خبر

 • تک بورد - Mass Effect Legendary Edition بازسازی شده سه گانه اصلی است که در سال 2021 راه اندازی شد

  Mass Effect Legendary Edition بازسازی شده سه گانه اصلی است که در سال 2021 راه اندازی شد
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ BioWare به عنوان بخشی از جشن روز N7 خود در روز شنبه ، نسخه بازسازی شده سه گانه Mass Effect را اعلام کرد که قرار است در بهار سال 2021 در پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی راه اندازی شود. این تیم همچنین به این فکر کرده است که قصد دارد بعدی را به کجا منتقل کند.

  در یک پست وبلاگ درباره این پروژه ، BioWare گفت که ماه های زیادی را صرف به روزرسانی بافت ها ، مدل ها ، جلوه ها ، سایه اندازها و ویژگی های فنی سه بازی عظیم کرده است. هدف هرگز بازسازی یا تصور مجدد بازی های اصلی نبود ، بلکه هدف مدرن سازی تجربه بود تا طرفداران و بازیکنان جدید بتوانند کار اصلی را به بهترین شکل ممکن تجربه کنند.

  گزینه های شما. جوخه شما شپرد شما افسانه را در نسخه بازسازی شده سه گانه بسیار تحسین شده زنده کنید. نسخه Mass Effect Legendary Edition بهار 2021 وارد می شود. شامل محتوای پایه تک نفره و DLC از Mass Effect ، Mass Effect 2 و Mass Effect 3 بعلاوه مواردی مانند سلاح های تبلیغاتی ، کیت های زره ​​پوش و بسته ها است. به ما گفته اند که همه چیز برای رزولوشن 4K Ultra HD بهینه شده است.

  BioWare گفت: "سازگاری رو به جلو و پیشرفت های هدفمند" برای PlayStation 5 و Xbox Series X نیز در حال کار است و اطلاعات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن در سال جدید.

  https://techbord.com Mass Effect Legendary Edition نسخه بازسازی شده سه گانه اصلی است در سال 2021

  BioWare علاوه بر این ، در حال کار بر روی فصل بعدی جهان Mass Effect است. این شرکت گفت که این پروژه هنوز در مراحل اولیه است و افزود که آنها هنوز نمی توانند چیزی بیشتر بگویند اما مشتاقانه منتظر "به اشتراک گذاشتن دیدگاه ما در مورد مکان بعدی خود هستند".

خبرهای دیگر از بازی