خبر

 • تک بورد - Mass Effect Legendary Edition تاریخ عرضه 14 مه در رایانه های شخصی و کنسول ها را دریافت می کند

  Mass Effect Legendary Edition تاریخ عرضه 14 مه در رایانه های شخصی و کنسول ها را دریافت می کند
  11 روز و 1 ساعت قبل

  نسخه افسانه ای صرفاً یک اصلاح اساسی بصری نیست. BioWare همچنین به شکایاتی که کاربران طی سالهای گذشته ارائه کرده اند رسیدگی کرده است ، مانند سوار شدن آسانسور به طرز ناخوشایند و طولانی در دو بازی اول. معمولاً این صحنه ها که به جای صفحه های بارگیری استفاده می شدند ، یک دقیقه کامل به طول می انجامد. به ما گفتیم که این در ریمستر به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

  شرکت الکترونیکی الکترونیک BioWare روز سه شنبه اعلام کرد که Mass Effect Legendary Edition در 14 مه 2021 وارد بازار می شود.

  یک جفت تاریخ عرضه اولیه خرده فروش که ماه گذشته ارسال شد ، حاکی از سقوط این بازی در 12 مارس است ، اما اکنون می دانیم که اینگونه نخواهد بود. اینکه آیا این دو خرده فروش از آن تاریخ به عنوان جایگزین تصادفی استفاده می کردند یا به نوعی دانش داخلی خود را از BioWare داشتند ، مشخص نیست. سناریوی اخیر قابل قبول است و BioWare ممکن است به سادگی تاریخ شروع را چند ماه عقب انداخته باشد تا به خود فرصت بیشتری برای پرداخت بازی بدهد.

  BioWare ابتدا نسخه بازسازی شده Mass Effect را اعلام کرد. سه گانه در ماه نوامبر به عنوان بخشی از جشن "N7 Day" خود برگزار می شود.

  نسخه افسانه ای دارای محتوای پایه تک نفره و بیش از 40 داستان ، اسلحه و زره قابل بارگیری از هر سه بازی خواهد بود. خریداران همچنین از حسن نیت ارائه می دهند با مجوزهایی از مدل های شخصیت بازسازی شده و "ده ها هزار بافت با اندازه بالاتر". BioWare علاوه بر این در زمینه به روزرسانی روشنایی و بهبود سایه های پویا ، حجم و اندازه گیری های سینمایی پیش ساخته "برای تأثیرگذاری هر لحظه در داستان" کار کرده است. ، Xbox One و PC با قیمت 59.99 دلار. همچنین "سازگاری رو به جلو و پیشرفت های هدفمند در Xbox Series X و PlayStation 5" وجود دارد ، "به ما گفتیم.

خبرهای دیگر از بازی