خبر

 • تک بورد - MS Flight Simulator روی کنسول ها: سرانجام ، یک بازی نسل بعدی Xbox Series X / S

  MS Flight Simulator روی کنسول ها: سرانجام ، یک بازی نسل بعدی Xbox Series X / S
  1 روز و -1 ساعت قبل

  Game Pass freebie در سکسکه های مربوط به رایانه گیر کرده است اما یک لرز و بی حس کننده بی هدف است.
  وقتی به تاریخچه کنسول های بازی فکر می کنم ، به شبیه سازهای پرواز فکر می کنم.

  جزئیات بازی توسعه دهنده: Asobo Studios ناشر : Xbox Game Studios Platform : Xbox Series X / S (بررسی شده) ، ویندوز 10 (قبلاً پوشش داده شده) تاریخ انتشار: 27 ژوئیه 2021 رتبه ESRB: E برای همه قیمت : 59.99 دلار (نسخه استاندارد ، همچنین موجود است Xbox Game Pass) ، 89.99 دلار (نسخه لوکس) ، 119.99 دلار (نسخه لوکس حق بیمه) پیوندها : Xbox.com | آمازون | وب سایت رسمی

  به ویژه نینتندو نام "Pilotwings" را نه یک بار ، یا دو بار ، بلکه سه بار استفاده کرده است تا فناوری جدید را در نسل های مختلف به نمایش بگذارد. من مدتهاست که این رویکرد را دوست دارم. بازی های Pilotwings در کمترین چالش و حداکثر آرامش اشتباه می کنند ، مسلماً به بازیکنان اجازه می دهد جدیدترین ترفندهای رندر سه بعدی هر دوره را با آرامش جذب کنند.

  من اکنون به این استراتژی فکر می کنم زیرا Microsoft Flight Simulator در Xbox راه اندازی شده است سری X / S این هفته. از آنجا که تقریباً هشت ماه از راه اندازی آن کنسول ها می گذرد ، به عنوان یک بازی "پرتاب" محسوب نمی شود. اما Microsoft Flight Simulator صادقانه اولین بازی کنسول اول شخص "نسل بعدی" واقعی در جدیدترین دوره Xbox است. بخشی از این کیفیت نسل بعدی این است که این بازی ، برخلاف سایر کرایه های شخص اول ، هیچ مسیر "سازگاری به عقب" با خانواده قدیمی Xbox One ندارد.

  خواندن بیشتر Flight Simulator hands- روشن: به نظر می رسد مایکروسافت 20000 فوت در هوا متفاوت است

  فهمیدن دلیل آن خیلی طول نمی کشد. پس از راه اندازی فوق العاده رایانه های شخصی در سال گذشته ، MSFS اکنون به عنوان یک بازی اتاق نشیمن با تاکید بر سفرهای آرام و خلبان مانند در سراسر جهان ظاهر شده است. در یک خبر خوب ، نوار جدیدی برای عملکرد رندر سه بعدی در کنسول ها تعیین می کند و در این زمان سر و شانه ها بالاتر از سایر بازی های کنسول قرار دارد. اما میراث رایانه های شخصی آن به شکل برخی از نرم افزارها ماندگار است. تازه کارهای سیم کارت پرواز - به ویژه کسانی که ادعا می کنند این بازی را به عنوان بخشی از اشتراک های Game Pass خود دارند - باید خود را برای تلاطم های مربوط به کنترل و رابط کنترل کنند.

  تبلیغات

  سرعت گرفتن - و این گره های زیادی است.

  اگر با آخرین تجسم MSFS آشنا نیستید ، گزارش من در مورد افشای آن تقریباً دو سال پیش نقطه شروع خوبی است. بسیاری از مواردی که در آن زمان گفتم (و آنچه در پیگیری بررسی نسخه بتا 2020 آن گفتم) هنوز درست است. MSFS 2020 داده های نقشه برداری جهانی بینگ ، مراکز پردازش داده های Azure و برخی از فناوری های موتور رندر خارق العاده را با هم ترکیب می کند تا کل زمین را به پرواز بدون محدودیت باز کند. این تیم توسعه دهنده ، تحت هدایت استودیوی فرانسوی Asobo ، نسل رویه ای هوشمندانه ای را برای تبدیل اطلاعات نقشه تار به شهرها ، جنگل ها ، اقیانوس ها و دره های متقاعد کننده برای پرواز از آنجا استخدام می کند.

  خواندن بیشتر شبیه ساز جدید پرواز MS به من یاد داد که چگونه یک هواپیمای واقعی پرواز کنم.

  از زمان راه اندازی بازی روی کامپیوتر ، Asobo در مورد تلاش های خود برای ایجاد صنوبر و تنظیم دقیق شبیه سازی های فیزیک هواپیما ، که به معنی هوا است ، صریح و شفاف است. فشار ، گرما و سایر متغیرهای هوا. نتایج به طور کلی توسط جامعه پرواز سیم پذیرفته شده است ، و تجارت برای زیبایی و جزئیات جهانی به طور پیش فرض ، واقع گرایی فیزیک ملایم تر و گزینه های سفارشی کمتری نسبت به پروازهای رقیب PC مانند X-Plane 11 یا Prepar3D است. هنوز ، این نسخه از MSFS شایسته ترین آگهی تبلیغاتی مایکروسافت تاکنون است.

  با این وجود ، یک نکته مورد بحث جامعه ، عملکرد ناهموار MSFS در انواع رایانه ها است. عملکرد و لکنت زبان اغلب به جای استثنا قاعده است ، در حالی که الزامات بارگیری گسترده برای وصله های مختلف لزوماً مورد علاقه بازیکنان کامپیوتر نیست. MS و Asobo قول بهینه سازی نسخه PC را حتی در دوره بتا ژوئیه 2020 بازی داده اند ، اما تا به امروز ، نسخه PC پردازنده ها و پردازنده های گرافیکی قدرتمند را حتی در تنظیمات "متوسط" بالا به زانو در می آورد ، چه برسد به گرافیک حداکثر بی مورد لغزنده ها.

  از نظر بهینه سازی پردازنده ، اکنون در "اواخر بهتر از هرگز" قرار داریم ، زیرا پورت های X / S Xbox Series به وضوح بر روی نسخه متمرکز و پیشرفته موتور کار می کنند. گاو مقدس ، نتایج فوق العاده ای است.

خبرهای دیگر از بازی کردن