همه شخصیت های مورد علاقه MCU ما به صورت انیمیشن -به علاوه چند بازیکن مبهم دیگر- در اولین تریلر ">

خبر

 • تک بورد - Marvel's What If…؟ تریلر MCU را به مکانی عجیب اما شگفت انگیز می برد

  Marvel's What If…؟ تریلر MCU را به مکانی عجیب اما شگفت انگیز می برد
  25 روز و 15 ساعت قبل

  "همه جهان متفاوت است. هر یک از آنها منحصر به فرد است."
  همه شخصیت های مورد علاقه MCU ما به صورت انیمیشن -به علاوه چند بازیکن مبهم دیگر- در اولین تریلر What If ...؟ ، یک مجموعه آینده در دیزنی + در که وقایع کلیدی در جدول زمانی اصلی متفاوت ایجاد می کند ، "ایجاد چند برابر از امکانات بی نهایت". این بخشی از فاز چهار MCU است که در آن این چندرسانه ای به وضوح نقش محوری خواهد داشت.

  (برخی از اسپویلرها برای فیلم های قبلی MCU در زیر.)

  این مجموعه جدید بر اساس What If ... ساخته شده است؟ مجموعه گلچین کتاب های کمیک که در سال 1977 آغاز به کار کرد و توسط شخصیتی بنام Uatu the Watcher روایت شد ، موجودیتی از دنیای کامپیوتر که با مشاهده اوج سقوط تمدنهای مختلف به سراسر کیهان سفر می کند. هر داستان در کمیک ها حادثه ای را در جریان اصلی جهان مارول متمرکز می کرد ، اما در آن صورت یک نقطه واگرایی ایجاد می شد و بقیه داستان عواقب این تغییر در جدول زمانی را بررسی می کرد. استودیوی مارول ابتدا اکتشاف What If ... را انجام داد؟ مفهوم در S4 از نمایندگان SHIELD ، هنگامی که اعضای تیم خود را در یک خلاقیت مجازی به نام Framework گرفتار می کنند ، هر یک زندگی کاملاً متفاوتی را سپری می کنند. با صدای جفری رایت (Westworld ، کد منبع) که صدای اواتو ناظر را صدا می کند و قسمت ها را روایت می کند. برادلی ، نویسنده اصلی ، نظریه بین تماشاگر را مشاهده می کند که رویدادهای MCU را مشاهده می کند و افرادی که فیلم معروف "موش پیتزا" را در حال کشیدن یک تکه به پایین پله های ایستگاه مترو NYC می کشند. بردلی گفت: "او علاقه ای به دوست شدن با موش ، زندگی در میان موش و یا انجام کارهای موش ندارد." "او فقط می رود ،" مرد ، این قابل توجه است. به پسر کوچک نگاه کن! "

  تبلیغات

  هر 10 قسمت S1 چگونه یک رویداد مهم را مشخص می کند - شاید همان" رویدادهای پیوندی " در Loki معرفی شده است - اگر همه چیز کمی متفاوت بازی شود ، مانند Loki به جای Thor با Mjolnir برخورد کرد ، تغییر می کند. چندین فیلم و شخصیت مارول در هر قسمت نمایش داده می شوند و بخش عمده ای از جذابیت سریال این است که همه بازیگران اصلی نقش های برجسته ای را که به صفحه نمایش آورده اند بیان می کنند - از جمله چادویک بوسمن فقید در نقش T'Challa (معروف به Black Panther).

  پیش پرده با بازنویسی متحرک از صحنه های ابتدایی مرد آهنی اصلی (2008) باز می شود. تونی استارک از رابرت داونی جونیور در یک کاروان نظامی است که توسط تروریست ها مورد حمله قرار می گیرد - به جز اینکه به جای اینکه توسط یکی از سلاح های امضا St صنایع استارک منفجر شود ، وی به غیر از کیلمونگر نجات یافته است. بنابراین ، آیا این بدان معناست که او هرگز مرد آهنی نمی شود؟ بله واقعاً: حرف این است که یکی از دو قسمت اول واقعیتی را کشف خواهد کرد که استیو راجرز به جای آن لباس مرد آهنی را به عهده می گیرد.

  در قسمت دیگر پگی کارتر به جای استیو ، سرم فوق العاده سرباز را می گیرد کاپیتان انگلیس شوید. این تریلر همچنین T'Challa را به عنوان Star-Lord (همکاری با Yondu) به ما نشان می دهد ، چه چیزی شبیه به Peter Parker در نقش Doctor Strange ، Avengers زامبی و ... Howard the Duck است؟ من فکر می کنم با خیال راحت می توانیم بگوییم که همه چیز عجیب و غریب خواهد شد - به روشی خوب.

  "یک زمان. واقعیت. این تغییرپذیر است" ، یک صداپیشه می گوید ، که تمام این نکته چیست اگر ...؟ بین این مجموعه و فیلم های پرطرفدار Loki - البته نیازی به ذکر شایعاتی نیست که در مورد Spider-Man: No Way Home پیچیده است - ما قبل از اینکه Doctor Strange در Multiverse of Madness سال آینده به سینماها برود ، بسیاری از این MCU گسترده را بررسی کرده ایم

  اگر ... چطور؟ اولین بار در دیزنی + در 11 آگوست 2021 شروع می شود. یک فصل 10 قسمتی در حال ساخت است.

  پیش پرده سریال جدید Marvel ، What If ...؟ ، اولین نمایش اوت 11 در دیزنی +.

  لیست لیست مارول استودیو

خبرهای دیگر از بازی کردن