خبر

 • تک بورد - Intellivision Amico می خواهد یک

  Intellivision Amico می خواهد یک "کنسول خانوادگی" به سبک نینتندو باشد
  5 روز و 13 ساعت قبل

  شاید در بین عناوین AAA و خریدهای استودیویی آن را از دست داده باشید ، اما ارائه Intellivision در جریان E3 نمایش آمیکو آینده را به عنوان یک کنسول خانوادگی کاملاً نینتندو مانند نشان می دهد. در E3 نشان داده شده است.

  در بین مایکروسافت که عناوین جدید Xbox Game Pass را مانند آب نبات و دنباله ای که Breath of the Wild به طور مداوم تغییر داده است ، E3 تمام دیجیتال امسال پیدا کرد 10 دقیقه صحبت در مورد Intellivision Amico ، یک کنسول خانگی که بیشتر شامل بازی های Arcade مانند 2D و 2.5D است و ظاهراً بازار خانواده ای را هدف قرار می دهد که ده ها سال است محل بازی کنسول های Nintendo است.

  بخوانید: Intellivision: رفته اما فراموش نشده

  احتمالاً جالبترین ویژگی Amico کنترلرها هستند. این کنسول با دو مورد ارائه می شود که به سبک کنسول اصلی Intellivision طراحی شده اند ، البته با یک صفحه لمسی کوچک که صفحه کلید عددی را جایگزین می کند و با تأکید بر استفاده از هر بازیکن دارای صفحه نمایش جداگانه.

  این کنترل کننده ها همچنین به کنترل های حرکتی شبیه به کنترل از راه دور Wii و Switch Joy-Cons مجهز شده اند و این کنسول می تواند تلفن های هوشمند را به هم متصل کند تا بازیکنان بیشتری را درگیر کند.

  چیز زیادی برای گفتن نیست برای نگه داشتن و شارژ کنترلرهای خود ، فراتر از فرورفتگی خود در قسمت بالای کنسول ، هرچند از قابلیت RFID آن به عنوان یک نقطه فروش بارگیری کارت های هدیه مانند پرداخت بدون تماس یاد می شود. علاوه بر این ، همچنین می توان چراغ های تعاملی را هم در کنسول پایه و هم در کنترلرها گنجاند ، با توجه به تمرکز بر بازار خانواده ، کمی گیج کننده است. آمیکو به جای مخاطبان اصلی گیمر که بیشتر از LED های پر زرق و برق در وسایل جانبی خود بیشتر از دیگران قدردانی می کنند ، به کودکان یا مادربزرگ ها می رود.

   https://techbord.com Amico آمل می خواهد یک کنسول خانوادگی به سبک نینتندو باشد

  بازی های زیرزمینی Amico هستند کرم خاکی جیم 4 و جانشین معنوی Ecco the Dolphin ، هر دو نامشان به سی سالگی خود نزدیک می شوند. Intellivision قبل از ارائه یک تابلوی امتیازات آنلاین به عنوان یک جایگزین - بازخورد متناوب و چند نفره افت را به عنوان یک ویژگی تیتر اصلی ، رمزگشایی جعبه های غنیمت و DLC پرداخت - یکی که گواهینامه های ایمیل شده را برای عملکرد خوب در شرکت ارائه می دهد.

  رئیس جمهور تامی تالاریکو با استناد به ابراز وجود Roblox "OOF! " در میان دستاوردهای زندگی خود در صنعت بازی ، شروع به کار کرد و آن را با اهدا سه نسخه امضا شده از کرم خاکی که با ارسال کلمه "Groovy" می توانید وارد کنید ، پایان داد. "، یک بار دیگر از طریق ایمیل. همه چیز کمی سوررئال بود.

  این بدان معنا نیست که بازار یک کنسول خانوادگی وجود ندارد. به هر حال ، نینتندو از همان زمان که در اوایل دهه 2000 از رقابت گرافیکی با سونی و مایکروسافت دست کشیدند ، این خانه را به خانه خود تبدیل کرده است ، اما به نظر می رسد Intellivision به این معنی بوده است که عناوین آنها همه باید مانند نسخه های تازه شده بازی های بازی دهه 80 باشد. در بعضی موارد ، این همان چیزی است که وجود دارد.

  به همین ترتیب ، در جهانی که Jackbox Party Packs و در میان ما موفقیت های انفجاری داشته اند ، نسخه های دیجیتالی شده Cornhole و Spades را به عنوان Amico به نمایش می گذارند. بازی های اجتماعی کمی عقب تر از زمان است و از برخی ویژگی های جالب جالب کنسول بسیار جدا است مانند اینکه می توانید بازی ها را با کنترل کننده خود به کنسول های دیگر منتقل کنید.

  https://techbord.com Amico می خواهد یک کنسول خانواده

  باشد

خبرهای دیگر از بازی