خبر

 • تک بورد - League of Legends: Wild Rift بتا باز در این ماه به قاره آمریکا می آید

  League of Legends: Wild Rift بتا باز در این ماه به قاره آمریکا می آید
  3 روز و 11 ساعت قبل

  بازی ساز Riot Games ماه گذشته قول داده بود که League of Legends: Wild Rift به قاره آمریکا می آید و اکنون آنها تاریخ دقیقی را اعلام کرده اند. نسخه آزمایشی آزاد از 29 مارس در دسترس افرادی است که در آرژانتین ، برزیل ، کانادا ، شیلی ، کلمبیا ، مکزیک ، پرو و ​​ایالات متحده قرار دارند.

  این بازی ، اسپین آف موبایل از بازی محبوب و محبوب چند نفره آنلاین عرصه نبرد League of Legends برای رایانه های شخصی ، در اکتبر 2019 برای Android و iOS اعلام شد. همچنین انتظار می رود نسخه ای برای کنسول های انتخابی ارائه شود ، اگرچه پشتیبانی از سیستم های خاص هنوز مشخص نشده است.

  Open Beta Wild Rift در تاریخ 29 مارس به قاره آمریکا می آید. #GetRiftReady pic.twitter.com/yxrI6KrUTp

  - League of Legends: Wild Rift (wildrift) 9 مارس 2021

  در س FAالات متداول درباره راه اندازی سرور Americas ، Riot Games به گیمرهای علاقه مند توصیه می کند در بازی در سرورهای آمریكا ، VPN ها را غیرفعال می كنند زیرا می توانند باعث ایجاد یا تشدید مشكلات شوند زیرا آنها از زیرساخت كاملاً متفاوتی از سایر مناطق جهان كه بازی در حال حاضر در بتا باز اجرا می شود ، استفاده می كنند.

  شایان ذکر است واقعیت این است که کسانی که در مناطقی که نسخه بتا از قبل باز شده است قادر خواهند بود مانند معمول بازی کنند.

  League of Legends: ویلف ریفت در ابتدا قرار بود در سال 2020 راه اندازی شود ، اما همانطور که اتفاق افتاد با بسیاری از پروژه های دیگر ، همه گیری جهانی سرعت رشد را به طرز چشمگیری کاهش داد. هنوز در مورد تاریخ راه اندازی قطعی

  هیچ خبری نیست

خبرهای دیگر از بازی