خبر

 • تک بورد - Metro: Last Light Redux و For the King در فروشگاه Epic Games رایگان هستند

  Metro: Last Light Redux و For the King در فروشگاه Epic Games رایگان هستند
  11 روز و 6 ساعت قبل

  Freebie: در طول سال 2020 ، بازی های رایگان Epic تقریباً 750 میلیون بار مورد ضرب و شتم قرار گرفتند - این به مشارکت کاربر و خریدهای نهایی کمک کرد. خوشبختانه برای کاربران ، این استراتژی سخاوتمندانه جذب مشتری به این زودی ها به پایان نمی رسد: این شرکت در حال حاضر دو بازی جدید را هدیه می دهد و آنها بازی های بسیار خوبی برای راه اندازی هستند.

  بازی های مورد بحث Metro: Last Light Redux و For The King هستند. این دو عنوان تا 11 فوریه در دسترس است ، بنابراین شما یک هفته کامل فرصت دارید تا از این پیشنهاد استفاده کنید. در مجموع ، به طور معمول 40 دلار برای شما بازی درنظر گرفته می شود ، بنابراین این یک معامله عالی است.

  اگر قبلاً هیچ یک از دو بازی را بازی نکرده اید ، برای هر یک شرح مختصری خواهیم داشت. Metro ، برای کسانی که آگاهی ندارند ، عنوان وحشت بقا (نوعی) است و دنباله اصلی Metro 2033 است.

  بازی در ایستگاه های متروکه مترو و به صورت یخ زده ، ارسال می شود زباله های زمینی آخرالزمانی مسکو ، روسیه. در حالی که برای زنده ماندن در دنیای غیر بخشنده تلاش می کنید با جهش های مرگبار ، مهاجمان و خود عناصر روبرو خواهید شد. "https://techbord.com Metro: Last Light Redux و For the King در فروشگاه Epic Games رایگان است ">

  برای پادشاه بسیار خونسرد است. در هسته اصلی خود ، این یک استراتژی نوبتی مبتنی بر عناصر RPG ، نقشه های ایجاد شده رویه ای و هر دو حالت بازی تعاونی و تک نفره است.

  من هر دو بازی را بسیار گسترده بازی کرده ام خودم ، و می توانم بگویم که آنها حداقل ارزش تلاش را دارند. هیچ یک از آنها به ویژه مورد نیاز سنگین یا اندازه بارگیری نیستند ، بنابراین در دادن عکس به آنها چیز زیادی برای از دست دادن ندارید.

خبرهای دیگر از بازی