techbord.com Luna آمازون بعدی ورود بازی های ابری به بازار است

چه اتفاقی افتاده؟ به نظر می رسد آخرین شرکت کننده در هجوم بازی های ابری آمازون باشد. امروز اعلام کرد که در حال راه اندازی یک پلت فرم پخش بازی است. این یک سرویس اصلی به نام "کانال Luna " با "کانال " اضافی از ناشران مانند Ubisoft بعداً اضافه شده ، احتمالاً برای هزینه های اضافی ، ارائه می شود.

آمازون روز پنجشنبه اعلام کرد که سرویس پخش بازی به نام Luna را راه اندازی می کند. افشاگری دور از انتظار نبود. در نوامبر گذشته ، منابع ناشناس گفتند که AWS از یک پلت فرم پخش بازی "سال آینده " رونمایی می کند ، بنابراین کاملاً درست است.

Luna در ابتدا در رایانه های شخصی ، macOS ، iPhone ، iPad و دیگر در دسترس خواهد بود البته ، Fire TV. نسخه اندرویدی مدتی پس از فعال شدن و کارکرد پلتفرم وارد بازار می شود. کی خواهد بود هنوز هم در هوا است. آمازون جدول زمانی برای ارائه ندارد ، اما گفته است که کاربران آمریکایی می توانند از امروز ثبت نام برای دسترسی زودهنگام. بنابراین حداقل یک بتا در شرف وقوع است.

آمازون به لونا و لونا + اشاره دارد ، اما مشخص نیست که "" لونا "یک ردیف رایگان برای سرویس است زیرا یکی از آنها به صراحت در آن ذکر نشده است بیانیه مطبوعاتی با توجه به سQالات متداول در وب سایت Luna ، به نظر می رسد که تفاوت آنها متفاوت است ، اما فقط "Luna + " با جزئیات مشخص شده است.

 https://techbord.com Luna آمازون بعدی ورود بازی ابر به بازار است  نمونه صفحه اصلی Luna.

کاربران هزینه را پرداخت می کنند 5.99 دلار در ماه ، اما آمازون فقط این نرخ را در دوره دسترسی اولیه تضمین می کند. احتمالاً از آن زمان برای حل اشکالات و نرخ پذیرش بازیکن استفاده می شود و قیمت ها را متناسب با آن تنظیم می کند. به مشترکین اجازه داده می شود تا به طور هم زمان حداکثر تا دو دستگاه را برای چند ساعت نامحدود پخش کنند.

Luna در ابتدا می تواند 1080p با سرعت 60 فریم در ثانیه داشته باشد ، اما آمازون می گوید که "4K به زودی عرضه می شود" به عناوین را انتخاب کنید. این لیست از بیش از 100 بازی موجود لیست کاملی نداشت ، اما چندین عنوان برجسته در وب سایت خود دارد ، از جمله Control ، Watch Dogs: Legion ، Resident Evil VII ، Metro Exodus ، Assassin 's Creed Valhalla و موارد دیگر.

آمازون همچنین یک کنترل کننده متصل به ابر Luna را آزاد می کند تا با سرویس (ها) همراه شود ، دقیقاً همان کاری که گوگل با Stadia انجام داد. AWS ادعا می کند که برای جلوگیری از تأخیر در کنترل بازی ها از طریق دستگاه فیزیکی ، به ابر متصل می شود. این یک مشکل طولانی مدت با مشتریهای جریان بازی مانند PlayStation Remote Play سونی است.

https://techbord.com Luna آمازون ورود بعدی بازی ابر به بازار است

همچنین یک اشتراک " کانال "Ubisoft ثانویه وجود دارد.

" بازیکنانی که در این کانال مشترک می شوند ، با راه اندازی کانال مانند Assassins Creed Valhalla ، Far Cry 6 و Immortals Fenyx Rising در همان روز انتشار ، به عناوین محبوب Ubisoft با وضوح حداکثر 4K ، گیم پلی موبایل و دسترسی به عناوین جدید دسترسی خواهند داشت. ، "توضیحات خوانده می شود ، و " این اولین کانال بازی های مختلف Luna است که در آن مشتریان می توانند از ناشران و ژانرهای مورد علاقه خود بازی کنند. "

بنابراین به نظر می رسد آمازون ممکن است بیشتر مدل خدمات اشتراک کابل بازی را در ذهن داشته باشید ، جایی که کاربران می توانند محتوای ala carte را در بالای سرویس اصلی Luna اضافه کنند. با این حال ، این فقط یک نظر حدس و گمان است.

کسانی که می خواهند Luna را امتحان کنند می توانند پس از پاسخ دادن به چند سوال ساده در صفحه ثبت نام آمازون ، ثبت نام کنند.

Luna آمازون بعدی ورود بازی های ابری به بازار است
gaming/luna-آمازون-بعدی-ورود-بازی-های-ابری-به-بازار.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com اپل رسماً تمام مکان های فروشگاه خود در ایالات متحده را بازگشایی کرده است
techbord.com خلاصه شایعات آیفون 13: بریدگی کوچکتر ، نمایشگر 120 هرتز ، باتری بزرگتر و موارد دیگر
techbord.com هکرها از آسیب پذیری موجود در iOS 11-14.3 برای جیلبریک آیفون ها استفاده می کنند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.