techbord.com Infinity Ward سرانجام در به روزرسانی بعدی رایانه ، اندازه بزرگ نصب Modern Warfare را برطرف خواهد کرد

علاوه بر مهارت شلیک و رفلکس ، Call of Duty: Modern Warfare 2019 سرانجام به یک تست وفاداری برای گیمرهای رایانه شخصی تبدیل شد ، با اندازه نصب عظیم خود ابروهای زیادی ایجاد کرد که در نهایت بیش از 200 گیگابایت فضای ذخیره سازی را اشغال می کند. طرفداران هاردکور بازی یا مجبور شدند عناوین محبوب دیگر خود را از SSD مخصوص بازی خود به HDD کندتر منتقل کنند تا جا باز شود ، در حالی که بسیاری به سادگی ترجیح می داد

انیمیشن های فوق العاده نرم ، تفنگ با کیفیت عالی و یکی از بهترین حالت های MP / BR وجود دارد ، اما Call of Duty: Modern Warfare همه چیزهای خوب را در ازای دریافت فضای شیرین SSD ارائه می دهد. یک HDD ارزان تر ، با ظرفیت بیشتر (و کندتر) یک گزینه است ، اما ایده آل برای محبوبیت گسترده بازی بازیکنان آنلاین چند نفره / Warzone نیست.

با به روزرسانی فصل 6 ، Modern Warfare در حال حاضر حجم نصب عظیم 200 گیگابایتی even حتی در جایی که دیگر روی SSD 250 گیگابایتی مناسب نیست ، حتی بیشتر رشد کرد. به اندازه کافی جالب توجه ، این مسئله بیشتر مربوط به بازیکنان رایانه های شخصی بود که کل بازی را با مبارزات انتخاباتی ، تعاونی و چند نفره / BR خریداری کرده بودند ، در مقایسه با بازیکنان رایگان فقط Warzone که در نهایت با کمتری بازی می کردند. محتوا برای بارگیری و نصب.

این بازی که اکنون مختص راه انداز Battle.net است ، حذف این حالت ها را نیز مجاز نمی داند ، این بدان معنی است که کمپین تک نفره شما فقط فضای دیسک را هدر می داد. از طرف دیگر ، بازیکنان کنسول توانستند بسته های محتوا را بارگیری و حذف کنند تا فضای ذخیره سازی را حفظ کنند و با بروزرسانی های منظم بازی همراه نشوند.

Infinity Ward می گوید به روزرسانی پچ جدید برای Modern Warfare این هفته برای رایانه های شخصی به افرادی که Modern Warfare را در رایانه دارند ، امکان می دهد حالت هایی را که بازی نمی کنند ، حذف کنند تا فضای درایو آزاد شود. https://t.co/goTZfZyYgH

- Call of Duty News (charlieINTEL) 12 اکتبر 2020

حالا اگرچه ، به نظر می رسد بازیکنان رایانه های شخصی می توانند همانند Paul Haile ، Modern Warfare را انجام دهند مدیر تولید 's توییت کرد که گزینه های حذف حالت خاص برای نسخه رایانه های شخصی بازی ارائه می شود. انتظار می رود رفع اشکال موجود در Patch 1.28 امروز ارائه شود و در نهایت به بازیکنان اجازه می دهد حالت های بازی را که دیگر بازی نمی کنند حذف کنند تا به طور بالقوه ده ها گیگابایت فضای دیسک را پس بگیرند.

تقریباً یک سال پس از MW منتشر شد ، این پچ نیز به طرز مشکوکی به بازی Call of Duty: Black Ops Cold War آینده Treyarch نزدیک می شود و ممکن است روشی بی پروا برای Activision باشد تا مطمئن شود بازیکنان فضای ذخیره سازی کافی برای بازی CoD بعدی خود ندارند.

Infinity Ward سرانجام در به روزرسانی بعدی رایانه ، اندازه بزرگ نصب Modern Warfare را برطرف خواهد کرد
gaming/infinity-ward-سرانجام-در-به-روزرسانی-بعدی-رایانه-اندازه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com Ryzen 7 5800U AMD در Geekbench نشان داده می شود ، در مقابل تلفن همراه Zen 2 امیدوار کننده به نظر می رسد
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.