خبر

 • تک بورد - Madden NFL 21: تلاش برای خلق نمایشنامه ای دائمی

  Madden NFL 21: تلاش برای خلق نمایشنامه ای دائمی
  27 روز و 4 ساعت قبل

  TL؛ DR: افراد خوب در پایگاه مخفی SB Nation اخیراً تصمیم گرفتند ببینند آیا می توانند نمایشی دائمی در Madden NFL 21 ایجاد کنند - یعنی یک نمایش واحد که می تواند به طور نامحدود اجرا شود. من پیش می روم و تارانتینو را برای شما انتخاب می کنم - آنها موفق نبودند ، اما این سفر و آنچه آنها توانستند انجام دهند با این وجود جذاب است.

  کوفی یبوا و جان بوئیس با وضع برخی قوانین اساسی ، تا حدی به خاطر عقل ، شروع کردند. آن دو توافق کردند که هر کدام تنها پنج تلاش برای یافتن و اجرای نمایشنامه کامل خواهند داشت و هیچ تمرینی وجود نخواهد داشت. علاوه بر این ، آنها موافقت کردند که توقف بازی مجاز نیست و این یک تلاش واقعی برای استقامت است.

  اولین تلاش یبوآ با خطای کاربر با شکست مواجه شد ، زیرا او به طور تصادفی دکمه پاس را در کمتر از 16 دقیقه در ضربه زد.

  اولین اجرای Bois بیشتر "یک ماموریت حقیقت یاب" بود. با این حال ، طولی نکشید که بازی به عنوان مسدودکننده از بین رفت اما در عرض 15 ثانیه تسلیم شد و بوئیس را مجبور کرد تا با مدافعان زیادی در تعقیب و گریز باشد. این دویدن فقط سه دقیقه و 39 ثانیه به طول انجامید.

  دومین تلاش یبوآ شامل یک بازی در حال اجرا بود ، اما به نظر می رسید این استراتژی از همان ابتدا محکوم به شکست است. زمان؟ 1:31. درس آموخته شده.

  به منظور اختصار ، از مرور هر مرحله بعدی خودداری می کنم. نیازی به گفتن نیست که تعداد زیادی دوندگی وجود داشت. در نهایت ، در نهایت به قدرت اراده رسید. یبوآ با زمان یک ساعت و 15 دقیقه و 58 ثانیه به برتری رسید. وقتی توجه کنید که یک بازی مقررات فقط یک ساعت از شروع تا پایان است ، بی شک بسیار کوتاه از چیزی است که کسی با عزم بیشتر می تواند به آن برسد. یا موارد جالب دیگری از سراسر وب.

خبرهای دیگر از بازی