techbord.com  'Mass Effect Legendary Edition

شایعه سازی: در اوایل سال جاری ، ما شایعاتی را در مورد ساخت یک Remaster Mass Effect Trilogy گزارش کردیم. در آن زمان ، شواهد موجودیت آن نسبتاً ضعیف بود: لیست کتاب های هنری در آمازون و تعدادی شایعه غیرمستند دیگر در مورد همه چیزهایی بود که باید از آن بگذریم.

امروز ، شواهد بسیار مهم تر شده است. همانطور که امروز توسط Gematsu گزارش شد ، چیزی به نام "Mass Effect Legendary Edition" به طور رسمی در کره رتبه بندی شده است.

این بازی در یک لیست بسیار بزرگتر از محتوای تازه رتبه بندی شده است - شما می توانید بارگیری کنید کامل اینجا با فرمت .csv. برای مرجع شما ، Mass Effect Legendary Edition شماره 52 ، درست زیر Outriders است.

https://techbord.com

به نظر می رسد برنامه برای رتبه بندی در تاریخ 1 آگوست ارسال شده است. روند رتبه بندی کمی بیشتر از دو هفته بعد در 17 آگوست کامل نمی شود. Google Translate می گوید این بازی امتیاز "جوانان در دسترس نیست " (청소년 이용 불가) را دریافت کرده است ، که ما تصور می کنیم معادل بالغ ESRB است ( باید طبقه بندی شود.

باید دید دقیقاً چه چیزی EA با نسخه مرموز Mass Effect Legendary Edition آستین دارد. این می تواند یک ریمستر سه گانه کامل باشد ، یا می تواند فقط یک بازسازی کننده بازی اول باشد - یا شاید کاملاً چیز دیگری باشد. فقط زمان مشخص خواهد شد ، اما مطمئناً در صورت بروز هرگونه اطلاعات جدید ، شما را به روز می کنیم.

اعتبار مستند: بازی های پریما

'Mass Effect Legendary Edition "در کره جنوبی رتبه ای را دریافت می کند ، شایعات مربوط به سه گانه بازسازی شده را دامن می زند
gaming/mass-effect-legendary-edition-در-کره-جنوبی-رتبه-ای-را.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com فروش Logitech در سه ماهه اخیر 85 درصد رشد کرده است
techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
techbord.com از هر پنج شرکت یک نفر اعتراف می کند که بدون اطلاع آنها از کارگران از راه دور جاسوسی کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.