خبر

 • تک بورد - mClassic، پردازنده گرافیکی خارجی که بازی‌های کنسول کلاسیک را بهتر جلوه می‌دهد، به فروش می‌رسد

  mClassic، پردازنده گرافیکی خارجی که بازی‌های کنسول کلاسیک را بهتر جلوه می‌دهد، به فروش می‌رسد


  1 ماه قبل

  mClassic را به یاد دارید، پردازنده گرافیکی plug-and-play که وعده ارتقای تجربه گرافیکی را هنگام اجرای بازی های کنسول های قدیمی تر می داد؟ کمپین Indiegogo در تابستان 2019 هدف بودجه خود را شکست، اما چیزی که ممکن است ندانید این است که سخت افزار افزودنی اکنون در سراسر جهان ارسال می شود.

  مکلاسیک یک آداپتور گرافیکی درون خطی است که برای اتصال مستقیم به کنسول بازی انتخابی شما (به طور مستقیم یا از طریق آداپتور HMDI) طراحی شده است. از آنجا، باید کابل HDMI دیگری را از mClassic به تلویزیون خود اجرا کنید و دستگاه را از طریق USB تغذیه کنید.

  mClassic دارای سه حالت کار است: کاهش مقیاس، تغییر مقیاس و یکپارچهسازی با سیستمعامل. با کاهش مقیاس، سیگنال اصلی کنسول شما کاملاً بدون تغییر از آن عبور می کند. با تغییر مقیاس، mClassic هر پیکسل را دوباره ترسیم می کند، یک لایه antialiasing اضافه می کند و با وضوح بالاتر خروجی می دهد. حالت یکپارچهسازی با سیستمعامل جلوه‌های پردازشی دیگر را اضافه می‌کند اما نسبت تصویر اصلی را حفظ می‌کند.

  مکلاسیک برای خرید از طریق نوشتن با 15 درصد تخفیف در دسترس است، فقط با 84.99 دلار. همچنین می توانید با ثبت نام در لیست پستی آنها، پنج درصد تخفیف اضافی دریافت کنید.

  این کنسول PS5 یا Xbox Series نیست، اما با توجه به اینکه ردیابی آن کنسول ها در حال حاضر بسیار دشوار است، شاید گرد و غبار قدیمی شما را از بین ببرند. سیستم‌ها، تقویت جلوه‌های بصری و بازدید مجدد از برخی از کلاسیک‌ها کافی است تا شما را تا زمانی که مشکلات موجودی/ربات برطرف شود، نگه دارند.

  اعتبار تصویر Nintendo Life


  تگ ها:

  mclassic , پردازنده , گرافیکی , خارجی , بازی‌ , کنسول , کلاسیک , بهتر , جلوه , می‌دهد , فروش , می‌رسد


  v 10
خبرهای دیگر از بازی