Metro Exodus Enhanced Edition اواخر امسال با DLSS 2.0 و ردیابی پیشرفته اشعه وارد بازار می شود

TL؛ DR: Metro Exodus در حال دریافت نسخه بصری رایگان برای افرادی است که توانسته اند از جدیدترین سخت افزار بازی استفاده کنند. شاید به یاد بیاورید که Metro Exodus در بین اولین عناوینی بود که دارای ردیابی اشعه بود ، حتی اگر سخت افزار موجود در آن زمان تا حدی ضعیف باشد و نتواند این عدالت را کامل انجام دهد.

عکس صفحه بالا جلوه های تصویری جدید Metro Exodus Enhanced Edition را به نمایش می گذارد

هنگامی که Metro Exodus را هنگام راه اندازی آزمایش کردیم ، حتی RTX 2080 Ti تلاش کرد 60 فریم در ثانیه قفل شده را در 1440p با ردیابی اشعه حفظ کند. اثرات فعال کردن DLSS کمک کرد ، اما فقط به قیمت کیفیت بصری ، از آنجا که اولین اجرای انویدیا در این فن آوری کمی طاقت فرسا بود. با این حال ، 4A Games قول داد که Metro Exodus یک نسخه جدید و رایگان برای بازیکنان رایانه های شخصی و همچنین کنسول های نسل بعدی دریافت خواهد کرد.

امروز ، استودیو اعلام کرد نسخه Metro Exodus Enhanced Edition ، که یک نسخه "تجربه کاملاً ردیابی شده" را که از جدیدترین سخت افزار استفاده می کند (که به سختی به لطف اسکالپرها ، استخراج کنندگان و سایر مشکلات تأمین سخت می شود) استفاده می کند. گیمرهای Mac و Linux نیز این بهار را در بهار امسال دریافت می کنند. به نور جهانی ردیابی ، نور گسیل کننده ، و فن آوری بازسازی زمانی معرفی شده با نسخه اصلی.

https://techbord.com Metro Exodus Enhanced Edition اواخر امسال با DLSS 2.0 و ردیابی پیشرفته اشعه

برای دارندگان کارت های انویدیا ، از DLSS 2.0 بسیار بهبود یافته نیز پشتیبانی می کند ، اما در آنجا وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد پشتیبانی بازی از معادل AMD که بر اساس DirectML است پشتیبانی نمی کند.

لازم به ذکر است که Metro Exodus Enhanced Edition یک بارگیری جداگانه خواهد بود ، زیرا این مورد n نیست فقط یک پچ برای بازی پایه نیست. لازمه اجرای بازی جدید داشتن کارت گرافیک Nvidia RTX یا کارت گرافیک سری Radeon 6000 AMD است ، در غیر این صورت فقط راه اندازی نمی شود.

برای صاحبان کنسول ، نسخه Enhanced Edition برنده شد شامل بازتابش پیشرفته ردیابی اشعه نیست ، اما از بقیه نسخه های بصری از جمله بافت های 4K استفاده می کند. زمان بارگذاری باید به لطف بهینه سازی های اضافه شده به طور خاص برای استفاده از معماری ذخیره سازی در کنسول های جدید ، سریعتر باشد. و همچنین پشتیبانی از برخی از ویژگی های خاص پلت فرم مانند صدای فضایی در Xbox Series X / S و بازخورد لمسی در کنترلر DualSense PlayStation 5 اضافه شده است.

4A برای نسخه Enhanced Edition در نظر گرفته شده است با 4K 60 FPS در PlayStation 5 و Xbox Series X با قابلیت ردیابی اشعه فعال شود ، در حالی که Xbox Series S فقط با 1080p 60 FPS قابل اجرا است. با این حال ، بدون شک بسیاری از شما توانایی تغییر FOV را که در همه کنسول ها امکان پذیر خواهد بود ، درک خواهید کرد.

هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای کنسول ها وجود ندارد ، 4A Games قصد دارد Mac و Linux را راه اندازی کند نسخه های بازی ، شروع با نسخه macOS در ماه مارس. نسخه PC در آوریل یا مه منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *