خبر

 • تک بورد - MMO New World آمازون دوباره به تعویق افتاد ، تاریخ انتشار یک ماه دیگر به تعویق افتاد

  MMO New World آمازون دوباره به تعویق افتاد ، تاریخ انتشار یک ماه دیگر به تعویق افتاد
  17 روز و 21 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ بلافاصله پس از پایان بتا بسته New World ، بازی های آمازون اعلام کردند که بازی یکبار دیگر به تعویق افتاده است و انتشار آن را حدود یک ماه از 31 آگوست به 28 سپتامبر رساند. تیم پس از بازخورد دریافت شده از بازیکنان در طول دوره بتا ، به زمان بیشتری برای پرداخت بیشتر نیاز دارد.

  این اطلاعیه در توییتر اعلام شد ، جایی که تیم توسعه نامه ای به طرفداران نوشت و از آنها به خاطر شرکت در بتا بسته و توضیح اینکه چرا باید نسخه را تحت فشار قرار داد تشکر کرد. تیم بازخورد بازیکنان را از نسخه بتا "برای بهتر شدن دنیای جدید " ، بهبود برخی از سیستم های بازی ، رفع اشکالات و افزایش ثبات می گیرد.

  این "تصمیم گیری ساده ای نبود make "توسعه دهندگان گفتند ، اگرچه این اولین باری نیست که بازی به تاخیر می افتد ، اما ما معتقدیم که آخرین بازی خواهد بود.

  این نامه همچنین برخی از اطلاعات مربوط به بتا بسته را به اشتراک می گذارد. اوج بیش از 200،000 بازیکن همزمان را ثبت کرد ، اما به نظر می رسد تعداد کل بازیکنان در واقع بسیار بیشتر بود و بیش از یک میلیون بازیکن وارد بازی شده بودند. علاوه بر این ، بازیکنان بیش از 25 میلیون ساعت با بتا بازی کردند.

  پیامی از تیم دنیای جدید. pic.twitter.com/oAZdK7dxTn

  - دنیای جدید (playnewworld) 4 آگوست 2021

  نسخه بتا بسته نیز جنجالی ایجاد کرد ، زیرا کاربران گزارش می کردند که کارت های سری RTX 30 خود هنگام بازی یا در حال انجام بازی هستند فقط در منوی اصلی بیکار بمانید.

  در پاسخ به این گزارشها ، آمازون اظهار داشت که تیم "[] هیچ نشانه ای از مشکلات گسترده در دهه 3090 ، چه در مرحله بتا و چه در بسیاری از [آنها] مشاهده نکرده است. ماهها آزمایش آلفا نسخه استاندارد جهانی و نسخه لوکس از طریق Steam یا آمازون به ترتیب 39.99 دلار و 49.99 دلار.

خبرهای دیگر از بازی