خبر

 • تک بورد - Life is Strange: True Colors به ​​دلیل یک پرچم در حال بازبینی است

  Life is Strange: True Colors به ​​دلیل یک پرچم در حال بازبینی است
  2 روز و 20 ساعت قبل

  Life is Strange: True Colors ، جدیدترین ورودی در سری طولانی مدت ، در Steam مورد بازبینی قرار می گیرد. نفرت به گیم پلی ، داستان یا عناصر دیگر هدایت نمی شود بلکه ناشی از درج پرچمی به ظاهر بی ضرر است.

  Life is Strange: True Colors تا کنون از 1،937 نقد خود امتیاز بسیار مثبتی کسب کرده است ، به دلیل 87٪ از آنها که بازی را ستایش کرده اند. مشاهده نظرات منفی نشان می دهد که اکثر آنها به زبان چینی ساده نوشته شده است.

  دلیل خشم کاربران چینی ، درج نمادی است که در کشور آنها ممنوع شده است. در خیابان اصلی محیط بازی Haven Springs ، مغازه ای به نام Treasures of Tibet وجود دارد که پرچم تبتی را به طور برجسته در خارج از فروشگاه نشان می دهد.

   https://techbord.com زندگی عجیب است: رنگهای واقعی به دلیل پرچمی در حال بازبینی هستند

  پرچمی که باعث همه جنجال ها می شود

  < p> برای کسانی که نمی دانند ، پکن تبت را یک استان جدا شده می داند و ادعا می کند که بخشی از چین است. به همین دلیل ، چین پرچم تبت را به دلیل نماد استقلال ممنوع کرده است. این برای بسیاری از غربی ها میدان مین سیاسی است. جان سینا ، ستاره فیلم Fast and Furious اخیراً عذرخواهی کرد که تبت را یک کشور نامید. بازگشت به سرزمین اصلی. من پیشنهاد می کنم که NEET ها کتابهای بیشتری بخوانند ، احمق نباشند و شغلی برای زندگی خود پیدا کنند. تایوان ، هنگ کنگ ، ماکائو و تبت برای همیشه بخشی از چین هستند. " >

  این اولین بار نیست که کاربران Steam چینی به دلایل سیاسی یک بازی را بازبینی کرده اند. عنوان ترسناک Devotion برای ارجاع به یک میم که رئیس جمهور شی جین پینگ را با وینی پو مقایسه می کرد ، مشخص شد-چیزی که باعث شد خرس دوست داشتنی توسط سانسورگران چینی در سال 2017 ممنوع شود.

  نمونه های دیگر از بمباران بازبینی قبلی شامل Total War : Rome 2 برای افزایش دفعاتی که ژنرال های زن در آن ظاهر می شوند ، بازی های مترو برای قرارداد انحصاری Exodus در اولین سال و Shadow of the Tomb Raider به زودی پس از راه اندازی به فروش می رسند.

خبرهای دیگر از بازی