. صداگذاری های اضافی شامل ونسا هاجنز ، جو مانگانیلو ، کریستین اسلاتر ، یتید بداکی ، هری لنیکس ، مونیکا باربارو ، آنیا چالوترا ، کریستینا ونت و نولان نورث است.

  به نظر می رسد اسنایدر یک رابطه کاری قوی با Netflix ایجاد کرده است . این کارگردان به تازگی پروژه دیگری را با استفاده از پخش کننده - علمی تخیلی حماسی - به نام Rebel Moon - اعلام کرده است که کارگردان امیدوار است بتواند یک موفقیت موفق دیگر را ارائه دهد. یک دهه پیش ، اسنایدر زمین جنگ ستارگان را توسعه داد که پس از خریداری دیزنی در سال 2012 توسط لوکاس فیلم ، هیچگاه به جایی نرسید. اسنایدر در چند سال گذشته دوباره به عنوان یک پروژه جانبی شروع به کار کرد. بر اساس فرضیه رسمی: "هنگامی که یک مستعمره مسالمت آمیز در لبه کهکشان خود را در معرض تهدید ارتش لشکر پادشاه مستبد بالیساریوس قرار می دهد ، آنها زن جوانی را با گذشته مرموز اعزام می کنند تا جنگجویان را از سیارات همسایه جستجو کنند تا به آنها کمک کند تا موضع بگیرند . "

  لیست لیست شده توسط Netflix

خبرهای دیگر از بازی کردن