خبر

 • تک بورد - Mass Effect: Legendary Edition به تاریخ انتشار در تاریخ 12 مارس نکات مهم دارد

  Mass Effect: Legendary Edition به تاریخ انتشار در تاریخ 12 مارس نکات مهم دارد
  چند ثانیه قبل

  چیزی که می توان منتظر آن بود: سری Mass Effect با راه اندازی Remaster نسخه Legendary Edition خود ، یک زندگی دوم را تجربه می کند. در حالی که تاریخ دقیق انتشار توسط BioWare اعلام نشده است ، ممکن است نشت های جدید کار را برای آنها انجام داده باشد - خوب یا بد.

  دو خرده فروش آنلاین مختلف - Shopitree مستقر در سنگاپور و GSShop اندونزی - تاریخ انتشار 12 اسفند را برای Mass Effect: Legendary Edition ذکر کرده اند. به طور معمول ، تاریخ راه اندازی خرده فروشی بسیار بی معنی است ، زیرا آنها اغلب کمی بیشتر از متغیرهایی یا بهترین حدس یک شرکت هستند.

  با این حال ، Shopitree و GSShop تنها دو فروشگاه آنلاین ما هستند دیده شده است که این تاریخ خاص را ذکر کنید (لیست ها اکنون حذف شده اند) ، و آنها به هیچ وجه وابسته نیستند ، به این معنی که آنها تاریخ را به طور مستقل از یکدیگر ذکر کرده اند.

  ممکن است این موارد دو خرده فروش صرفاً بدون اطلاع آگاهانه از برنامه های انتشار واقعی BioWare ، همان تاریخ نگهدارنده مکان را انتخاب کرده اند ، اما این امر بعید به نظر می رسد.

  خوشبختانه ، ما مجبور نیستیم کاملاً به گمانه زنی در اینجا اعتماد کنیم: Eurogamer دیروز وارد مکالمه شد و به طور موثری تاریخ را تأیید کرد: "... با تأخیر بیشتر ، Eurogamer می داند که تاریخ فوق در حال حاضر دقیق است " ، تام فیلیپس ، سردبیر سایت گزارش می دهد.

  https://techbord.com Mass Effect: Legendary Edition به تاریخ انتشار 12 مارس امتیاز نشت می دهد

  در حالی که هنوز جای شک و تردید وجود دارد ، گزارش نشتی Eurogamer به طور کلی در گذشته قابل اعتماد بوده است. البته ، با توجه به همه گیری مداوم Covid-19 ، این احتمال وجود دارد که سه گانه بازسازی شده برای 12 مارس به موقع آماده نشود ، اما ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم.

  < p> اگر از اخبار مربوط به بازی خود به روز نیستید ، بازی Mass Effect: Legendary Edition در تلاش است تا در دوره های مدرن این حق رای دادن کلاسیک را برای شما به ارمغان بیاورد. هیچ محتوای واقعی در حال کار مجدد نیست (این بازسازی نیست) ، اما تصاویر بصورت گسترده افزایش می یابند ، و پشتیبانی از وضوح بالا و نرخ بازخوانی اضافه می شود.

  علاوه بر این ، Remaster بسته بندی خواهد شد همه بسته های تبلیغاتی و DLC تک نفره در یک بسته منسجم ، (امیدوارم) آن را به نقطه ایده آل پرش برای تازه واردان حق رای دادن تبدیل کند.

  قابل ذکر است ، فقط Mass Effect 1 تا 3 در بسته موجود است. BioWare عاقلانه انتخاب کرده است که Mass Effect Andromeda بحث برانگیز (و کاملاً مدرن تر) را از فهرست اینجا حذف کند.

خبرهای دیگر از بازی