خبر

 • تک بورد - MLB

  MLB "Sony " San Diego Studio را وادار به انتشار MLB: نمایش 2021 در Xbox می کند
  11 روز و 6 ساعت قبل

  SMH: وقتی نوبت به بازی های ویدیویی می رسد ، معاملات انحصاری می آیند و می روند ، اما یادم نمی آید که طرفداران این کار را بیش از یک مورد انجام دهند. کمی بیشتر از یک سال پیش ، طرفداران MLB: The Show آموختند که بازی انحصاری پلی استیشن در کنسول های دیگر منتشر خواهد شد. هیچ کس چشمی نزد. اما اکنون مایکروسافت اعلام کرده است که این بازی از روز اول در Game Pass آغاز می شود و جهانی که می دانیم تمام شده است.

  بازی بیس بال MLB: The Show از سال 2006 که برای اولین بار در PS2 راه اندازی شد ، کنسول های PlayStation سونی یک حق امتیاز ویژه شخص اول است. در اوایل این ماه ، مایکروسافت اعلام کرد که نمایش 21 در تاریخ 20 آوریل به Xbox می آید ، فقط یک روز پس از آنکه به کنسول های PlayStation برخورد کرد و اینترنت کم رنگ شد. طرفداران این بازی از به اشتراک گذاشتن این انیمیشن طولانی مدت پلی استیشن خشمگین بودند.

  کاربران PlayStation با مشت به هوا rn pic.twitter.com/lRQnKNl9SA

  - Chris Byrne (@ ChrisBy92451824) آوریل 2 ، 2021

  در واقع هیچ کاری از عهده سونی بر نمی آید. در حالی که استودیوی San Diego متعلق به سونی توسعه دهنده آن است ، اتحادیه بیس بال لیگ برتر هنوز دارای مجوز MLB است. انجمن تصمیم گرفت آن مجوز را به سیستم عامل های دیگر گسترش دهد. این می توانست مخالفت کند و مجوز را به طور کلی از دست بدهد ، اما سونی موافقت کرد که بازی را به این سمت بکشد. بازیکنان بیشتر و طرفداران بیس بال ، "سخنگوی PlayStation به Inverse گفت. "این تصمیم فرصتی منحصر به فرد برای تأسیس بیشتر MLB The Show به عنوان مارک برتر بازیهای ویدئویی بیس بال فراهم می کند. "

  اخبار نباید خیلی تعجب آور باشد. اتحادیه بیس بال لیگ برتر در سال 2019 اعلام کرد که یک قرارداد صدور مجوز با استودیوی سن دیگو منعقد کرده است. با این حال ، این Xbox جدیدی نیست که طرفداران را ناراحت کند. مایکروسافت MLB: Show 21 on Game Pass را از روز اول به جای پرداخت هزینه 60 تا 70 دلاری که بازی برای PlayStation هزینه می کند ، اهدا می کند.

  * بچه های PS Xbox Game Pass را دریافت می کنند MLB The Show 21 day one * PS Plus: "متاسفم ، بهترین کاری که می توانم انجام دهم Oddworld Soulstorm " pic.twitter.com/zdJknAdz6G

  -

خبرهای دیگر از بازی