خبر

 • تک بورد - Naughty Dog دوباره در حال ساخت The Last of Us است و همه از این موضوع راضی نیستند

  Naughty Dog دوباره در حال ساخت The Last of Us است و همه از این موضوع راضی نیستند
  3 روز و 23 ساعت قبل

  از زمان عرضه The Last of Us در پلی استیشن 3 تقریباً هشت سال می گذرد و از آن زمان تاکنون شاهد ساخت یک بازسازی و ادامه در PS4 هستیم. در حال حاضر یک "بازسازی" برای PlayStation 5 دریافت می کند ، اما همه هیجان زده نیستند.

  خودی ها می گویند سونی رسماً نسخه جدید نسل بعدی موفق Naughty Dog "آخرین نفر از ما " را با نام رمز "T1X " روشن کرده است. با این حال ، بلومبرگ گزارش می دهد که سیاست داخلی این پروژه آشفتگی را ایجاد کرده است استودیوهای سونی بسیاری از تیم هایی که در ابتدا روی T1X کار می کردند ، شرکت را ترک کرده اند.

  کار در این پروژه حدود سه سال پیش هنگامی آغاز شد که مایکل مومبوئر ، رئیس و بنیانگذار یک استودیوی پشتیبانی سونی به نام Visual Arts Service Group ، یک بخش داخلی با ایده گسترش برخی از عناوین موفق سونی تشکیل داد. تیم او برای شروع کار در مورد بازسازی The Last of Us برای پلی استیشن 5 شروع به کار کردند. با این حال ، سونی فقط پروژه را به صورت آزمایشی تحریم کرد و تلاش را مخفی نگه داشت. به این بخش حتی هیچ نامی داده نشد و همچنین هیچگونه حمایت یا بودجه ای برای اتمام موفقیت آمیز پروژه به آن اعطا نشد.

  با این وجود ، کار همچنان ادامه داشت و تیم سرانجام یک قسمت کاری از بازی را برای نشان دادن چگونگی آن در اختیار داشت نگاه می کردم و بازی می کردم. با این حال ، هنگامی که سونی به گروه خدمات تجسمی برای کمک به Naughty Dog برای پایان یافتن The Last of Us Part II نیاز داشت ، تلاش ها متوقف شد. این بازی قبلاً از اکران 2019 به سال 2020 به تأخیر افتاده بود و اعدام ها می خواستند آن را جلا دهند و از در خارج کنند.

  https://techbord.com Naughty Dog در حال بازسازی The Last of Us است و همه از این موضوع خوشحال نیستند سونی این ایده را برای پیگیری Days Gone مخلوط کرد. صفحه عنوان MG DGII توسط Game Rant

  Mumbauer و تیمش کمک کردند و انتظار داشتند که وقتی TLoU2 آماده ارسال است ، کار بر روی T1X را ادامه دهند. در عوض ، سونی این پروژه را به خالق اصلی و عزیز استودیویی Naughty Dog سپرد. ناامید شده ، تیم داخلی که هنوز نامی از آن برده نشده متلاشی شد. ممباور و چند نفر دیگر سونی را به طور کامل ترک کردند. با این حال ، آنها تنها کسانی نیستند که زیر چتر Sony از تصمیمات شرکت ناامید شده اند.

  Sony Bend ، توسعه دهنده Days Gone ، Days Gone 2 را مطرح و ساقط شد. اگرچه این بازی یکی از پرفروش ترین عناوین سونی برای سال 2019 بود ، اما مدیران معتقد بودند که توسعه آن خیلی طولانی شده است. آنها همچنین احساس کردند که بررسی ها متفاوت است ، موضعی که کاملاً مورد تأیید متاسکره های آن نیست. در حالی که بررسی های منتقدان درباره تقسیم بین "مثبت" و "مخلوط" بود ، تعداد بسیار کمی پاسخ منفی دادند. شاید مهمتر اینکه واکنش جامعه بازی ها چگونه بوده و امتیازات کاربران بسیار زیاد بوده است.

  سونی به جای اینکه برای Days Gone 2 شروع به کار کند ، استودیوی مستقر در اورگان را به دو گروه تقسیم کرد. یکی کمک به Naughty Dog با عنوانی چند نفره بود و دیگری کار با بازی جدید Uncharted را زیر نظر مقامات برتر ND آغاز کرد. چندین کارمند ، از جمله رهبران توسعه ، کار را ترک کردند. رهبری Sony Bend از ترس اینکه استقلال خود را از دست بدهد ، از سونی خواست که استودیو را از پروژه Uncharted خارج کند ، کاری که انجام شد. در حال حاضر Sony Bend یک IP اصلی بدون نام دارد که در آن نامگذاری شده است.

  اگرچه برخی از طرفداران ممکن است نگران نسخه PS5 نسخه The Last of Us باشند ، اما این ایده کاملاً غیر ضروری به نظر می رسد. بازی اصلی در پلی استیشن 3 بسیار زیبا به نظر می رسید ، و در حالی که PS4 remaster به بهبودهای بصری قابل توجهی اضافه کرده است ، نسخه جدید PS5 به نظر می رسد اضافی باشد. من ترجیح می دهم دنباله Days Gone را ببینم. صرف نظر از نظر من ، کار در Naughty Dog ادامه دارد. با این حال ، The Last of Us Remastered: The Remake یا هر تصمیمی که بخواهند آن را بنامند ، خیلی زود است و هنوز نمی توان یک پنجره انتشار داشت.

خبرهای دیگر از بازی