خبر

 • تک بورد - Krispy Kreme با مایکروسافت در تبلیغات پیراشکی با مضمون Xbox همکاری می کند

  Krispy Kreme با مایکروسافت در تبلیغات پیراشکی با مضمون Xbox همکاری می کند
  22 روز و 13 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: مایکروسافت در همکاری با Krispy Kreme در تولید محدود پیراشکی های با موضوع Xbox به عنوان بخشی از تلاش بازاریابی برای کنسول جدید همکاری می کند. با توجه به کمبودهای مداوم کنسول ، زمان بندی آن کمی سوال برانگیز است ، اما پیراشکی \ "Nexus Level \" مطمئناً خوشمزه به نظر می رسد!

  مایکروسافت از تبلیغات متقاطع برای بازاریابی Xbox بیزار نیست ، مخصوصاً اگر ارتباطی با صنعت غذا و نوشیدنی داشته باشد. تبلیغات هر 60 ثانیه که شامل Mountain Dew و Doritos است بلافاصله به ذهن خطور می کند و همچنین هدایای ارائه شده با Taco Bell. و چگونه می توان یخچال و فریزر Xbox Series X آینده را فراموش کرد؟

  اگر این نوع وعده های غذایی میان وعده و نوشیدنی مورد علاقه شما قرار بگیرند ، احتمال وجود دارد ، احتمالاً به کاری که Krispy Kreme انجام می دهد علاقه خواهید داشت.

  متخصص پیراشکی در تبلیغات متقابل با مایکروسافت همکاری می کند ، جایی که شما فرصت برنده شدن در یک سری Xbox S را خواهید داشت. به سادگی یک "ده تبلیغاتی" خریداری کنید ، کد را در داخل جعبه قرار دهید و فرصت خود را وارد کنید برای پیروزی در یکی از 120 کنسول Xbox Series S.

  به نسل بعدی خوش آمدید معرفی ... The Nexus Level Donut Coming Sooning Sohttps://t.co/UVteHkCnjT@xboxuk #KrispyKremeXbox pic .twitter.com / Xf3hRuKybw

  - Krispy Kreme UK (krispykremeUK) 28 ژوئیه 2021

  هر ورودی اولیه همچنین یک ماه آزمایشی رایگان Xbox Game Pass Ultimate ، ابر مایکروسافت را اعطا می کند سرویس بازی که بیش از 100 بازی درخواستی را از یک کاتالوگ چرخشی ارائه می دهد.

  این تبلیغ از 2 اوت تا 22 آگوست اجرا می شود. متأسفانه ، به نظر می رسد که محدود به انگلستان و ایرلند است. همه افراد باید با توستر Destiny ، PC بازی سطلی شکل KFC یا یخچال کوچک Xbox فوق الذکر کنار بیایند.

خبرهای دیگر از بازی