خبر

 • تک بورد - Lies of P الهام گرفته از Souls-like Lies of P در تریلر گیم پلی آلفا عالی به نظر می رسد.

  Lies of P الهام گرفته از Souls-like Lies of P در تریلر گیم پلی آلفا عالی به نظر می رسد.
  28 روز و 16 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: زمان بسیار خوبی برای طرفدار بازی‌های شبیه به Souls است. نه تنها حلقه Elden Ring با ظاهری عالی در افق است، بلکه فیلم دیگری از عنوان دیگری را دیدیم که بخشی از این ژانر خواهد شد، عنوانی که می پرسد: "اگر پینوکیو، اما مکانیک بداخلاق چه می شود؟"

  Lies of P که توسط توسعه‌دهنده کره‌ای Round8 Studio معرفی شد، واقعاً داستان افسانه‌ای کلاسیک در مورد عروسکی چوبی را می‌گیرد که می‌خواهد یک پسر واقعی باشد و یک Dark Souls را روی آن می‌چرخاند. تیزر گیم پلی آلفا بسیار فریبنده به نظر می رسد، حتی اگر شما از آن دسته افرادی هستید که بازی Souls-likes را با کسی که با چکش به اندام تناسلی شما ضربه می زند، تشکر می کند و سپس درخواست بیشتری می کند، برابر می دانید.

  Lies of P. به نظر می رسد که تمام کادرهای مناسب را علامت زده است: سلاح های بزرگ و تأثیرگذار، دشمنان بزرگ، ظاهری بسیار دشوار و زیبا. یک قلاب به سبک Sekiro: Shadows Die Twice نیز وجود دارد، یکی از ابزارهایی که می توان به بازوی مکانیکی پینوکیو اضافه کرد.

  https://techbord.com Souls-like Lies of P الهام گرفته از پینوکیو در تریلر گیم پلی آلفا عالی به نظر می رسد

  با وجود اینکه این بازی قرار است تا سال 2023 منتشر نشود، در حال حاضر جذاب است. بحث در مورد گنجاندن علامتی با نام اختصاری APAB، که احتمالا مخفف کلمه All Puppets Are Bastards است. این بدون شک برداشتی از ACAB است - که در آن Puppets با پلیس جایگزین می شود - نشانه ای که در زمان های اخیر برجسته تر ظاهر شده است.

  "به عنوان مکانیک عروسکی پینوکیو، شما راه خود را در خیابان های یک خیابان پیچ خواهید داشت. شهر ویران شده، ساختن سلاح از موادی که در جهان پیدا می‌کنید، و تعامل با تعداد معدودی که توانسته‌اند در این منظره جهنمی ماقبل صنعتی زنده بمانند.» «هر چه بیشتر دروغ بگویی، انسان بیشتری می‌شوی، با تمام مزایا و معایب آن.»

  Lies of P قرار است در سال ۲۰۲۳ برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شود. انتظار می رود در اواخر این ماه در کنفرانس G-STAR در کره جنوبی بیشتر در مورد بازی بشنوید.

  در سایر اخبار مشابه Souls، جدیدترین تریلر گیم پلی بازی Elden Ring به همراه برخی از مشخصات فنی رایانه شخصی به تازگی منتشر شده است. ، از جمله ردیابی پرتو که از طریق یک پچ و یک درپوش 60 فریم در ثانیه اضافه شده است.

  متشکرم، Kotaku.

خبرهای دیگر از بازی