خبر

 • تک بورد - Mad Catz اعلامیه B.A.T. 6+ موس بازی با سوئیچ های داکوتا

  Mad Catz اعلامیه B.A.T. 6+ موس بازی با سوئیچ های داکوتا
  27 روز و 12 ساعت قبل

  سوئیچ های داکوتا از فناوری جدید تشخیص سیگنال برای پردازش دقیق ثبت سیگنال استفاده می کنند. این ، به نوبه خود ، "سرعت پاسخ سوئیچ را فقط در دو میلی ثانیه تسریع می کند" و همچنین گفته می شود که به حفظ دقت در طول زمان کمک می کند که می تواند در صورت از دست دادن خاصیت فنر فنر اتفاق بیفتد. طبق گفته Mad Catz ، زمان پاسخ سوئیچ 60 درصد سریعتر از کلیدهای مکانیکی "سایر" است.

  سازنده جانبی بازی های جانبی Mad Catz در جریان CES روز دوشنبه دومین ماوس بازی جدید خود را در همین هفته اعلام کرد.

  B.A.T. 6+ یک اشاره گر دو محوره با سیم است که یک سنسور نوری PixArt PMW3389 را با امتیاز 16000 DPI (شتاب 400 اینچ در هر ثانیه ، شتاب 50G) بسته بندی می کند. علاوه بر تکیه گاه های کف دست و دامن جانبی ، جوندگان 10 دکمه ای می تواند حداکثر پنج پروفایل کاربر را ذخیره کند و از ویژگی های سوئیچ مکانیکی جدید داکوتای Mad Catz برخوردار است.

  Mad Catz از اواخر دهه 80 وجود دارد اما روی آن افتاد چند سال قبل بارهای سختی را پشت سر گذاشت و در اوایل سال 2017 مجبور به طرح ورشکستگی فصل 7 شد. سازنده لوازم جانبی بازی در سال بعد اجاره دوم را گرفت و ظاهراً از فرصت جدید خود نهایت استفاده را کرده است.

  اگر راه حل بی سیم را ترجیح می دهید ، RAT DWS که هفته گذشته اعلام شد ممکن است بیشتر مورد پسند شما باشد. قرار است حمل و نقل از اوایل فوریه آغاز شود. از زمان نوشتن این مقاله هنوز در مورد قیمت هر یک از مدل ها خبری نیست.

خبرهای دیگر از بازی