خبر

 • تک بورد - IO Interactive با اینتل همکاری می کند تا Hitman 3 را برای پردازنده های دارای 8 هسته و بالاتر ارتقا دهد

  IO Interactive با اینتل همکاری می کند تا Hitman 3 را برای پردازنده های دارای 8 هسته و بالاتر ارتقا دهد
  چند ثانیه قبل

  با استفاده از Hitman 3 ، IO Interactive کارهای زیادی را با موتور Glacier انجام داده است تا آن را برای عملکرد بهتر در طیف وسیعی از تنظیمات سیستم بهینه سازی کند. این ناشر می گوید که با اینتل همکاری می کند تا سطح جزئیات محیط بازی را برای افرادی که به طور تصادفی CPU با هشت هسته یا بیشتر دارند ، افزایش دهد.

  توسعه دهنده و ناشر Hitman 3 IO Interactive اکنون در تلاش است تا بازی را به رایانه شخصی (از طریق فروشگاه بازی Epic) ، کنسول ها (PS5 ، PS4 ، Xbox Series X / S ، Xbox One) و خدمات بازی ابری مانند Google Stadia بیاورد در 20 ژانویه 2021. و شما می توانید از آن به عنوان یک مرکز اصلی استفاده کنید که می توانید مکان را از دو بازی قبلی وارد کنید و از همان پیشرفت ها در زمینه ارائه ، انیمیشن ها و هوش مصنوعی موجود در Hitman 3

  با تشکر از لیست Epic Store ، ما می دانیم که این بازی سیستم مورد نیاز منصفانه ای را خواهد داشت ، زیرا شما قادر خواهید بود آن را با پردازنده مرکزی Intel Core i5-2500K (یا پردازنده AMD Phenom II X4 940) اجرا کنید. همراه با کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 660 (یا AMD Radeon HD 7870) ، به شرطی که 8 گیگابایت رم و 80 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان داشته باشید.

  تنظیمات پیشنهادی شامل Intel Core پردازنده مرکزی i7 4790 با Nvidia GeForce GTX 1070 یا AMD Radeon Vega 56 و همچنین 16 گیگابایت RAM جفت شده است.

  امروز ، IO Interactive اعلام کرد که کار می کند با استفاده از اینتل در "افزایش" Hitman 3 برای کسانی که در آنجا 8 پردازنده مرکزی بیش از 8 دارند ، به این معنی است که شما می توانید نقشه های پرجمعیت تری (حداکثر 300 NPC در یک مکان واحد) را تجربه کنید اشیا dest تخریب پذیر پیچیده تر.

  توسعه دهنده علاوه بر این در حال کار روی امکان تغییر سایه با نرخ متغیر است ، یک ویژگی DirectX 12 که در سال 2019 برای فشار دادن برخی عملکردهای اضافی از کارت های گرافیک ، به ویژه در وضوح بالاتر مانند 1440p و 4K ، ارائه شد. . متأسفانه ، ردیابی اشعه در هنگام راه اندازی پشتیبانی نمی شود ، اما IOI می گوید که "بعداً در سال 2021" انجام می شود. "

خبرهای دیگر از بازی