خبر

 • تک بورد - Netflix اعدام سابق EA را استخدام می کند ، می تواند از سال آینده بازی های ویدیویی را شروع کند

  Netflix اعدام سابق EA را استخدام می کند ، می تواند از سال آینده بازی های ویدیویی را شروع کند
  19 روز قبل

  چرا مهم است: به نظر می رسد تلاش Netflix به سمت بازی های ویدیویی می تواند طی سال آینده ثمری داشته باشد. این بر اساس گزارش جدیدی است که ادعا می کند سرویس پخش مایکرو وردو ، مدیر سابق Electronic Arts (EA) و مدیر فیس بوک را به عنوان معاون توسعه بازی خود استخدام کرده است.

  ما در ماه مه شنیدیم که نتفلیکس به دنبال یک مدیر جدید برای نظارت بر گسترش آن در تجارت های سودآور بازی های ویدیویی است. در آن زمان این شرکت گفت که "از انجام کارهای بیشتر با سرگرمی های تعاملی" بسیار هیجان زده است. "اکنون ، بلومبرگ گزارش داد که Netflix مدیران خود را پیدا کرده است.

  علاوه بر این گزارش شده است که محتوای Oculus VP Verdu را استخدام می کند ، استودیوی بازی های ماجراجویی دهه 1990 Legend Entertainment را بنیان گذاری کرد و در EA از جمله بازی The Sims ، Plants vs. Zombies و Star Wars بر روی بازی های موبایل کار می کرد ، طبق گزارشات Netflix قصد دارد طی ماه های آینده به تیم بازی های خود اضافه کند و بازی تبلیغاتی را شروع کرده است- موقعیت های مرتبط در وب سایت خود. هدف آن ارائه بازی های ویدئویی در پلتفرم خود طی سال آینده است ، جایی که آنها به عنوان ژانر جدید ظاهر می شوند ، دقیقاً مانند همان کاری که این شرکت با مستندها و ویژه برنامه های استندآپ انجام داد.

  دقیقاً همان چیزی که Netflix به عنوان ویدیو کلاس می کند بازی هنوز مشخص نشده است. احتمالاً نزدیک به تجربه های تعاملی مانند Black Mirror: Bandersnatch و Minecraft: Story Mode - حداقل در ابتدا نزدیک تر خواهند بود. اما این می تواند به چیزی سنتی تر تبدیل شود. قصد ندارد برای دسترسی به بازی ها هزینه اضافی دریافت کند ، اگرچه می توان از آنها برای توجیه افزایش قیمت اشتراک در آینده استفاده کرد.

  Netflix مطمئناً ارزش بازی ها را درک می کند. این یک محتوای انبوه بر اساس عناوین محبوب ، از جمله Resident Evil ، Dragon \ 's Dogma ، Castlevania ، DOTA: Dragon \' s Blood ، و موارد دیگر است. همچنین تعداد زیادی نمایش مبتنی بر بازی و انیمیشن و زنده در کارها وجود دارد.

خبرهای دیگر از بازی