خبر

 • تک بورد - Modded Sega Dreamcast در واقع یک کامپیوتر بازی AMD است

  Modded Sega Dreamcast در واقع یک کامپیوتر بازی AMD است
  26 روز و 12 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: از منظر مهندسی ، مطمئناً کار مناسبی است. از نظر زیبایی شناختی ، بیشتر از مواردی است که شما به عنوان 10 فوتی توصیف می کنید ، به این معنی که از فاصله دور خوب به نظر می رسد اما وقتی از نزدیک نزدیک می شوید ، مطمئناً می توانید نقص ها را ببینید ، به خصوص با کار رنگ.

  سال گذشته ، ما پروژه ای از یوتیوب را پروفایل کردیم که موفق شد یک PC بازی AMD را درون یک شاسی قدیمی GameCube پر کند. اکنون ، Dreamcast سگا نوبت خود را می گیرد.

  یکی از کاربران ComputerBase به نام Temujin 123 اخیراً اقدامات انجام شده برای تبدیل یک Dreamcast قدیمی به یک دکل بازی مجهز به AMD را به اشتراک گذاشته است.

  < p> این سیستم از پردازنده AMD Ryzen 5 Pro 465G با گرافیک Radeon متصل به مادربرد ASRock X300M-STX همراه با 16 گیگابایت حافظه رم Crucial Ballistix تشکیل شده است. در مورد فضای ذخیره سازی ، Temujin 123 با یک درایو 960 گیگابایتی Corsair Force MP512 M.2 ، یک درایو 1 ترابایتی سامسونگ 970 EVO M.2 و 120 گیگابایت SAMSUNG 830 SSD عرضه شد. همچنین یک درایو نوری Matshita به خوبی اندازه گیری شده است.

  در تماشای فیلم همراه ، مشخص است که Temujin 123 روی رنگ اسپری بسیار سنگین است زیرا می بینید که به وضوح در چندین دستگاه اجرا می شود مکانها و لهجه های آبی ، من مطمئن نیستم که در آنجا چه اتفاقی افتاده است.

  Found یکی از ویژگی های TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از بازی