خبر

 • تک بورد - Mario Party Superstars

  Mario Party Superstars "آلبوم برترین آثار" این سری است که شایسته آن است
  11 روز و 3 ساعت قبل

  نقد و بررسی: انتخاب عالی مینی‌بازی و جلا دادن، غوغایی لذت‌بخش و بی‌نظم را ایجاد می‌کند.
  پاسخ کاملاً بله است. با تمرکز بر بهترین و ماندگارترین طراحی مینی گیم از بیش از دو دهه، Superstars احتمالاً لذت بخش ترین بازی در دراز مدت این سری است. اما اگر از قبل با سرعت آهسته ماریو پارتی و اتکای شدید به شانس همراه نیستید، چیزی در اینجا وجود ندارد که نظر شما را تغییر دهد.

  جزئیات بازی

  توسعه دهنده: Nintendo ناشر: Nintendo پلتفرم: سوئیچ تاریخ انتشار: اکتبر 29، 2021 رتبه ESRB: E برای همه قیمت: 60 دلار پیوندها: Amazon | فروشگاه اینترنتی نینتندو | وب سایت رسمی از زمانی که سری Mario Party در سال 1998 در N64 راه اندازی شد، میزبان بیش از 1000 مینی بازی در 15 عنوان (بسته به نحوه شمارش شما) بوده است. سوالی که در پشت بازی Mario Party Superstars on the Switch وجود دارد این است که آیا می توانید 100 تا از آن مینی بازی ها را پیدا کنید که واقعا خوب هستند؟

  خوش شانس بودن بهتر از خوب بودن

  Mario Party Superstars یک بازی است که در نوستالژی می چکد، از موسیقی و جلوه های صوتی گرفته تا صفحه منو که مستقیماً از بازی اول کشیده شده است. ساختار بازی اصلی نیز کاملاً بدون تغییر است. چهار بازیکن که توسط انسان یا کامپیوتر کنترل می‌شوند به نوبت یک قالب ده طرفه را می‌چرخانند تا در اطراف تخته حرکت کنند و سعی می‌کنند از نقاطی عبور کنند که می‌توانند ستاره‌های مورد نیاز برای برنده شدن بازی را بخرند. بعد از اینکه همه بازی کردند، هر چهار بازیکن در یک مینی‌بازی قرار می‌گیرند که در آن می‌توانند سکه‌هایی کسب کنند که می‌تواند برای خرید ستاره‌ها یا آیتم‌هایی که می‌تواند به آنها کمک کند یا مانع دیگران شود، به دست آورند.

  قدرت گرافیکی The Switch. به این معنی است که این سطح شیک تر از همیشه به نظر می رسد.بزرگنمایی / قدرت گرافیکی سوییچ به این معنی است که این سطح شیک تر از همیشه به نظر می رسد.

  نینتندو برای پنج تخته کلاسیک موجود، که از نسخه‌های N64 بازی آمده‌اند، انتخاب‌های قوی انجام داده است. گزینه‌ها طیف کاملی از پیچیدگی را ارائه می‌دهند، از «پیاده‌روی در یک دایره» در جزیره گرمسیری یوشی گرفته تا مسیرهای دائماً منشعب‌شده وودی وودز تا چرخه پیچیده روز و شب سرزمین وحشت. طرفداران سری نیز از دیدن این تخته‌های کلاسیک به‌طور کامل برای دوران HD به‌روز خواهند شد—به‌ویژه کیک تولد هلو در مقایسه با چند ضلعی‌های کم رزولوشن غیر اشتها آور نسخه اصلی N64، شکوه بصری فوق‌العاده‌ای دارد. p>

  نینتندو بهبودهای کوچکی در کیفیت زندگی انجام داده است تا به سرعت آهسته حرکت در اطراف این بردها نیز کمک کند. برای مثال، اکنون می‌توانید از طریق انیمیشن‌های صحنه‌های برش‌خورده به سرعت جلو بروید و نیازی نیست که بازیکنان رایانه‌ای در بازی‌های کوچک و آیتم‌ها بدون دخالت انسان رقابت کنند. گزینه‌های «سریع» برای سرعت حرکت و نوشتار به این معنی است که می‌توانید بسیاری از انتظارات خسته‌کننده برای رسیدن به نوبت شما را نیز از بین ببرید، به‌ویژه زمانی که در برابر چندین حریف رایانه‌ای بازی می‌کنید (همچنین می‌توانید برچسب‌هایی با مضمون ماریو به سبک شکلک‌های شکلک بریزید. صفحه نمایش برای گذراندن زمان در بین چرخش ها).

  تبلیغات

  آزمایش آنلاین در راه است

  ماریو پارتی سوپراستارز بازی آنلاین را به طور گسترده ای پذیرفته و به شما امکان می دهد در حالت بازی تخته اصلی با دوستان یا غریبه ها رقابت کنید. یا مجموعه ای از چالش های مینی گیم خالص. تابلوهای امتیازات آنلاین همچنین به شما این امکان را می دهند که رکوردهای خود را در مینی بازی های فردی با دیگران در سراسر جهان مقایسه کنید.

  متأسفانه، ما نتوانستیم هیچ یک از این ویژگی‌ها را در دوره بازبینی پیش از انتشار بازی آزمایش کنیم، به این معنی که برداشت‌های آنلاین باید منتظر ادامه‌ی آن باشند.

  اما هیچ‌یک از این پیشرفت‌ها وجود نداشت. گیم پلی اصلی بازی Mario Party را تغییر دهید، که برای خوب یا بد، هنوز هم به شدت به شانس وابسته است. مطمئناً، برخی از استراتژی‌های اساسی برای پیمایش ماهرانه روی تخته‌ها وجود دارد، به‌ویژه زمانی که تصمیم می‌گیرید چه زمانی اقلام را بخرید و از بهترین اثر خود استفاده کنید. و بله، برنده شدن سکه‌های بیشتر از مینی‌بازی‌ها هنوز همبستگی مناسبی با عملکرد خوب در مسابقه کلی دارد.

  با این حال، بخش بزرگی از نتیجه مسابقه Superstars Mario Party به چیزی بیش از رول بستگی ندارد. از تاس ها و نوسانات بزرگی که ممکن است از فرود آمدن در فضاهای خاص به وجود بیاید. مهم نیست که چقدر ماهرانه بازی می کنید، اغلب نمی توانید کاری انجام دهید تا مانع از رسیدن یک بازیکن خوش شانس به یک ستاره قبل از شما شود. شما همیشه نمی توانید از فرود در فضای Bowser سکه زنی یا مواجهه با یک فضای Chance Time که ستارگان به سختی به دست آورده اید را به یک بازیکن دیگر منتقل می کند، اجتناب کنید.

  سرزمین وحشت یکی از این فضاهاست. تخته های مبتنی بر مهارت بیشتری در بازی وجود دارد، اما در نهایت، هنوز هم به شانس بستگی دارد.Enlarge / سرزمین وحشت یکی از تخته های مبتنی بر مهارت بیشتر در بازی است، اما در نهایت، هنوز هم به شانس بستگی دارد.

  با داشتن گروه مناسب از دوستان (و احتمالاً نوشیدنی‌های مناسب)، می‌توانید رها کنید و این هرج و مرج را بپذیرید، در کنار همبازی‌هایتان بخندید و بغض کنید زیرا هوس‌های شانس بر سرنوشت شما تأثیر می‌گذارد. اگر می‌خواهید بازی‌ای را داشته باشید که مستقیماً به بازی‌های ماهرانه نسبت به حریفانتان پاداش دهد، ماریو پارتی هنوز آخرین جایی است که باید به آن نگاه کنید.

  حداکثر مینی‌بازی‌ها

  در اکثر پارتی‌های ماریو. در عناوین، هر انتخاب تصادفی مینی بازی به این معنی بود که منتظر بمانید تا ببینید آیا در نهایت با یک گزینه سرگرم کننده، خوش طراحی یا یک اتلاف وقت خسته کننده مواجه خواهید شد. Mario Party Superstars تا حد زیادی از این مشکل اجتناب می‌کند، و با انتخاب یک آلبوم واقعی Greatest Hits از بازی‌های کوچک بازی‌های قبلی، بیشتر خستگی را از بین می‌برد.

  هنوز تعداد انگشت شماری مینی وجود دارد. -بازی‌هایی که کاملاً وابسته به شانس هستند و به اندازه یک سکه در عرض چند دقیقه کشیده می‌شوند. و چند مورد دیگر وجود دارد که چیزی جز سرعت له کردن یک یا دو دکمه را اندازه نمی‌گیرند، تمرینی خسته‌کننده در بهترین شرایط.

  پریدن از این تاک ممکن است ساده باشد، اما باز هم پاداش دارد. مهارت و تمرکز.بزرگ‌نمایی / پریدن از این تاک ممکن است ساده باشد، اما همچنان به مهارت و تمرکز پاداش می‌دهد.

خبرهای دیگر از بازی