خبر

 • تک بورد - Mass Effect برای

  Mass Effect برای "صفحه نمایش بزرگ" خیلی بزرگ بود ، اما کارگردان می گوید که این فقط برای تلویزیون مناسب است
  27 روز و 4 ساعت قبل

  چرا مهم است: اخیراً علاقه زیادی به تبدیل بازی های ویدیویی به نمایش های تلویزیونی وجود دارد. از ویچر و همچنین مجموعه انیمیشن Castlevania با استقبال خوبی روبرو شد. علاوه بر این ، هالیوود در حال کار بر روی Resident Evil ، The Last of Us و سایر IP های بازی ویدیویی است. آیا جایی برای Mass Effect وجود دارد؟ کارگردان مک والترز اینطور فکر می کند.

  در سال 2010 ، لجندری پیکچرز اعلام کرد مجوز ساخت اقتباس فیلم Mass Effect را کسب کرده است. این استودیو برای نوشتن فیلمنامه و نویسنده مدیر استودیوی مارول ، آوی آراد ، برای نوشتن فیلمنامه ، به مارك پروتوزویچ ، فیلمنامه نویس "من افسانه هستم" ضربه زد. با این وجود ، به غیر از اعلامیه اولیه ، آنچه در مورد این پروژه شنیدیم بود و به نظر می رسید که این پروژه در جهان پروژه های از دست رفته فرو رفته است.

  اخیراً Business Insider با Mass Effect: Legendary به گفتگو نشست. مدیر نسخه مک والترز. در طول مصاحبه ، والترز توضیح داد که چرا لجندری پیکچرز سرانجام این پروژه را کنار گذاشت.

  "والترز به BI گفت:" این احساس می کرد که ما همیشه با IP می جنگیدیم. " "قرار است در 90 تا 120 دقیقه چه داستانی را بیان کنیم؟ آیا ما این عدالت را اجرا خواهیم کرد؟ "

  "داستان سرایی طولانی مدت مکانی عالی برای امتیازات بازی است. "

  علی رغم برخی تلاش ها برای دوباره کاری فیلمنامه ، دامنه داستان بازی برای یک فیلم دو ساعته بسیار زیاد ثابت شد. با این حال ، والترز ابراز امیدواری می کند که Mass Effect بتواند به صفحه نمایش بزرگ یا کوچک راه پیدا کند. در حقیقت ، او معتقد است که این امر اجتناب ناپذیر است.

  "این دنیای بسیار گسترده ای است ، و بسیاری از افرادی که من در صنعت تلویزیون و فیلم می شناسم به سراغ من آمده اند تا از من بخواهند که کی هستیم والترز گفت: "این کار را انجام می دهد و می گوید ما باید این کار را انجام دهیم". او پیشنهاد کرد که یک مجموعه تلویزیونی رسانه بهتری برای داستان Mass Effect باشد. "اگر شما می خواهید داستانی را روایت کنید که به اندازه" Mass Effect "،" TV "راه خوبی برای انجام این کار باشد. یک روش طبیعی است که با محتوای اپیزودیک متناسب است."

  در واقع ، والترز توضیح داد که Bioware در حین توسعه به صورت کاملا اپیزودیک به داستان Mass Effect نزدیک شده است. این تیم دارای یک قوس داستانی کامل بود که به عنوان "ستون فقرات" عمل می کرد ، اما هنگام نوشتن مأموریت ها "نوشتن همانطور که می روید" بسیار مهم بود.

   https://techbord.com Mass Effect برای

  "والترز گفت:" وقتی ما یک بازی "Mass Effect" را می سازیم ، یک ستون فقرات یا یک داستان کلی داریم که می خواهیم آن را تعریف کنیم ، اما هر سطح یا مأموریت مانند اپیزود تلویزیونی خودش است. " "زودتر از موعد نوشته نمی شود. در همان لحظه نوشته می شود که به آن می رسیم. بنابراین به داستان اصلی اضافه می شود و گاهی اوقات داستان اصلی تنظیم می شود زیرا ما در آن کار خیلی جالب انجام دادیم \ 'episod. \' بنابراین داستان سرایی فرم طولانی مکانی عالی برای امتیازات بازی است. "

  در حال حاضر ، هیچ متصدی برای انتخاب داستان وجود ندارد. اگرچه ، افزایش اخیر علاقه و موفقیت در اقتباس های بازی های ویدیویی / سریال های تلویزیونی مانند The Witcher ، Castlevania و Resident Evil (هنوز منتشر نشده است) ، نشان می دهد که ممکن است زمان اجرای چنین پروژه ای به پایان رسیده باشد. والترز فقط امیدوار است که به عنوان یک "انتخاب ماجراجویی خود" مانند Bandersnatch ختم نشود.

  "[Bandersnatch] به عنوان یک آزمایش جالب بود ، اما من نمی دانم که آیا والترز گفت: "این چیزی است که ما باید از نظر داستان سرایی از بازی ها دور کنیم." "بسیاری از دنیای ثروتمند با شخصیت های شگفت انگیز وجود دارد ، و این چیزی است که ما در هر یک از رسانه ها (فیلم ها ، تلویزیون و بازی های ویدیویی) به اشتراک می گذاریم ، بنابراین باید از آن استفاده کنیم و به آن متکی باشیم. "

خبرهای دیگر از بازی