خبر

 • تک بورد - N64 در Switch: خواندن برگهای چای در مورد آینده بازی

  N64 در Switch: خواندن برگهای چای در مورد آینده بازی
  22 روز و 14 ساعت قبل

  پشتیبانی قبلی NSO ، روابط شخص ثالث ، تاریخچه کنسول مجازی: ما وارد می شویم.
  روز پنجشنبه ، آخرین ارائه Nintendo Direct چیزی را تأیید کرد که اکثر طرفداران نینتندو یا به آن شک داشتند ، امیدوار بودند یا پیش بینی می کردند (بر اساس "کنترل کننده" اخیر FCC نکته): N64 بالاخره برگشت. با این حال ، به جای N64 مینیاتوریزه شده ، اولین کنسول اختصاصی سه بعدی رندر شرکت به عنوان بخشی از مجموعه نرم افزاری در Nin

  و در سبک کلاسیک نینتندو ، اطلاعیه پنجشنبه فقط بخشی از داستان را بیان کرد.

  تا اینجا ، ما می دانیم که انتخاب اولیه NSO "Expansion Pack" شامل نه بازی N64 خواهد بود ، اعم از کلاسیک مانند Super Mario 64 و Mario Kart 64 تا شگفتی های خوبی مانند Winback: Covert Operations. این بازی ها نیاز به هزینه اضافی بیش از نرخ استاندارد 20 دلار NSO در سال دارند ، اگرچه نینتندو هنوز قیمتی برای این رده اعلام نکرده است. این شرکت همچنین برنامه های خود را برای عرضه هفت بازی N64 دیگر ، به ویژه Rare's Banjo-Kazooie ، تأیید کرد که از زمان خرید مایکروسافت در سال 2002 در کنسول نینتندو دیده نشده است.

  نمی دانم-و آنچه من می خواهم تخمین بزنم ، قبل از عرضه اکتبر سطح N64-این است که چند یا چند بار بازی های جدید N64 ممکن است در ماه های آینده به سرویس NSO اضافه شوند و کدام شخص ثالث بازدیدها ممکن است به فهرست عناوین شخص اول خود بپیوندند. بدون هیچ حرف دیگری از خود N بزرگ ، می توانیم به سابقه شرکت تا کنون نگاه کنیم. در کنار ارائه های اختصاصی N64 از فروشگاه های Wii و Wii U's Virtual Console ، نتایج جالبی به همراه دارد. تا به امروز ، سطح سرویس استاندارد NSO به صاحبان Switch اجازه می دهد تا به 58 عنوان NES و 49 SNES دسترسی داشته باشند که به ترتیب متعلق به سال 2018 و 2019 هستند. (توجه: این اعداد شامل نسخه های "SP" بازی های خاصی نیست که نینتندو به طور دوره ای اضافه کرده است. اینها نسخه های "کد تقلب" ویژه عناوینی مانند Zelda یا Metroid هستند که بازیکنان را با قفل تمام دنده ها ، حداکثر روپیه و دیگر بازی ها شروع می کنند. امتیازات.)

  تبلیغات

  نینتندو با پشتیبانی NES خود در NSO در سپتامبر 2018 نسبتاً قوی ظاهر شد و 31 بازی را در شش ماه اول NSO کاهش داد. از آنجا ، هر پنجره تقویم 4-6 ماهه کم می شود.

  فوریه-جولای 2019: 15 بازی اضافی NES اوت-دسامبر 2019: 4 فوریه-جولای 2020: 4 سپتامبر 2020-ژوئیه 2021: 4

  خارج از 673 بازی منتشر شده در طول عمر NES در آمریکای شمالی ، به این ترتیب مجموع موجود از طریق NSO 8.6 درصد است.

  یک سال پس از راه اندازی NES از NSO ، نینتندو بازیهای Super Nintendo را بدون افزایش هزینه خدمات اضافه کرد. این شرکت پشتیبانی SNES خود را با 20 بازی در سپتامبر 2019 راه اندازی کرد. سرعت به روزرسانی آن از آنجا نامنظم تر از NES است ، اما در مجموع اعداد و ارقام هنوز نسبتاً کم است.

  سپتامبر 2019-فوریه 2020: 6 بازی دیگر SNES در ماه مه- سپتامبر 2020: 9 دسامبر 2020-مه 2021: 11 ژوئیه 2021: 3

  همه اینها را می توان بیان کرد که این تعداد بازی های SNES را در NSO تقریباً هفت درصد از 717 عنوان کنسول منتشر شده در آمریکای شمالی نشان می دهد.

  در مورد کنسول مجازی چطور؟

  خواندن بیشتر

  خداحافظی با "برنامه منظم" از نسخه های کلاسیک شبیه سازی شده در SwitchAs برای رکورد نینتندو با انتشار N64 در Wii U و Wii ویترینهای کنسول مجازی منقرض شده ، اعداد ناچیز هستند: فقط 21 بازی برای هر کدام در دسترس قرار گرفت. از بین این موارد ، ترکیب تقریباً یکسان است ، بیشتر از فهرست اصلی نینتندو با بازدیدهایی مانند Super Mario 64 ، Ocarina of Time ، Majora's Mask ، Mario Kart 64 ، Kirby 64 ، Star Fox 64 و دیگر آثار کلاسیک مورد انتظار.

  تعداد کمتر از نسخه های خرده فروشی N64 در آمریکای شمالی به طور کلی - فقط 296 بازی - ممکن است تا حدی در تعداد کمتر در اینجا مقصر باشد. این هنوز تنها پیشنهادات VC نینتندو را در هفت درصد از خط تولید کامل قرار می دهد ، کمتر از گزینه های NES و SNES که در حال حاضر صاحبان سوییچ می توانند از طریق NSO به آن دسترسی داشته باشند.

  با توجه به عناوین تایید شده نینتندو ، تعهد زیادی وجود ندارد (هنوز) برای ارائه بسیار بیشتر از N64 نسبت به گذشته ، حداقل نه به صورت عمومی. از 16 عنوان آمریکای شمالی که در جریان روز گذشته اعلام شد ، فقط سه عنوان نسخه دیجیتالی پس از N64 را در ایالات متحده ندیده اند: Dr. Mario 64 ، Winback و Banjo-Kazooie. با توجه به مالکیت مایکروسافت بر Rare ، دومی بدون شک بزرگترین شگفتی با مهمترین پیامدها است. این بدان معناست که MS مالک هیچ یک از بازیهای N64 Rare است که دارای شخصیتهای مجاز مانند Donkey Kong یا Mickey Mouse نبوده است ، به همین دلیل بسیاری از بازیهای R64 در N64 در گلچین Rare Replay 2017 مایکروسافت ظاهر شدند.

  اگر نینتندو قصد دارد تعداد مشابهی از بازی های N64 را برای 2-3 سال آینده برای این سرویس منتشر کنید ، صاحبان سوئیچ می توانند به دنبال افزایش 4-6 مورد جدید در هر 5-6 ماه باشند. از سوی دیگر ، اگر نینتندو تصمیم بگیرد که به کاتالوگ پشت کنسول عمیق تر نگاه کند ، راهی برای دانستن آنچه که ممکن است وجود داشته باشد وجود ندارد. با این حال ، با کاهش کلی بازی برای افت بازی در NES ، SNES و N64 ، به احتمال زیاد شرکت قصد دارد بسیاری از کاهش های عمیق N64 را حذف کند.

  تبلیغات

  پشتیبانی شخص ثالث

  خواندن بیشتر

  ما سرانجام بازسازی شده رسمی ، Goldeneye 007 remaster را برای Xbox 360 بازی کردیم. این ما را به اشخاص ثالث می رساند. برخلاف NES و SNES ، بازی های کلاسیک شخص ثالث در N64 قطعاً کمتر است. با بازگشت Banjo-Kazooie به کنسول نینتندو ، NSO در نهایت می تواند سایر ورودی های Rare از مجموعه Rare Replay ایکس باکس را اضافه کند ، با Jet Force Gemini ، Blast Corps ، Banjo-Tooie و حتی نسخه اصلی و بدون سانسور Conker's Bad Fur Day ( با استفاده از Conker اصلاح شده و زنده: Xbox Live (بارگیری مجدد و بارگیری مجدد) برای Xbox اصلی) همه نامزدهای به ظاهر بالقوه. و اگر ستارگان هم تراز شوند ، شاید ما شاهد بازگشت FPS خاصی با بازی یک مامور مخفی باشیم.

  لیست استودیوهای شخص ثالث NSO در NES و SNES همچنین به برخی الگوهای تاریخی اشاره دارد-یعنی گنجاندن توسعه دهندگان ژاپنی با شهرت قدرت در دوره های 8 و 16 بیتی. Konami ، Capcom ، Koei Tecmo ، Natsume و Arc System Works با استفاده از کتابخانه های NSO و NNO و SNES (با چند مورد دیگر که دیگر وجود ندارند یا جذب موجودیت های مادر شده اند) بسیار زیاد می شوند ، هر چند بیش از چند مورد شناخته شده -تعداد ورودی های N64 چندان ساده نیست.

  اما همانطور که به خاطر می آورید ، حمایت آهنین نینتندو از استودیوهای ژاپنی در مواجهه با رقابت شدید پلی استیشن ، که نامزدهای کمتری را برای انتخاب از بین همه افراد باقی می گذارد ، کاهش یافت. گنجاندن Winback ، در حالی که خوش آمدید ، از Koei Tecmo می آید ، بنابراین شخص ثالث جدیدی را به لیست شرکای NSO نینتندو اضافه نمی کند. عناوین احتمالی کونامی ممکن است شامل Castlevania: Legacy of Darkness (احتمالاً انتخاب بیشتری نسبت به نسخه وانیلی بسیار متفاوت Castlevania 64) باشد ، یا اگر کسی می خواهد واقعاً حواس پرت شود ، بازی های Goemon یا یک عنوان ورزشی خاص برای سال مانند International Track and Field 2000. Capcom فقط سه بازی برای کنسول منتشر کرد: پورت های Mega Man Legends و Resident Evil 2 PS1 و همچنین چالش Magical Tetris Challenge (که شخصیت های کارتونی دیزنی در آن بازی کردند ، بنابراین این یک دوربرد است). Natsume تنها یک بازی N64 ، Harvest Moon 64 را منتشر کرد. اگر خوش شانس باشیم ، می توانیم عجیب و غریب ترجمه نشده N64 را در بسته NSO آن منطقه وارد کنیم-و آن بازی ها را به صورت بارگیری بدون منطقه دریافت کنیم ، همانطور که بازیکنان غربی می توانند از طریق ترفند نینتندو eShop به کتابخانه های Famicom و Super Famicom در Switch دسترسی پیدا کنند. به به زودی پس از راه اندازی سرویس N64 NSO ، معادل ژاپنی آن دو بازی ژاپنی در سری Custom Robo دریافت می کند ، که یک آزمایش خوب برای سرگرمی احتمالی بدون منطقه از نسل 64 بیتی است.

  در نهایت ، با انتخاب کمتر بازی N64 در همه مناطق ، به ویژه در مقایسه با انفجار PS1 در همان دوران ، انتظارات ما به طور کلی اندک است. عدم تمایل نینتندو به راه اندازی انحصاری های خاص N64 در سیستم عامل های قدیمی تر کنسول مجازی ، از جمله Pilotwings 64 و Mischief Makers ، این اطمینان را به وجود نمی آورد که آنها این بار به توافقنامه مجوز بیشتری رسیده اند-به ویژه از آنجا که بسته بندی نمی شوند یک جعبه تنظیم بالا و مینیاتوری احتمالاً بهترین کار این است که خود را برای کمبود شدید قایق سواری آماده کنید ، فراتر از آنچه در کنسول مجازی در دسترس است و تعداد کل بازی ها ، شخص اول یا غیره ، که ممکن است این شرکت آنقدر شایسته برای انتشار مجدد باشد.

  حداقل نینتندو با آن کنترلر اصلی در مسیر درستی است-و ما در پیگیری های بعدی در مورد کیفیت ساخت این کنترلر و نحوه عملکرد خوب آن با بسته NSO آینده بازی های N64 گزارش خواهیم کرد. .

خبرهای دیگر از بازی