خبر

 • تک بورد - Life is Strange: True Colors پیش نمایش عملی: نمی ترسید شما را ناراحت کند

  Life is Strange: True Colors پیش نمایش عملی: نمی ترسید شما را ناراحت کند
  17 روز و 4 ساعت قبل

  استفاده از هاله های احساسی به عنوان اصلی ترین اختراع سری تا کنون به نظر می رسد.
  این پیش نمایش بر اساس تجربیات محدودی است که بر روی PS5 آزمایش شده و توسط Square Enix قبل از شروع بازی در 10 سپتامبر در دسترس قرار گرفته است.

  با چهار بازی منتشر شده در شش سال گذشته (از جمله یک بازی کوچک کوچک ، The Awesome Adventures of Captain Spirit) ، سری Life is Strange شهرت بعنوان یک نوع ماجراجویی داستانی بعید به دست آورد. قهرمانان YA آن ، داستانهای رو به رشدی به ظاهر هیپستری و نزدیکی به ضربه ، آن را بخشی از یک ژانر خاص می کند ، و این سریال به طور غیر منتظره ای در بازآفرینی مجدد خود از ورود به ورودی ثابت کرده است.

  خواندن بیشتر

  بررسی زندگی عجیب است: طرف دیگر انتخاب های سخت

  از لحاظ تئوری ، این زیربناها ممکن است مشکلی به سبک Silent Hill ارائه دهد بسیار موفق به اجتناب از آن شد اما جایی که مجموعه وحشت بقا کونامی قهرمانان خود را از طریق جلوه های منحصر به فرد و جهنمی منعکس کننده شیاطین درونی خاص آنها مجازات کرد ، توانایی های ماوراء طبیعی Life is Strange به شخصیت های آن قدرت می بخشد. قهرمانان ما با تراژدی هایشان تعریف نمی شوند. آنها می توانند هر چیزی باشند ، که به توسعه دهندگان مجموعه آزادی بیشتری می دهد تا ایده های جدید را امتحان کنند. استکبار استرنج می تواند باشد. به جای اینکه بتوانید زمان را به عقب برگردانید یا از راه دور عمل کنید ، الکس چن شخصیت اصلی یک همدل واقعی است که می تواند احساسات افراد را از نظر جسمی ببیند. او احساسات آنها را به اندازه ای قوی احساس می کند که گویی آنها احساس خود او هستند. هدیه او نوعی وارونگی بر روی نقوش سری معمولی است ، که منجر به تعدادی سناریو قانع کننده و معضلات مبتنی بر انتخاب در چند ساعتی می شود که ما برای آزمایش بازی صرف کردیم. این کلاسیک است زندگی عجیب است ، اما در یک نور جدید و بدون تردید ظاهر شده است.

  قدرت الکس در ابتدا بسیار اساسی تر از آن است. در بیشتر فصل اول ، او زندگی پرخطر پرورشی را در پورتلند ترک می کند تا با برادر بیگانه اش گیب در کلرادو زندگی کند. در حالی که با دوستان گبه ملاقات می کنید و با خانه جدید او در Haven Springs (یا Haven ، به قول محلی ها) آشنا می شوید ، اکشن عمدتا به شیوه معمول Telltale esque شکل می گیرد-یک انتخاب دیالوگ جزئی در اینجا ، یک تصمیم مهم اخلاقی در آنجا. این فاصله چندانی از مجموعه ندارد و تحقیقات معمول جزئی محیطی ، تعاملات و حل معماهای سبک گاهی اوقات مکالمات را از بین می برد.

  تبلیغات

  این بدان معنا نیست که این توسعه شخصیت متمرکز ضعیف انجام شده است به اگرچه در ابتدا تا حدودی ناخوشایند (بازتاب احساس الکس از خارجی بودن) و شاید لمس بسیار احساسی قبل از اینکه بتوانید به خوبی چیزی را که باعث تردید هر کسی می شود درک کنید ، دیالوگ تیز و معتبر است ، که همیشه در این سریال صادق نبوده است. علیرغم فاصله آنها ، پیوند بین الکس و گیب آشکار است ، زیرا قلب طلا و غنای احمقانه آنقدر عفونی است که نمی توانید از او خوشتان نیاید. این بنیاد با پیشرفت داستان برای داستان حیاتی می شود و به تدریج همه افراد شهر را لمس می کند.

  همدلی محض

  معنای جذاب ، اگر چه شاید نادیده گرفته شود ، همدلی الکس این است که اساساً به او اجازه می دهد نوعی دستکاری احساسی خیرخواهانه را تمرین کند. در ابتدا ، او فقط می تواند پس از تجربه خشم یا درد شدید کسی ، صدای نگران خود را بیان کند. اما با پیشرفت بازی ، او لازم می داند که دیالوگ را در یک جهت یا جهت دیگر فشار دهد. به دست آوردن اطلاعات جدید یا تغییر دیدگاه او در موقعیت های مختلف به زودی در حل مشکلات او محوری می شود.

  از فصل هایی که بازی کردیم ، توانایی الکس در دستکاری شخصیت های دیگر تنها در صفحات مجله او به طور مختصر ذکر شد. (خواندن مجله او اختیاری است ، رسانه های اجتماعی و پیام های متنی ارگانیک که زندگی بقیه بازیگران را روشن می کند.) اما مهارت های او در دستکاری می تواند در آخرین بازی بازی سخت تر شود. در هر صورت ، وقتی الکس با توانایی واقعی خود بیدار می شود ، متوجه می شود که می توان دیدگاه خود را به روش های شگفت انگیز تغییر داد. بدون وارد شدن به جزئیات زیاد ، این امر لایه های جدید غنی و تخیلی از اکتشاف ، درون نگری و تأثیر او بر جهان را باز می کند.

  در حالی که با اجراهای قوی و نوشتن بالا رفته بود ، فیلمنامه ای که می دیدیم همیشه اینطور نبود سعی کنید اولویت بندی طرح "جدی" ای راز محوری آن را در اولویت قرار دهید ، که بسته به آنچه شما به دنبال آن هستید ممکن است عجیب به نظر برسد. و ما بر اساس اقداماتی که بازیکن انجام داده یا انجام نداده است ، ناسازگاری های کوچکی در گفتگو پیدا کردیم. این بازی از نظر فنی چیزی برای نوشتن ندارد ، با افت فریم پراکنده هنگام کاوش در Haven Springs و کیفیت بصری ضربه یا از دست دادن. و هر زمان که الکس وارد صحنه یا ساختمان جدیدی می شود ، علی رغم اجرا بر روی PS5 مجهز به SSD ، شروع به بارگیری غیر قابل توضیح و بیش از 10 ثانیه نکنید.

  با این حال ، تمرکز بر این موارد کلاهبرداری ها اصل مطلب را از دست خواهند داد Square Enix خجالتی نبوده است که True Colors حول باخت می چرخد ​​، و این از طریق روابط جدید الکس و تجربیات مشترک با جامعه جدیدش است که بازی می درخشد. رنگهای واقعی ممکن است به عنوان واقعی ترین اختراع سریال تا به حال خاتمه یابد.

  تریلر Life is Strange: True Colors.

  فهرست بندی تصویر توسط Square Enix

خبرهای دیگر از بازی