techbord.com Metro: Last Light Redux و For the King در فروشگاه Epic Games رایگان هستند

Freebie: در طول سال 2020 ، بازی های رایگان Epic تقریباً 750 میلیون بار مورد ضرب و شتم قرار گرفتند - این به مشارکت کاربر و خریدهای نهایی کمک کرد. خوشبختانه برای کاربران ، این استراتژی سخاوتمندانه جذب مشتری به این زودی ها به پایان نمی رسد: این شرکت در حال حاضر دو بازی جدید را هدیه می دهد و آنها بازی های بسیار خوبی برای راه اندازی هستند.

بازی های مورد بحث Metro: Last Light Redux و For The King هستند. این دو عنوان تا 11 فوریه در دسترس است ، بنابراین شما یک هفته کامل فرصت دارید تا از این پیشنهاد استفاده کنید. در مجموع ، به طور معمول 40 دلار برای شما بازی درنظر گرفته می شود ، بنابراین این یک معامله عالی است.

اگر قبلاً هیچ یک از دو بازی را بازی نکرده اید ، برای هر یک شرح مختصری خواهیم داشت. Metro ، برای کسانی که آگاهی ندارند ، عنوان وحشت بقا (نوعی) است و دنباله اصلی Metro 2033 است.

بازی در ایستگاه های متروکه مترو و به صورت یخ زده ، ارسال می شود زباله های زمینی آخرالزمانی مسکو ، روسیه. در حالی که برای زنده ماندن در دنیای غیر بخشنده تلاش می کنید با جهش های مرگبار ، مهاجمان و خود عناصر روبرو خواهید شد. "https://techbord.com Metro: Last Light Redux و For the King در فروشگاه Epic Games رایگان است ">

برای پادشاه بسیار خونسرد است. در هسته اصلی خود ، این یک استراتژی نوبتی مبتنی بر عناصر RPG ، نقشه های ایجاد شده رویه ای و هر دو حالت بازی تعاونی و تک نفره است.

من هر دو بازی را بسیار گسترده بازی کرده ام خودم ، و می توانم بگویم که آنها حداقل ارزش تلاش را دارند. هیچ یک از آنها به ویژه مورد نیاز سنگین یا اندازه بارگیری نیستند ، بنابراین در دادن عکس به آنها چیز زیادی برای از دست دادن ندارید.

Metro: Last Light Redux و For the King در فروشگاه Epic Games رایگان هستند
gaming/metro-last-light-redux-و-for-the-king-در-فروشگاه-epic.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com کمبود تراشه پیش بینی می شود که کارخانه های تگزاس برای شروع مجدد تولید تلاش کنند
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.