خبر

 • تک بورد - iFixit می گوید که Playdate یک بازی برگشتی تعجب آور Game Game است

  iFixit می گوید که Playdate یک بازی برگشتی تعجب آور Game Game است
  25 روز و 9 ساعت قبل

  پرتابل 179 دلاری همان رویکرد DIY را برای تعمیرات کدگذاری انجام می دهد.
  هنرمندان iardix در iFixit دست به دست Playdate پلاستیکی زرد موزی شده اند ، سیستم بازی دستی دستی که یک ماه پیش از آن پیش نمایش داده شد. راه اندازی آن در اواخر امسال و همانطور که گیم پسران قدیم به راحتی جدا می شوند ، تعمیر می شوند و بازسازی می شوند ، اگر بخواهید باتری یا دکمه های آن را تعویض کنید ، Playdate نسبتاً آسان خواهد

  جالب ترین یافته ها: میل لنگ Playdate از سنسور جلوه هال استفاده می کند تا فنر یا نوع دیگری از مکانیسم فیزیکی فرسوده ، بنابراین نباید مانند بعضی از جوی استیک های کنسول با گذشت زمان دچار رانش شود. و در حالی که برچسب گارانتی در داخل Playdate وجود دارد ، به طور خاص می گوید که اگر هر چیزی را در داخل آن خراب کنید ، گارانتی سیستم را باطل می کنید ، نه اینکه فقط با جدا کردن سیستم آن را لغو کنید. این یک تعادل خوب بین "اگر نمی دانید چه می کنید وارد اینجا نشوید" و "ما به شما اعتماد داریم در صورت نیاز تعمیرات خود را انجام دهید."

  تبلیغات

  teardown همچنین برخی از مشخصات سخت افزاری عمداً کم Playdate را در اختیار ما قرار می دهد که شامل پردازنده ARM Cortex M7 216 مگاهرتز ، 128 مگابایت RAM (یا 16 مگابایت) RAM و 4 گیگابایت حافظه eMMC است. یکی از مهمترین شکایات iFixit این بود که به نظر می رسد صفحه LCD در جلوی Playdate چسبانده شده است - تعویض صفحه احتمالاً نیاز به تعویض بقیه محفظه نیز دارد. اما از آنجا که قسمت جلوی Playdate از پلاستیک زرد ساده ای استفاده می کند تا فلز و شیشه ، این قسمت نباید به اندازه زمانی که صفحه نمایش تلفن شما خراب می شود هزینه داشته باشد.

  این ذهنیت تعمیر DIY با نحوه وحشت ، هماهنگ است. تولید کننده سیستم قابل حمل ، اخلاق دوستدار سیستم را تبلیغ کرده است. هنگامی که سیستم قابل حمل خارج شد ، بازی سازان مبتکر می توانند از Lua یا C-یا یک پلت فرم توسعه مبتنی بر وب مبتدی و مبتدی-برای کدگذاری بازی ها استفاده کنند و سپس آزادانه بارگذاری کرده و بر روی سخت افزار واقعی با SDK موجود بارگذاری و آزمایش کنند.

  خواندن بیشتر

  پیش نمایش Playdate: شما باور نمی کنید که این سیستم بازی مزخرف و 179 دلاری چقدر سرگرم کننده است

  ما در پیش نمایش سخت افزار خود با Playdate بسیار سرگرم شدیم - این عمدا ساده است ، یک سیستم اسباب بازی شبیه به هم که شباهت های بیشتری با دستگاه های دستی Tamagotchi و Tiger Electronics در دهه 90 دارد تا سیستم های پیچیده مدرن مانند Nintendo Switch یا Steam Deck. Playdate در حال حاضر برای پیش خرید با قیمت 179 دلار در دسترس است که شامل سخت افزار و در مجموع 24 بازی است. برخی از سفارشات بعداً در سال 2021 ارسال می شوند ، اما پیش سفارشات انجام شده امروز تا سال آینده به دست ما نمی رسد.

  فهرست بندی تصویر توسط iFixit

خبرهای دیگر از بازی