خبر

 • تک بورد - Modder آداپتور Game Boy را ایجاد می کند تا به صورت آنلاین Tetris به سبک Battle-Royale بازی کند

  Modder آداپتور Game Boy را ایجاد می کند تا به صورت آنلاین Tetris به سبک Battle-Royale بازی کند
  13 روز و 8 ساعت قبل

  اگر تتریس را روی گیم بوی بازی می کردید ، ممکن است بخاطر داشته باشید که این حالت حالت رو در رو دو نفره داشت. Old-school 1989 Game Boy با استفاده از کابل اختیاری Game Link که به صورت فیزیکی دو Game Boys را برای بازی های دو نفره به هم متصل می کرد ، این کار را انجام داد.

  یک سخت افزار سخت افزاری که از طریق Stacksmashing در YouTube کار می کند ، یک آداپتور پورت Game Boy Link ایجاد کرده است تا به بازیکنان امکان اتصال و بازی بدون اتصال مستقیم به هم را بدهد. او با مهندسی معکوس پروتکل پیوند ارتباطی بازی را شروع کرد ، سپس یک آداپتور USB با استفاده از Raspberry Pi Pico و شیفت سطح ایجاد کرد. یک انتهای دستگاه به درگاه Link GB و سر دیگر آن به رایانه ای با دسترسی به اینترنت متصل می شود.

  وی سپس یک کلاینت بازی برای رایانه شخصی ایجاد کرد تا بتواند با Game Boy ارتباط برقرار کند. سپس مشتری به یک سرور بازی آنلاین متصل می شود که میزبانی و خواستگاری را مدیریت می کند. پس از گره خوردن - ta-da - می توانید با هرکسی در دنیا تتریس بازی رو در رو کنید.

  بهتر از این ، این معماری اجازه رقابت بیشتر از رو در رو را می دهد. Multiple Game Boys می تواند به سرور بازی متصل شود تا با هم بازی کند و شما در آخر یک مسابقه به سبک جنگ رویال شبیه به Tetris 99 خواهید داشت که نینتندو اخیراً روی سوییچ منتشر کرده است.

  آداپتور و یک کارتریج تتریس. البته شما به Game Boy نیز احتیاج دارید. برای دسترسی بیشتر به آن ، Stacksmashing PCB را با اتصال Game Link (GB اصلی) و درگاه سازگار با Game Boy Pocket ، Color ، Advanced و Advanced SP ساخته است. پروتکل های ارتباطی Tetris برای همه نسخه ها یکسان است به طوری که هر مدل Game Boy می تواند با هم بازی کند.

  اگر فقط تعداد کمی از افراد سخت افزار اتصال داشته باشند ، سرگرم کننده نخواهد بود. بنابراین ، Stacksmashing در حال فروش PCB است که در حال حاضر شیفت تعویض های سطح لحیم کاری قبل از لحیم کاری را دارد. کاربران فقط باید Raspberry Pi Pico (شامل نمی شود) یا از طریق سوراخ ، لحیم کاری آن و یا استفاده از سوکت پین.

  شما می توانید PCB را از Gumroad با پرداخت 15 دلار به علاوه حمل و نقل خریداری کنید. می توانید Raspberry Pi Pico را با یا بدون هدر از Amazon از حدود 10 تا 15 دلار دریافت کنید. شما همچنین به این نرم افزار نیاز خواهید داشت. Stacksmashing سه بسته سرور ، Frontend و سیستم عامل را در مخزن Github خود ارسال کرد.

خبرهای دیگر از بازی